Sortuj

Bardzo dobre

Zaczęłam pracę razem z mężem przez tą agencję i jak do tej pory to wszystko się zgadza nie ma z niczym problemu nawet z kontaktem z biurem

Jestem zadoeolony z pracy ktora mam.koordynator Ewa w porzadku

Jestem zadoeolony z pracy ktora mam.koordynator Ewa w porzadku

• Poleciłbyś nas? Tak

Narazie praca oraz ludzie są wporzadku

Ok

Bardzo zadowolona

Szybki kontakt, jasne przedstawienie oferty pracy.

Inżynier jakości

Mogę z czystym sumieniem polecić agencje. Koordynatorzy bardzo często odpisują na wiadomości również w dni wolne. Najczęstszy kontekst miałem z z Panią Honoratą, która chyba czasem potrafi stanąć na głowie kiedy chodzi o sprawy pracowników. Warunki zakwaterowania różne, ale zawsze atmosfera na zakwaterowaniu jest dobra.

Super

Super super

• Poleciłbyś nas? Tak

Jestem bardzo zadowolona z AB werkt

Bardzo uprzejma,inteligentna, pani koordynator Danuta Bierwagen,jasno i przejrzyście wytłumaczy wszystkie kwestie zwiazane z pracą , z zakwaterowaniem,dojazdem do pracy. I zawsze odpowie na telefon.

Zbiory

Zbiory truskawki kwiaty

Super

Dopiero pierwszy raz więc nie mam zdania jeszcze za bardzo

Nie mam zdania.

Za krotko pracuję

Scinanie salaty lodowej

Doswiadczenie zdobylem dzieki AB WERKTOWI bez niego nie dal bym rady co kolwiek. Z gory dziekuje

zbiory

Moje doświadczenie w Państwa firmie zostało polepszone

.....

....

ok

ok

Pracownik

Pracownik

• Poleciłbyś nas? Tak

Dobre z pozytywną opinią na bardzo dobre z następnymi ofertami pracy jeśli się pojawiają...

Jak na pierwszy wyjazd bardzo dobre mam nadzieję że będzie kontynuowana praca w innej dobrej ofercie i warunkami pracy i zakwaterowania..

Dobre doświadczenie

Dobre doświadczenia

Sama Radość Pracy Z Dobrym Posrednikiem

Pracuje dla AB Werkt od tygodnia ,jestem zadowolony ze współpracy wszystko na czas ,gdybym miał jeszcze raz podjąć decyzję byłoby to AB Werkt pozdrawiam

Bardzo dobra firma.

Koordynatorzy zawsze dostępni i pomocni. Polecam

• Poleciłbyś nas? Tak

Mam zero doświadczenia w kontaktach z AB.

Dla wielu osób AB widnieje na kontraktach i przelewach. Tylko!

• Poleciłbyś nas? Nie

Polecam

Rzetelna firma. Polecam

To był mój kolejny wyjazd z AB Werkt. Jestem zadowolony i polecam

Bardzo dobry kontakt. Wszystko jasno wytłumaczone. Świetny kontakt i warunki pracy

• Poleciłbyś nas? Tak

Moje doświadczenie z firmą AB Werkt w Goes są miłe.

Koordynatorki, które się mną opiekowały zasługują na duże uznanie. Były pomocne w rozwiązywaniu problemów. Szczególne podziękowania kieruję do Pani Honoraty.

Uczy sie

Ze krotki pracuje

• Poleciłbyś nas? Tak

Rozmowa z rekruterem w celu podjęcia pracy

Rekruter pomógł mi znaleść prace w zadowalająco szybkim tempie. Praca okazała się świetna dla mnie. Od miesiąc (po 11 miesiącach) otrzymałam kontakt z firma. Szczerze będę polecała biuro pracy AB.

Company details

5 Mussenberg

Herten-roermond 6049GZ

06-11292997

[email protected]

O Praca w AB Werkt

AB Werkt to agencja pracy specjalizująca się w branży rolniczej, ogrodniczej, spożywczej, przemyśle i logistyce. Dążymy do tego, by zaoferować Ci coś więcej, niż posada i pensja. Wspólnie z Tobą zastanawiamy się nad ścieżką kariery i oferujemy coaching oraz szkolenia. Wspólnie bierzemy się do roboty. Najlepiej jeszcze dzisiaj!

Klantenvertellen Reviews

• Każdy może opublikować recenzję, o ile spełnione są warunki i polityka prywatności
• Przeprowadzamy automatyczne i ręczne kontrole, aby w jak największym stopniu zapobiegać fałszywym recenzjom.
• Recenzje napisane z własnej inicjatywy są natychmiast wyświetlane online i weryfikowane w ciągu 72 godzin.