
Super vriendelijk! Luisterend oor voor al je wensen. Met als gevolg dat je droomjurk ineens voor je hangt. Perfecte service! Super tevreden.
Kim was de verkoopster die mij geholpen heeft. Ze luisterde goed naar mijn wensen en heeft me erg goed geholpen en geadviseerd.
Ik vond de ervaring heel aangenaam. Ik mocht eigenlijk passen zoveel ik wou en dat vond ik leuk. Ik kwam binnen met het idee van een boho kleed en uiteindelijk vond ik wel dat de verkoopster daar wat in bleef hangen toen bleek dat het dat niet zou gaan worden. Voor de rest goede ervaring.
Fijne vriendelijke ontvangst. Duidelijke info. Voldoende tijd gekregen om te passen, kijken. Goede hulp van verkoopster. Super service
een mooie, magische ervaring! Marieke heeft me heel goed geholpen en bijgestaan, zo ook haar collega!
Hartelijk verwelkomd en alle tijd gehad om te kiezen voor de juiste trouwjurk. Veel keuze en goed geholpen bij het kiezen van een jurk die goed bij mij past.
De 2 verkoopsters waren super vriendelijk en geduldig. Ze hebben ons eerst de vollefige uitleg gegeven van de outlet shop. Daarna zijn we beginnen kiezen. Ze waren zeer behulpzaam. Ik heb mijn betaalbare DROOMJURK gevonden! Ze verdienen beide een dikke knuffel! Thanks voor de uitstekende service en goede communicatie vooraf! Mvg Tamara
Ik ben erg goed en vriendelijk geholpen, heb prachtige jurken aan gehad en heb mijn droomjurk gevonden! De winkel zelf is wat verouderd en zou wel een opknapbeurt kunnen gebruiken. Dat heeft Gelukkig geen afbreuk gedaan aan mijn ervaring hier.
Ik heb mijn passessie als erg fijn ervaren. Heb dan ook mijn trouwjurk gevonden. Ik ben er super blij mee. En erg tevreden over hoe ik geholpen ben!
Sandra luisterde heel goed naar wat ik zei en gaf tips. Op deze manier heb ik mijn jurk gevonden!
Vanwege Corona hadden we anderhalf uur de tijd. Hierdoor moest ik 3 jurken op de paspoppen kiezen. Vanuit de feedback van die 3 jurken werden andere jurken uit de rekken gehaald. Dit werkte voor mij heel goed. Jurk nummer 2 is het uiteindelijk geworden, al heb ik erna nog een paar andere jurken aan gehad om het te bevestigen. Binnen anderhalve uur heb ik mijn droomjurk gevonden.
Ik ben heel goed geholpen door deze meneer. Dit was mijn eerste afspraak om jurken te gaan passen, en meteen ook mijn laatste omdat ik zo goed geslaagd ben!
Ik had echt een hele fijne vrouw die mij hielp. Ze had er duidelijk verstand van en luisterde goed naar wat ik wel een niet mooi vond. Binnen no time DE jurk gevonden! Zo fijn, ontzettend blij mee.
Ik ben een beetje zenuwachtig bij jullie binnen gekomen , maar werd onmiddellijk gerustgesteld en geholpen. Bij het passen werd al snel duidelijk in welke richting mijn kleed keuzen ging. ik ben super goed door jullie geholpen. Een heel leuk moment beleefd en super blij met mijn trouwjurk !
Er is goed meegedacht en geholpen! Dame die hielp had snel door wat ik wilde en wat mijn voorkeuren zijn. Ik ben geslaagd, en heb een mooie trouwjurk!
Samen met mijn beste vriendin bij Ann & John geweest om een trouwjurk te vinden. Fijn geholpen door verkoopster Kim. Ze heeft veel moeite voor ons gedaan. Haar advies en hulp sloot perfect aan bij onze wensen. Uiteindelijk mijn droomjurk gevonden.
De begeleiding was top
Heb zelf een keuze mogen maken en werd goed geholpen.
Eerste ervaring was wat minder maar nu bij het passen van trouwkleed van dochter was het aangenamer. De eerste keer was de verkoopster alleen met bruid bezig en totaal geen aandacht en oor voor moeder en schoonmoeder. Bij de tweede afspraak was onze helpster super vriendelijk en heeft ook mij als moede erbij betrokken en door haar heb ik ook voor mezelf een super mooi kleed gekocht bij jullie. Ook dikke pluim voor de naaister die de jurk heeft ingespeld. De dochter was ook super enthousiast over haar.
Uitstekend geholpen.
Ik vond het fijn dat ik mijn jurken die ik wilde passen zelf mocht uitkiezen, er was voldoende aanbod en ik werd erg fijn geholpen.
Ik ging naar Bruidsmode outlet store van Ann & John. Ik had geen idee of ik zou slagen en met wat voor jurk ik zou thuiskomen als ik wel zou slagen, al had ik wel wat ideetjes over wat ik mooi vond, maar je moet het toch echt aan zien. Heel vriendelijk geholpen door de verkoopster die ons eerst op ons gemak liet rondkijken. Ik kon aangeven welke jurken ik graag wilde passen en die ging ze voor me halen. Uiteindelijk bleven er twee jurken over en ik kon maar niet kiezen. ‘Doe ze gewoon nog maar een keer aan,’ zei de verkoopster. Dat deed ik. Ik twijfelde nog steeds. ‘Wissel maar zo vaak als je wilt,’ was het antwoord. Ik voelde me niet opgejaagd of wat dan ook, maar juist begrepen en vond het fijn dat ze zo geduldig waren. Uiteindelijk werd het toch de eerste jurk die ik paste. Fijne service, ruime winkel, veel keuze en zeer professioneel en vriendelijk personeel. Kortom: een aanrader!
Een zeer vriendelijke ontvangt en goede uitleg over de jurken en indeling van de winkel. Het is ook erg prettig om eerst zelf op eigen tempo alle jurken te bekijken. Vooral de hoeveelheid jurken die op een hangen is erg fijn! En de verkopers weten ook precies hoe ze op een jurk kunnen inspelen. Als ik iets mis aan de jurk en ze een ceintuurtje of bolero geven, krijgt de jurk meteen een andere uitstraling. Ook de uitleg over het natraject (laten vermaken, later nog een accessoire erbij kopen, stomerij, etc) is erg fijn. Kortom, hele mooie jurken en heel prettig en ervaren personeel.
Zomaar op de bonnefooi naar een jurk kijken en hem ook meteen vinden. De verkoopster (Esther) had snel in de gaten wat ik wel en niet mooi vond en kwam met mooie trouwjurken tevoorschijn. Al snel was het duidelijk welke jurk voor mij gemaakt was. Daarna toch nog meerdere jurken gepast maar het was al duidelijk in welke jurk ik ga trouwen. Dank je wel.
Van buiten oogt de winkel niet direct aantrekkelijk en zie je niet direct de prachtige jurken die verder in de winkel staan/hangen. Maar een enorm warme ontvangst en fijne medewerker hebben onwijs goed geholpen om mijn droomjurk te vinden! Eerst zelf even rustig rondsnuffelen en een top 3 selecteren om te gaan passen, om vervolgens nog wat extra opties van de medewerker te krijgen obv mijn feedback en voorkeuren. Geen tijdsdruk gevoeld en de medewerker focuste zich echt op mijn gevoel bij de jurk en mij als bruid, om te voorkomen dat ik te veel op mijn entourage zou af gaan :) Top team en prachtige jurken in de winkel, voor ieder wat wils!
• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.