Filters

10

Netjes en correct behandeld, alles verlopen volgens afspraak

Wij zijn jaren klant geweest bij Hyundai en verschillende auto's van dit merk gereden tot volle tevredenheid. Door toeval echter terechtgekomen bij Ford Bolhuis en rijden nu dus sinds twee jaar in een Ford Kuga en zijn zeer tevreden met deze auto. Wij zochten een goede caravantrekker en dat is deze auto zeer zeker. Binnen de garantieperiode zijn er een paar dingen netjes en kostenloos verholpen. Altijd een vriendelijke medewerker gesproken en afspraak is afspraak. De laatste onderhoudsbeurt viel wat duurder uit dan verwacht maar we werden van te voren hiervan op de hoogte gesteld. Geen verrassingen achteraf en daar houd ik wel van.

  • Aanbevelen? Ja
8

Prima

Zeer goede monteur Hoef zelf nooit wat regelen

  • Aanbevelen? Ja
8

keurige afhandeling

klantvriendelijk en korrekt behandeld

  • Aanbevelen? Nee
8

Prima geholpen

Prima en snel geholpen super

  • Aanbevelen? Ja
10

Heldere communicatie over afgesproken werkzaamheden

Klantvriendelijk personeel en zoals afgesproken stond de leenauto klaar. In de loop van de dag ben ik gebeld dat se auto klaar was en er verder geen bijzonderheden waren. Uit ervaring weet ik dat ze altijd contact opnemen als er wel bijzonderheden zijn voordat ze verder gaan.

  • Aanbevelen? Ja
10

Prima ervaring

Twee keer naar de garage omdat ik had gevraagd een ander probleempje na te kijken. Daarvoor gaan we a.s. maandag voor de tweede keer richting Farmsum

  • Aanbevelen? Ja
10

Prima

Goede auto

  • Aanbevelen? Ja
7

Goede en vriendelijke sevice

Lastig probleem die tot nu toe goed is opgelost.

  • Aanbevelen? Ja
3

De onderhoudsbeurt niet goed afgemaakt

De remmen niet ontlucht , of nauwelijks, reed weg , moest remmen voor de kruising , moest wel twee drie keer pompen voor dat het stilstond , en heb vier nieuwe banden er op gekregen, dan mag je toch verwachten dat het ook de goeie spanning er op zit, de dag erna kreeg storing van de bandenspanning , heb het zelf op spanning gebracht zoals het in het boekje staat, deze keer niet best afgeleverd, betaal wel een beste prijs , en dan mag je wel wat verwachten , toch

  • Aanbevelen? Nee
10

Prima controle reparatie

Fijn dat er mankementen zijn ontdekt tijdens de apk beurt en fijn dat ze meteen verholpen konden worden.

  • Aanbevelen? Ja
10

Prima geholpen

Defecte ABS-sensor snel vervangen.

  • Aanbevelen? Ja
8

Prima service

Komen afspraken prima na. Houden je op de hoogte.

  • Aanbevelen? Ja
9

prima, alles volgens afspraak

alle aangegeven wensen uitgevoerd

  • Aanbevelen? Ja
10

Uitstekende service!

Klantvriendelijkheid en service staat bij deze garage hoog in het vaandel.

  • Aanbevelen? Ja
10

Uitstekende service

Vooraf een prijs een prijs afgesproken en die klopte als een bus.

  • Aanbevelen? Ja
10

service zoals altijd

alles volgens afspraak en klantvriendelijk

  • Aanbevelen? Ja
10

Prima service

Gewoon goed, korte lijnen, bijna 40 jaar klant bij Boerhof/Auto Bolhuis, en de service is nog steeds prima

  • Aanbevelen? Ja
10

Klantvriendelijk

Onaangekondigd met pech langs komen en dan toch helpen. Prima mensen en gastvrij!!

  • Aanbevelen? Ja
10

Goede service

Altijd vriendelijk. Makkelijk om een afspraak te maken, duidelijk advies en snelle service!

  • Aanbevelen? Ja
10

Goed

Goed

  • Aanbevelen? Ja
9

Prima service

Onderhoud en APK uitgevoerd volgens afspraak. Er is goed meegedacht om de auto op een veilige en functionele wijze op de weg te houden.

  • Aanbevelen? Ja
10

Goede service. Luisterend en professioneel

Goede communicatie en direct gericht gehandeld

  • Aanbevelen? Ja
10

super geregeld

snel aan de beurt en alles goed geregeld

  • Aanbevelen? Ja
9

Gekregen wat ik kon verwachten

Beurt plus APK en alles geheel volgens verwachting gegaan. Verrast dat de auto zo snel weer gebruiksklaar was!

  • Aanbevelen? Ja
10

Vertrouwd en goed

Ga met gerust gevoel weer de weg op. Serieuze medewerkers en goede aanpak.

  • Aanbevelen? Ja

Bedrijfsgegevens

Venjelaan 4

9936 BR Delfzijl

0596 617 340

[email protected]

Klantenvertellen Reviews

• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.