Sortuj

Serdecznie polecam wszystkim tym którzy chcą pracować

Jak ktoś chce pracować nie będzie mieć żadnych problemów agencja jak najbardziej godna polecenia.

Wszystko jest na czas

Pracuję dopiero 3 tygodnie niewiele mogę jeszcze powiedziec , do tej pory jest ok

Wszystko w porządku

Dobry kontakt z koordynatorami firmę oceniam bardzo dobrze.

Elegancko

Miło fajnie schludnie

Jestem zadowolony.

Z mojej strony Aby Werkt sprawdza się pod każdym względem i będę polecał znajomym ,którzy poszukują pracy

Ogólne dobre

Dobrze

Bardzo pozytywna wspolpraca z AB-werk

AB-werk mila profesjonalna rekrutacja,wyczerpujace informacje dotyczace pracy i regulaminu.Mily i pomocny koordynator.

Polecam

Polecam, mam dobre doświadczenia z firmą.

• Poleciłbyś nas? Tak

Kordynatorzy (Beata) dbaja tylko o ludzi którzy im d.. liza

praca ok... koordynatorzy nie pomagają , tak jak by ich nie było albo nie chcą pomoc bo nie maja czasu lub nie odbierają tel. a gdy oddzwaniają to w godz. waszej pracy tak jak by nie wiedzieli kiedy macie przerwę...czekałem tydzień na badanie krwi nie mówiąc o tym ze prawie dwa tygodnie na umówienie wizyty u lekarza gdyż robiło mi się słabo w pracy, w wieku 30 lat to jest dziwne a oni mieli to gdzieś potem lekarka kazała się szybko umówić na badanie krwi i oczywiście pani Beata nie miała czasu co dzień dzwoniłem bez odpowiedzi a po tygodni powiedziała ze jutro zadzwoni o badanie i oczywiście na przerwie w pracy dowiedziałem się przez sms ze za godzinne mam badanie krwi 7 km od od miejsca pracy i nawet jej się nie chciało mnie zawieść musiałeś sam jechać rowerem. oczywiście zdenerwowany powiedziałem co o niej myślę i za to zostałem zwolniony

dobre

tragedia

• Poleciłbyś nas? Nie

Za każdą przepracowaną godzinę biorą sporą kasę, ale mają pracowników głębokim poważaniu.

W AB Werkt dużo się zmieniło w zeszłym roku, gdy dokonano znaczącej redukcji pracowników. Bardzo odczuwalny jest brak Kasi Kalisz, z którą współpracowałem trzy lata. Pozostali w większości pracują jak wcześniej, czyli słabo. Ci, którzy wcześniej się wyróżniali na plus, dorównują teraz tym słabszym. Przede wszystkim robią łachę, że odbiorą telefon.

Firma godna zaufania

Pracuje już od prawie 10 lat i jestem zadowolony dlatego polecam firmę

Jestem zadowolona

Bardzo dobra współpraca

• Poleciłbyś nas? Tak

Jestem zadowolony z współpracy z firmą AB

Jestem zadowolony z współpracy z firmą AB i z miłą chęcią z tą firmą będę współpracował i polecał ją znajomym

Mila współpraca

Bardzo podobała mi się praca z firmą AB werkt . Dziękuję.

• Poleciłbyś nas? Tak

Trochę źle oceniam kontakt z koordynatorem i wieczne przeprowadzki i później brak kontaktu ze stron

Praca super , pracodawca też super . Oceniam pracodawcę nie biuro AB

• Poleciłbyś nas? Tak

30 lat pracy jako laborant,ost.10 specjalista od analiz, o ntrola jakości.

5 lat sortownia jabłek i gruszek oraz zbiory tychże.

Pracowałam 6 msc

Jestem zadowolona z współpracą z AB Werkt.

7 lat doświadczenia w branży pieczarkowej

Prawie 3 lata wspolpracy

Parodia

Kradniecie pieniądze za ubezpieczenie gdy zjechałem do Polski, koordynatorzy do dno, patologia w domkach

Dobre

Pracowałem i nie narzekałem brak odpowiedniej kadry w biurze żeby coś załatwić trzeba się zapisać na listę spotkań , brak kontaktu z biurem, nie mają czasu dla pracowników.

Profesjonalne

Bardzo dobra agencja

Jest super

Pakowanie pomidora

praca sezonowa

zbiór gruszek

• Poleciłbyś nas? Tak

Moje doświadczenie z AB oceniam dobrze

Oceniam dobrze moją współpracę z AB , jedyne co mogła by poprawić to wyższa płaca za wykonywaną pracę .

Company details

5 Mussenberg

Herten-roermond 6049GZ

06-11292997

[email protected]

O Praca w AB Werkt

AB Werkt to agencja pracy specjalizująca się w branży rolniczej, ogrodniczej, spożywczej, przemyśle i logistyce. Dążymy do tego, by zaoferować Ci coś więcej, niż posada i pensja. Wspólnie z Tobą zastanawiamy się nad ścieżką kariery i oferujemy coaching oraz szkolenia. Wspólnie bierzemy się do roboty. Najlepiej jeszcze dzisiaj!

Klantenvertellen Reviews

• Każdy może opublikować recenzję, o ile spełnione są warunki i polityka prywatności
• Przeprowadzamy automatyczne i ręczne kontrole, aby w jak największym stopniu zapobiegać fałszywym recenzjom.
• Recenzje napisane z własnej inicjatywy są natychmiast wyświetlane online i weryfikowane w ciągu 72 godzin.