Sortuj

• Poleciłbyś nas? Nie

Ok

Jest wszystko ok

Praca z AB Werkt jest satysfakcjonująca

Doświadczenie z firmą było zadowalające, firma jest rzetelna, sumienna i z chęcią będę współpracować dalej z tą firmą.

• Poleciłbyś nas? Tak

Praca przy zbiorach owoców ok , wynagrodzenie wypłacane terminowo, dobre warunki zakwaterowania

Praca przy zbiorach owoców ok, wynagrodzenie zadowalające, wypłacane terminowo, zakwaterowanie w domkach letniskowych o dobrym standardzie.jestem zainteresowany współpracą z aby werkt w przyszłości.

Dużo się nauczyłem

Bardzo fajne i przyjemne miejsce fajna praca i ludzie dobre pieniądze i napewno zamierzam wrócić

Bardzo dobre

Najlepsze

jestem zadowolony

Jestem zadowolony a wspolpracy z agecja czasani zdazaja sie male niedociagniecia ale to jak wszedzie ogolnie praca przez AB na plus

• Poleciłbyś nas? Tak

to jest moja pierwsz praca przez AB wcześniej pracowałam w szklarni

to jest moja pierwsza praca przez AB wcześniej pracowałam w szklarni

same pozytywne{z maluteńkimi wyjątkami}

Pracuję w AB -Werkt od 2012 dawniej AB-Zeland i AB- Goes wypłaty zawsze na czas kontakt z opiekunem bez żadnych problemów zawsze odbiera lub oddzwoni załatwianie problemów na bieżąco poproszenie o cokolwiek załatwiane od ręki Pani Zosia Beata Honorata bardzo pomocne i załatwiające problemy bardzo szybko żeby takie Panie były w każdej agencji.

Hutnicze

Bardzo dobrze

Polecam

Ogólnie w miarę ok,polecam

Opieka ,wsparcie !

Dziękuje za możliwość pracy w Agencji AB WERKT. Jestem bardzo zadowolona. Opieka i wsparcie!

Pozytywne

Dwa lata na szklarni

• Poleciłbyś nas? Tak

Bardzo dobrze mi się pracowało.

Agencja pracy bardzo dobra ,wyplata na czas, mieszkanie super,opieka ze strony rezydenta na czas.

Praca w sadach

Bardzo pozytywne

Wszystko jest ok

Moja przygoda z AB zaczęła się w 2005 roku.Jestem zadowolona Pozdrawiam

Nie mam zdania

Nie mam zdania

Super

Więcej takich agencji, wypłaty na czas, niema ukrytych kosztów, zakwaterowania spoko,

Super

Super wszystko dopięte od początku do końca szczeże POLECAM

Polecam.

Polecam tego pośrednika pracy.

Porażka!

Dwa tygodnie pracy i brak solarisa i przelewu na konto!!!

• Poleciłbyś nas? Nie

Pozytywne

Jest to mój pierwszy wyjazd i jak na razie wszystko jest okej co do warunków wynagrodzenia wszystko jest jak na bardzo najlepszym poziomie.. Mam nadzieję że współpraca będzie kontynuowana na takich samych dobrych warunkach a nawet lepszych...

Praca fizyczna

Herten-roermond 6049GZ

06-11292997

[email protected]

O Praca w AB Werkt

AB Werkt to agencja pracy specjalizująca się w branży rolniczej, ogrodniczej, spożywczej, przemyśle i logistyce. Dążymy do tego, by zaoferować Ci coś więcej, niż posada i pensja. Wspólnie z Tobą zastanawiamy się nad ścieżką kariery i oferujemy coaching oraz szkolenia. Wspólnie bierzemy się do roboty. Najlepiej jeszcze dzisiaj!

Klantenvertellen Reviews

• Każdy może opublikować recenzję, o ile spełnione są warunki i polityka prywatności
• Przeprowadzamy automatyczne i ręczne kontrole, aby w jak największym stopniu zapobiegać fałszywym recenzjom.
• Recenzje napisane z własnej inicjatywy są natychmiast wyświetlane online i weryfikowane w ciągu 72 godzin.