Sortuj

Kompetentna zwlaszcza kordynatorki bardzo pomocne I zyczliwe

Mila wspolpraca

Superowo

Wszystko oki..pozdrawiam

Było ok

Nie wiem co napiszac bło dobrze.

WSZYSTKO DOBRZE

MIAŁAM TYLKO PROBLEM,,,ŻE NAS CIĄGLE PRZENOSILI DO RÓŻNYCH SADÓW NA ZBIORY,,,WŁAŚCICIELE POMIMO DESZCZU NIE DALI CIEPŁEJ CHERBATY,,,TOALETA TEŻ W KRZACZKI,,,ALE WYPŁATY OK,,ZAKWATEROWANIE BARDZO DOBRE,,,NA PORTALU WSZYSTKO PRZEJRZYŚCIE OPISANE,,NA WIOSNĘ CHCEMY JECHAĆ Z KOLEŻANKĄ DO PRACY NA 2/3 MIESIĄCE,,DZIĘKUJĘ I POZDRAWIAM,MAM PYTANIE CZY DODATEK WAKACYJNY ZOSTANIE WYPŁACONY???

• Poleciłbyś nas? Tak

Pomocna pomoc z biura i koordynatorów

Praca zapewniona zawsze zarobki w zaleznosci od godzin ale godziny raczej stale. Jestem zadowolona.

Yes

Yes

Pracowało się dobrze

Pracowało się dobrze

Pełen profesjonalizm

Pracuje pare dni więc na dzień dzisiejszy jestem zadowolony :)

dobre

pracuje w AB od lipca 2007r.bywało dobrze bywało zle ale ogólnie jest fajnie i myśle że będzie tak dalej

Pozytywne

Pracuje dłuższy czas jestem zadowolona.

Szklarnia

Firma godna polecenia i zaufania

• Poleciłbyś nas? Tak

Myślę że jest dobrze, a mogło by być lepiej z więcej ilością godzin.

Zacząłem pracę od około miesiąca czasu temu razem z dziewczyną Alicja. Warunki mieszkaniowe są na bardzo dobrym poziomie. Praca też bardzo nam się podoba a mogło by być lepiej co chodzi o więcej godzin, razem z dziewczyną myślimy że wystarczy nam niedziela wolną a np w środku tygodnia wolne jest trochę bezsensu.

Git

1 miesiac pracy kilka różnych prac w różnych firmach. Nic na stałe nie było.

• Poleciłbyś nas? Tak

Podczas pobytu w Holandii nabyłem dużego doświadczenia pod względem języka😁

W miarę szybko wszystko ogarnięte, nie miałem większych problemów.

Company details

5 Mussenberg

Herten-roermond 6049GZ

06-11292997

[email protected]

O Praca w AB Werkt

AB Werkt to agencja pracy specjalizująca się w branży rolniczej, ogrodniczej, spożywczej, przemyśle i logistyce. Dążymy do tego, by zaoferować Ci coś więcej, niż posada i pensja. Wspólnie z Tobą zastanawiamy się nad ścieżką kariery i oferujemy coaching oraz szkolenia. Wspólnie bierzemy się do roboty. Najlepiej jeszcze dzisiaj!

Klantenvertellen Reviews

• Każdy może opublikować recenzję, o ile spełnione są warunki i polityka prywatności
• Przeprowadzamy automatyczne i ręczne kontrole, aby w jak największym stopniu zapobiegać fałszywym recenzjom.
• Recenzje napisane z własnej inicjatywy są natychmiast wyświetlane online i weryfikowane w ciągu 72 godzin.