
We hebben 3 afspraken gehad voor het ontwerpen van onze badkamer. Manfy was iedere keer geduldig en meedenkend. Een enorm verschil t.o.v. de gesprekken die we gehad hebben bij de grote ketens. Deskundig advies en altijd wat lekkers bij de koffie. De badkamer ziet er geweldig uit en is ook in lijn met de 3d tekening die we ontvingen. Wij kunnen het alleen maar van harte aanbevelen!
Wij hebben onze badkamer en toilet door Belmar laten vervangen en dat was in één woord geweldig. Bij het eerste contact in de showroom werd er alle tijd voor ons genomen. Wij werden geholpen door Mandy en die bleek veel verstand van zaken te hebben, waardoor wij een supermooie badkamer konden uitzoeken. Daarna volgde al snel contact met de aannemer (Kamsteeg). Ook hier werden we vrolijk van. Ons aanspreekpunt was Peter en samen met hem hebben we gekeken of al onze wensen uitvoerbaar waren. Na een paar kleine aanpassingen werd alles in gang gezet. We kregen een planning en daar hebben ze zich keurig aan gehouden. De vakmannen van Kamsteeg hebben keurig en netjes gewerkt en hielden continu contact met ons als er vragen waren. Waren aardige lui met een enorme schat aan ervaring. Kortom; wij zijn super tevreden en kunnen zowel Belmar als Kamsteeg een dikke pluim geven. Ik beveel ze dan ook van harte aan.
Wat fijn om te lezen! Belmar en Kamsteeg doen gezamenlijk hun best voor een goed resultaat in dit geval dan via Mandy en Peter. Bedankt voor de positieve reactie! Team Belmar/Kamsteeg
Geinstalleerd Eind September, begin Oktober 2024. We zijn zeer te spreken over het gehele proces (van aankoop(begeleiding) tot en met de installatie van de badkamer en toiltet). We kunnen Belmar zeker aanraden! Een mooie overzichtelijke showroom, goed geholpen door ons aanspreekpunt Lars Wiegman (waar we ons vanaf het begin prettig bij voelden). Via Belmar is vervolgens de installatie verzorgd door Rob Soeteman en zijn collega Antoon. Super aardige gasten: zeer kundige vaklui die over alles meedenken. Echt alles mooi tot in de puntjes afgewerkt. Als gezegd het gehele traject liep op rolletjes. Hobbeltjes (per ongeluk boren in gasleiding, mismatch in hoogte geplaatst muurtje icm hoogte scherm en deuk in het wasbakje) werden in overleg en snel opgelost. Communicatie/ afstemming met Lars/ Rob verliep prima. Conclusie: erg blij met het eindresultaat en we genieten enorm van onze prachtige nieuwe badkamer en toilet!
Bedankt voor jullie melding en wij zijn inmiddels ook gewend aan de ochtend koffie quiz met Rob en Antoon ;-) fijne monteurs en aardige deskundige Lars is ook een prima combinatie. En veel plezier met de nieuwe badkamer en toilet toegewenst. Tema Belmar en Soeteman
Nadat vorig jaar de badkamer en toilet perfect in orde zijn gemaakt, hebben wij begin van dit jaar onze vloer in de woonkamer ook via Belmar laten doen. Beide keren was alles tot in de puntjes verzorgd door Rob Soeteman. Vanaf het begin werd er actief meegedacht over alles, met veel oog voor detail en flexibiliteit. Alles werd geregeld door Rob en zijn prettige collega’s, wij hebben zelf helemaal niets hoeven. Wij kunnen Belmar en Rob met zijn collega’s dan ook van harte aanbevelen.
Bedankt Frank voor de melding. Ik moest van Rob wel zelf mijn voegsluier weg poetsen ;-) Veel plezier ook met de nieuwe vloer. Team Belmar / Soeteman
Ik heb mijn badkamermeubel met spiegel vervangen. Ondanks ik niet een heel grote order afnam ben ik zeer geduldig geholpen en zowel bij het uitzoeken als de nazorg zeer tevreden met de werkwijze.
Afgelopen week is onze keuken opgeleverd. Voor ons het sluitstuk op de verbouwing. Jan van de Ven heeft ons de afgelopen periode uitstekend geadviseerd en ook uitgedaagd. Met een voorgenomen plan samen met Jan alle wensen uitgewerkt. Hierbij heeft Jan ook wel het nodige geduld moeten bewaren gezien onze zoektocht van de juiste kleur bij onze vloer. Daarbij zijn wij zeer te spreken over de vrijheid van Jan heeft genomen ons te doen uitdagen in andere settings. Uiteindelijk zijn we bij ons oorspronkelijke plan gebleven, waarbij we ontzettend blij zijn met het resultaat. De begeleiding vanuit Belmar (Jan) was top maar ook willen we een pluim geven aan de installateur Stefan van SH Montage die vanuit Belmar de keuken heeft geplaats. Vakkundig, zorgvuldig eg geduldig! Onze ervaring sluit aan bij de verwachting als je bij Belmar naar binnen stapt. Bedankt! Dorien en Jasper
Goed en duidelijk geholpen. Al mijn vragen waren duidelijk en snel beantwoord. En het eindresultaat is prachtig.
Beste Youri, bedankt voor het invullen en plezier met de mooie woon-leef-keuken! Team Belmar BV
Goed en vakkundig geadviseerd. De keuken is een prachtig plaatje geworden die door vele mensen bewonderd wordt.
Heel fijn om te lezen! Bedankt voor de melding team Belmar
Half oktober is onze prachtige keuken geleverd en prima gemonteerd. De achterwanden zouden later komen maar wel voor de feestdagen. Dan zouden ook de andere kleine aandachtspuntjes verholpen worden. Helaas zaten er vage vlekken op ons blad voordat we het in gebruik namen. op advies met jif ( drie keer) geschuurd. Maar zonder resultaat. de afdeling service reageert niet er vlot tot helemaal niet meer. We hebben nu na toch herhaaldelijk ingestuurde vragen ( oa over verlengde garantie) nog steeds geen antwoorden en geen achterwanden!! Ik zou dan toch een bericht verwachten waarom alles zo vertraagd is maar dat blijft uit. Heel erg jammer want ik had Belmar graag van harte aanbevolen. Ik geef jullie het voordeel van de twijfel maar verbeter aub jullie nazorg en communicatie.
Hallo Marianne, zoals reeds gemaild en telefonisch het een en ander besproken te hebben zijn de opleverpunten helder gesteld. De overgang op de service naar een nieuwe medewerker en de 3 weken kerst vakantie perioden voor leveranciers hebben ons hier ook niet geholpen. Bedankt voor je melding en hopelijk kunnen we (jij) de nazorg weer een beetje omhoog bijstellen op klanten vertellen. Het is inderdaad jammer dat de apparaten leverancier van de 2 verschillende merken de verlengde garantie niet wil uitvoeren. Wij nemen deze verantwoording graag over. Wij zijn met "Uw Keukenspecialzaak" organisatie volop bezig om 5 jaar garantie als standaard (ook 1 apparaat) Europees te organiseren. (Duurzame producten) Excuses voor het ongemak! Team Belmar BV
Wij zijn supergoed geholpen en geadviseerd door Mandy van Belmar voor onze nieuwe badkamer en toilet. Prima service toen bleek dat de tegel die wij uitgezocht hadden een andere kleur tegel bleek te zijn dan die in de showroom aanwezig was. Zonder problemen direct nieuwe tegels besteld en die werden met spoed geleverd. Wij zijn heel tevreden met het eindreslutaat. Nogmaals bedankt!
Esther het is ook fijn als de klanten het begrijpen en mee denken. Op het moment zelf is ht altijd vervelend en wij doen ons uiterste best om dit soort situaties op tel ossen. Bedankt voor de melding en veel plezier met de mooie nieuwe sanitair goederen. Team Belmar
Wij raden Belmar zeker aan. Een mooie overzichtelijke winkel waar we goed geholpen zijn door Lars Wiegman. Via Belmar is vervolgens de installatie verzorgd door Rob Soeteman en zijn collega’s. Ware vakmannen die meedenken over het eindresultaat waardoor alles mooi tot in de puntjes is afgewerkt. We hebben geen omkijken naar de verbouwing gehad. Alles is geregeld door Belmar en Rob. De planning en de prijzen worden van tevoren goed inzichtelijk gemaakt. De communicatie en planning verliepen vervolgens perfect. We zijn meer dan tevreden met het eindresultaat en genieten van de prachtige nieuwe badkamer.
hulpvaardige en vakkundige verkoper uitstekende monteurs
Fantastisch geholpen door Jan van der Ven. Voelde onze smaak goed aan. Momenteel is onze badkamer en toilet klaar en heb ik nog steeds het idee dat ik in een luxe hotel ben. Kom zeker terug bij Belmar
Wij zijn prima geadviseerd en begeleidt bij de aanschaf van een nieuwe badkamer en toilet. Prima geholpen door Jan en Edwin, zij denken creatief mee om zodoende tot een perfect passende oplossing te komen. De showroom biedt de mogelijkheid om goede keuzes te maken want het assortiment wordt daar compleet getoond. Het was onze eerste ervaring met Belmar maar zal zeker niet de laatste zijn. Inmiddels is alles geïnstalleerd door Blankestijn Badkamers en heeft de oplevering plaatsgevonden, wij zijn uitermate tevreden met het eindresultaat.
Prima ontvangst in de zaak. Overzichtelijke showroom. Ze hadden alle tijd voor ons en luisterde naar onze ideeën en wensen. De verkoper kwam ook zelf met ideeën, waar wij wat aan hadden. Misschien dat de winkel niet de mooiste of aller grootste is in de regio, maar voor ons is belangrijker dat je goed en deskundig geholpen wordt.
fijn om er weer een tevreden klant bij te hebben. Bedankt voor de melding. Team Belmar BV
Geweldige badkamer laten verbouwen door Belmar! Vanaf de tekentafel, goede adviezen en visualiseren met 3D door Lars, tot het uitvoeren door de super aannemer via Belmar! In een woord geweldig, zelfs tot het doen van kleine aanpassingen na de eindoplevering! Eerlijk en goed georganiseerd bedrijf, waar klanttevredenheid nog hoog in het vaandel staat!
Nieuwe badkamer, toilet en keuken laten plaatsen. Ontzettend blij met het mooie eindresultaat. 10/10 sterren voor mij. Veel persoonlijke aandacht en het denken in oplossingen wanneer iets onverwachts niet loopt zoals het hoort zoals bij een foute levering van leverancier. Personeel is erg prettig om de omgang om altijd bereikbaar. Monteur vanuit Belmar erg professioneel en vakkundig. Mocht ik ooit een bedrijf aanraden voor een keuken of een badkamer (of mocht ik er zelf ooit nog één nodig hebben) dan zal dit zeker bij Belmar zijn.
Beste Emile, bedankt voor het invullen van deze positieve beoordeling. Veel plezier met de nieuwe keuken en het toilet. team Belmar BV
prettige ervaring, aantal uurtjes doorgebracht met Jan van de ven (verkoper) mede hierdoor een keuken waar ik heel blij en tevreden over ben. Ook fijn dat Jan achteraf ook naar het resultaat kwam kijken. Ook blij met Jeffrey geweest die het allemaal mooi heeft geïnstalleerd. Conclusie: tevreden klant
beste Kari, bedankt voor deze positieve beoordeling en veel plezier met de keuken.
Zeer tevreden over hoe het hele proces, naar de wording van onze nieuwe keuken, verlopen is. Er is goed de tijd genomen en veel mogelijkheden zijn aangedragen, maar niet op een manier dat het overweldigend werd.
Wat fijn om te lezen. Bedankt voor dit positieve bericht team Belmar BV
Wij zijn heel goed geholpen in het proces van oriëntatie tot aan montage. We hadden niet gedacht dat het er allemaal zo mooi uit zou komen te zien en dat de service zo persoonlijk zou zijn. Dikke aanrader dus!
Het persoonlijke proberen wij ook boven het digitale soft ware systeem te houden. Uiteraard wordt zoveel mogelijk geautomatiseerd. Bedankt voor jou persoonlijke bericht! Team Belmar BV
Fijn geholpen door Jan van Belmar. Dit heeft geresulteerd in een mooie en originele badkamer. We zijn er blij mee.
Advieseur Jan van de Ven heeft verstand van zaken, neemt alle tijd. Hij kan aan de hand van onze wensen een prachtige, smaakvolle inrichting samenstellen, komt met ideeën waar wij in eerste instantie niet voor zouden kiezen, maar die in het geheel heel mooi passen. De montage en plaatsing gingen ook zeer voorspoedig en professioneel. Kortom alle lof!
Beste Ad, bedankt voor wederom het vertrouwen in Belmar BV en de top beoordeling voor onze Jan! Veel plezier weer met de keuken. Team Belmar BV
Ik heb een kleine keuken met weinig mogelijkheden. Toch is er met veel creativiteit en overleg een mooi ontwerp gemaakt. De uitvoering was ook TOP ondanks de puzzel! Nu een ruim ogende, praktische, keuken van prachtige materialen met een mooie uitstraling.
Voor een paar KELLER bovenkanten zijn we naar BELMAR gegaan. Daar zijn we door Jan geholpen. Deze medewerker behandelde en adviseerde ons alsof we een nieuwe keuken kwamen kopen. Dit gaf ons een heel goed gevoel en zullen wij zeker doorgeven aan een ieder die om onze ervaringen vraagt.
Via M&R Bouw is mij Belmar BV aangeraden. En niet voor niks, superfijn bedrijf, waar we samen hebben gebouwd aan een prachtige badkamer en toilet. Lars toonde veel geduld, want ik ben nog wat keren teruggegaan voor bv de kleur vd tegel. Ervaren als heel dienstverlenend, luisterde goed naar mijn wensen en kwam met suggesties en creatieve oplossingen waar ik heel blij mee ben. De kwaliteit van de producten is heel goed, dat straalt de badkamer en toilet ook uit, degelijkheid! De samenwerking tussen M&R Bouw en Belmar was ook geweldig, alles werd goed geregeld onderling. Geen omkijken naar. Dat is heel fijn en geeft vertrouwen! Belmar is zeker een bedrijf die ik aanraad! Ontzettend blij met het eindresultaat.
Miranda bedankt voor het typen van deze leuke en fijne reactie. Lars en M&R bouw zijn ook een leuke en fijne combinatie. Veel douche plezier! team Belmar BV
Kopen bij een CBW-erkende winkel biedt voordelen, maar vooral: meer zekerheid. Winkels die CBW-erkend zijn, hanteren algemene voorwaarden die jou als consument extra goed beschermen. Hierin zijn alle regels opgenomen die van belang zijn als je iets koopt, bijvoorbeeld over (aan)betalen, annulering, levertijd, levering, vervoer en garantie. Zie voor de exacte inhoud, voorwaarden en beperkingen de CBW-erkend-voorwaarden voor Woonwinkels of Bruidsmode en Maatwerk.
• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden en het privacybeleid
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.