Sortuj

Bardzo dobrze

Na zbiorze groszek pracowało się dobrze

Sortowanie owocow

Doswiadczenia u was zapewnia mi wiedze rolnictwa i w sortowaniu owocow.

Firma rzetelna pAni Magda moja kordynatorka bardzo Mila I pomocna

Nie mam z Nia problemow wyplata na czas przyjazna atmosfera .

Pracuję 5 lat.

Współpracuję z biurem AB od 2015 roku ,głównie w sortowni gdzie szef jest pozytywnie nastawiony do pracowników.Dalam 4 gwiazdki ponieważ niektórzy pracodawcy w tzw. terenie nie spełniają podstawowych warunków socjalnych.

• Poleciłbyś nas? Tak

Moje doświadczenia to wykonywanie swojej pracy dokładnie i szybko

Moja praca z firmą była na poziomie dobrym

• Poleciłbyś nas? Tak

Wszystko raczej ok, częste problemy z wynagrodzeniem

jak wyżej

• Poleciłbyś nas? Tak

Jestem bardzo zadowolony z tej firmy

Firma jest pomocna zawsze otrzymuje wyczerpujące odpowiedzi jeśli mam jakiekolwiek pytania, dziękuję i pozdrawiam

• Poleciłbyś nas? Tak

Moja ocena to czwórka z plusem

Jeżeli chodzi o AB to dla mnie jest wszystko ok

Bez uwag

Zgodnie z tym czego oczekiwałem

Super

Wypłacalna firma, zero problemów jeżeli chodzi o załatwianie jakichkolwiek spraw. Dobre warunki mieszkaniowe. Jeżeli chodzi o pracę możliwości duże i warunki pracy jak najbardziej na plus. Polecam

Ignorancja mnie jako BYŁEGO PRACOWNIKA

Totalna IGNORANCJA ZE STRONY ADMINISTRACJI CO do wypłat należności Ciągle UPOMINANUE się o URLOPOWE choć minął okres uzyskania zapłaty, ZEROWY KONTAKT EMAL Jedyna GWIAZDKĘ mogę przypisać HELPDES, który przynajmniej reaguje na EMAL i za to JESTEM WDZIECZNA.

Tragedia

Jestescie jednymi , wielkimi oszustami , ta agencja powinna dawno przestac istniec

• Poleciłbyś nas? Nie

Bardzo złe doświadczenie z tą firmą

Oszustwo, kłamstwo, ogólnie masakra ponieważ inaczej nie da się tego nazwać

Praca TAK. Zakwaterowanie NIE

Praca i płaca jak najbardziej na tak ale jeżeli ktoś planuje przyjazd tu po raz pierwszy, proponuję o znalezienie lokum na własną rękę, ponieważ oferowane przez agencję warunki nie są w żadnym stopniu przystosowane by mieszkali tam ludzie. Przeszukiwania pokojów oraz rutynowe kontrole oraz narzucone kary finansowe za listę "przewinień". Polecam pracę w AB. Nie polecam mieszkania na ich warunkach.

Oceniam na średnie.

Oceniam współpracę dobrze, ale było parę rzeczy do poprawki w relacjach z AB.

Jestem rozczarowany

Nie mile spominam poniewaz zangazowanie personelu z AB Werkt jest rowne zeru. Szczególnie nie mile spominam wyjazd do Holandi na zbiory gruszek i jabłek zostałem bardzo źle potraktowany nie dość że pracownicy z AB Werku popełnili błąd w papierach to po podpisaniu umowy kazali mi jechać do domu poniewaz nie ma dlamnie pracy. Zwracałem sie do firmy o zwrot kosztów dojazdu ale firma delikatnie mówiąc mie olała dlatego sprawe kieruje do Sądu

2,5 miesiąca

Organizacja zerowa, brak osób kompetentnych do udzielenia informacji, w biurze w Baarlo osoby pracujące np. PANI Pracownik daje obietnice bez pokrycia na zamknięcie się osoby pytajacej, jest opryskliwa. Traktuje się ludzi jak bydleta bądź maszyny masz pracować i nic się nie domagać i nie pytać. Żyjemy w XXI wieku i pewne standardy powinny być zachowane. Kultura osobista też.

Jeden wielki burdel

Doświadczenie może by i było gdyby była praca i ład w tej agencji. Panował tam jeden wielki chaos nic nie można było uzgodnić z koordynatorami którzy jak już udał sie dodzwonić byli niekompetentni do wykonywania swojej pracy. Główna koordynator była nieprzyjemna, brakowało jej za grosz szacunku a plany pracy były układane z kosmosu gdy nie było mnie na planningu a potem sie dowiaduje ze wyrzucono mnie z pracy bo do niej nie przychodziłem. Jedno wielkie dno.

Oszuści

Niestety ale mam złe doświadczenie. Koordynatorzy z oddziału w Goes to. Zabrano nam kaucję za klucz do pokoju, której na koniec pobytu nam nie oddano- liczne prośby i rozmowy pani Pracownik kwitowała głupim uśmiechem. Nigdy więcej.

Dobre

Jest dobre chociaż godzinie mogło być lepiej

Dobre

Jest dobre chociaż godzinie mogło być lepiej

Ok

Podobała mi się organizacja pracy, chciałbym wrócić w listopadzie.

Jest ok polecam

Jest ok trudny kontakt z koordynatorami

pozytywne

Agencja troszczy się o pracownika, jest wypłacalna i wynagrodzenia są godziwe

Company details

5 Mussenberg

Herten-roermond 6049GZ

06-11292997

[email protected]

O Praca w AB Werkt

AB Werkt to agencja pracy specjalizująca się w branży rolniczej, ogrodniczej, spożywczej, przemyśle i logistyce. Dążymy do tego, by zaoferować Ci coś więcej, niż posada i pensja. Wspólnie z Tobą zastanawiamy się nad ścieżką kariery i oferujemy coaching oraz szkolenia. Wspólnie bierzemy się do roboty. Najlepiej jeszcze dzisiaj!

Klantenvertellen Reviews

• Każdy może opublikować recenzję, o ile spełnione są warunki i polityka prywatności
• Przeprowadzamy automatyczne i ręczne kontrole, aby w jak największym stopniu zapobiegać fałszywym recenzjom.
• Recenzje napisane z własnej inicjatywy są natychmiast wyświetlane online i weryfikowane w ciągu 72 godzin.