Sortuj

Dobre

W razie problemów AB pomaga je rozwiązać. Polecam pracę za pośrednictwem tej firmy.

6 letnie

Pracowałem u dwóch pracodawców w ab werk praca była dobra stabilna ,ale po 6 latach pracy nie uzyskałem żadnego wsparcia i pomocy od mojego kordynatora zero telefonu zero informacji kiedy mogę wrócić po 6 miesięcznej pauzie człowiek czuje się ja towar który stał się nie użyteczny byłeś zrobiłeś i możesz odejść nie interesuje nas twój los bo przecież juz nie mamy z ciebie zysków

• Poleciłbyś nas? Tak

pracownik fizyczny gruszek i jabłek

Bardzo polecam pracę przez AB Werkt. Są odpowiednie godziny pracy i zarobki. Polecam.

Zbiory owoców tylko z AB Werkt

Zbiory owoców tylko z AB Werkt

Zbiory produkcja

Firma jest rzenujonca jednym słowem okradli nas z 200 euro.... I teras z tym nie mozemy nic zrobic ogulnie jest porazka wyjedzałam przez 5 lat do cholandi nigdy sie nie spotkałam z takim chamstwem i nie kopetnymi ludzmi na swoim stanowisku..... Ab werkt koło vennlo jest jedno wielkie bagno z byle czego i z dnia na dzien musisz opuscic domek w ciogu 48 godz nawet jesli nie masz nic zarobione bo nie przypasowana osoba nie pasuje do towarzystwa jedynie rodzina Pani beaty...... Ma najwieksze wzglendy. Nie polecam tej firmy. Porazka osztrzegam innych. Pozdrawiam Emma jol

• Poleciłbyś nas? Nie

Moje doświadczenie z AB było super nie mam nic do agencji

Moje doświadczenie w pracy w AB było czymś nowym gdyż nie miałam przez okres 8tygodni tej samej pracy tylko co trzy tygodnie inna ale lubię wyzwania i nowe otoczenia więc nie mam im za źle że nie była to ta sama praca . AB ma wspaniałe warunki mieszkaniowe egchel oraz samochody służbowe też nie są awaryjne pozdrawiam cały zespół AB i może do zobaczenia jak się ktoś odezwie pozdrawiam serdecznie

9 lat współpracy OK.

Wynagrodzenia zawsze na czas warunki zakwaterowania okej wszystko w porządku

Doskonała

Doskonała przyjemna spokojna bezstresowa zorganizowana współpraca z Ab Werkt

Zainteresowanie pracownikiem i pomoc

Po raz pierwszy jestem pracownikiem AB Werkt od 3 m-cy. Na tym etapie wszystko jest w porządku.

Totalne krętactwa i oszustwa

Witam reasumując nie poleciłabym nikomu pracować przez ta agencje. Oszukiwanie pracownika praktycznie na każdym solarisie. Pracującą 65 godzin wpłacając 380 euro to jakaś porażka.

• Poleciłbyś nas? Nie

Nie mam niec na temat praca bo była fajna szkoda tylko że nie była kontynuacją

Nie znam dobrze tej firmą ale chętny jeszcze sprawdzę w przeszłość

X

D

• Poleciłbyś nas? Nie

Jestem zadowolony z warunków zakwaterowania...

Większa ilość godzin...

• Poleciłbyś nas? Tak

Miały być gruszki i były gruszki plus trochę pietruszki.

Firma DOCELOWA okazała się niewypałem, natomiast AB zaproponowało od razu alternatywę, lokum, wszelką pomoc. Poziom obsługi: PRO; stawka jako-taka, ale to już subiektywna opinia moja. Czułem się komfortowo, bezpiecznie - numer alarmowy, komplet informacji, garść porad. Polecam tę agencję.

• Poleciłbyś nas? Tak

Jesli będzie tak dalej to będzie super

Proszę tylko o stała pracę bez przerw aby była ciągłość w pracy ora soboty pracujące

Jeden wielki cyrk

Nikt nic nie wie,alarmowy odbierany raz na 10telefonow,kordynator (Beata) caly czas wprowadza zamęt. Pierwsza wypłatę dostalem po trzech tygodniach,mimo ze pracowalem caly czas,a pieniędzy mialem zabrac, ze soba na dwa tygodnie. Poganianie w pracy i chore normy do wyrobienia,jak by czlowiek robotem byl.

bardzo dobrze

wszystko tak jak było opisane

Plewienie

Plewienie na samolocie

• Poleciłbyś nas? Tak

Bardzo dobre warunki pracy .

Pozytywne nastawienie biura i jego pracowników do osób których zatrudnia AB Werkt . Pozdrawiam serdecznie.

Spore

Małe

Jest Ok

Jako agencja jest OK,ale minus,że od 3 tygodni nie dostałem zapłaty za swoją pracę!

Podoba mi sie.

Prostolinijne i jasne.

• Poleciłbyś nas? Tak

Wiekszego balaganu nie widzialem!

Niemam bardzo doswiadczenia. Moje negatywne podejscie do tej firmy bierze sie z tego ze po przepracowanych kilku dniach rozchorowalem sie. Tydzien czasu prosilem o lekarza( okres korona wirus lecz zaplecze medyczne np w przypadku zapalenia oskrzeli wedlug mnie obowiazkowe) Niedoczekalem sie! Zostalem chory zwolniony z pracy.

Company details

5 Mussenberg

Herten-roermond 6049GZ

06-11292997

[email protected]

O Praca w AB Werkt

AB Werkt to agencja pracy specjalizująca się w branży rolniczej, ogrodniczej, spożywczej, przemyśle i logistyce. Dążymy do tego, by zaoferować Ci coś więcej, niż posada i pensja. Wspólnie z Tobą zastanawiamy się nad ścieżką kariery i oferujemy coaching oraz szkolenia. Wspólnie bierzemy się do roboty. Najlepiej jeszcze dzisiaj!

Klantenvertellen Reviews

• Każdy może opublikować recenzję, o ile spełnione są warunki i polityka prywatności
• Przeprowadzamy automatyczne i ręczne kontrole, aby w jak największym stopniu zapobiegać fałszywym recenzjom.
• Recenzje napisane z własnej inicjatywy są natychmiast wyświetlane online i weryfikowane w ciągu 72 godzin.