

Gemengde ervaringen met waal bouw. Uiteindelijk zijn de voorschouw en oplevering netjes verlopen en de meeste punten opgepakt, maar tijdens het bouwproces was de communicatie vaak slecht en word je als koper afgehouden in plaats van een duidelijke terugkoppeling. Ook lijkt voor sommige dingen de goedkoopste/ makkelijkste optie zijn gekozen. Maar alles bij elkaar is het wel een heel mooi afgewerkt huis geworden.
Alles is goed verlopen. Ik ben zeer tevreden, want alles werd op tijd uitgevoerd. De nodige voorbereidingen en reparaties zijn gedaan, en ik werd goed op de hoogte gehouden.
Een bouwbedrijf waarmee je prettig en snel kan communiceren en die voldoende flexibiliteit biedt. De bouw is voorspoedig verlopen en aanzienlijk eerder opgeleverd. Wel zo nu en dan wat slordigheden in uitvoering van meerwerk (met name) elektra, maar naderhand uitstekend verholpen.
Blij dat ons project volgens schema is verlopen! Naar ons idee had er iets meer gecommuniceerd kunnen worden, maar al met al erg blij en tevreden!
Waal is een topbedrijf! Communicatief is alles goed verlopen. Waar er wat aangepast moest worden is in korte tijd wat mee gedaan. Als je vragen had stond er altijd iemand voor je klaar. Het personeel is allemaal vriendelijk geweest en ik heb nooit het gevoel gehad dat er iets ontbrak of dat ik iets tekort kwam aan informatie of hulp of iets anders.
In deze tijd is het uitzonderlijk dat alles op tijd verloopt en volgens afspraak. We zijn heel goed op de hoogte gehouden tijdens het traject
Waal heeft prachtige werk geleverd op het project Heemavenue te Zoetermeer. Prachtige eengezinswoningen met alle gemakken voorzien.
Bouw is voorspoedig en volgens planning verlopen. Bij vragen behulpzaam, afspraken nagekomen. Prettige en duidelijke communicatie.
Huis wordt bijna opgeleverd en tot nu toe loopt het proces met Waal prima. Onze woonconsultant Diny reageert prompt op vragen. soms duurt het een paar mailtjes voordat er antwoorden komen, maar alles wordt altijd netjes beantwoord. Bij onze voorschouw minimale punten die moeten worden opgelost, tot nu toe lijkt de bouw netjes gedaan.
Onlangs de sleutel van ons nieuwe huis gekregen. Gedurende de bouw fijn contact met Diny onze woonconsulent. Wel jammer dat er maar weinig kijkmomenten waren. Huis is verder opgeleverd zonder al te veel punten, of deze werden direct ter plekke opgelost tijdens de oplevering. De onafhankelijke persoon die bij de voorschouw en definitieve oplevering aanwezig was namens Waal, stapte wel makkelijk over een aantal punten heen. Maar blij met een super mooi huis!
De bouw is goed en snel verlopen. Wel kan er meer meegedacht worden. 4x gevraagd om extra zonnepanelen te plaatsen wat mogelijk zou zijn. Uiteindelijk was het niet mogelijk. Ook het verplaatsen of weglaten van muurtjes is niet mogelijk. Zelfs als je vroeg in het bouwproces zit. Waal geeft liever een ‘nee’ af dan dat er wordt meegedacht.
Enige weken geleden de sleutels van ons appartement in Zalmstael gekregen. Weinig punten met de oplevering, en de punten die er waren zijn snel verholpen. ook wat punten na de oplevering werden snel en met meer dan nodig was verholpen. Dank aan John, Peter en de timmermannen. Wel kan tijdens het bouwproces de communicatie met de klant beter, het moet niet afhankelijk zijn van de persoon! Tevens had ik voor sommige punten betere kwaliteit / specificaties verwacht, maar ik weet niet of dat dit de bouwer of de project ontwikkelaar wordt bepaald. BV een standaard videofoon is echt ondermaats in een project als dit!
De persoonlijke begeleiding was prima.
Waal heeft een mooie woning van hoge kwaliteit voor ons gerealiseerd. Gedurende het hele proces zijn we vriendelijk en professioneel begeleid.
Op basis van de brochure waren wij in de veronderstelling een luxe appartement te hebben gekocht. Bij de aanvang van de bouw bleek al snel dat alles er op gericht was slechts het minimale op te leveren. De flexibiliteit in het meer- en minderwerk was uiterst beperkt, en de communicatie hierover met Waal was moeizaam. Deze ervaring zette zich door tijdens het bouwproces, waarbij de coördinator aan de zijde van Waal er met name op gefocust was de verplichtingen van Waal te beperken en te verwijzen naar de onderdelen in de overeenkomst waarop kopers geen aanspraak konden maken. Die communicatie was klantonvriendelijk en op momenten ronduit bot en onfatsoenlijk. Positieve uitzondering op deze ervaring was de samenwerking met de bouw coördinatoren ter plaatse, John en Peter, die blijk gaven van een klantgerichte en probleemoplossende instelling.
Waal heeft goed werk geleverd Erg blij met het appartement op een prachtige plek!
De algehele ervaring met Waal kan als positief worden omschreven. Huis is voor de prognose datum opgeleverd met minimale opleverpunten. Het werk van onderaannemers (tegelwerk vooral) kan als kritiekpunt worden genoemd, dit had strakker gekund. Aanpassingen buiten de gegeven optielijst zijn niet mogelijk maar dit is te verwachten bij het type bouw. Opzichter op de bouwplaats (Sjef) en woonconsultants (Hildo en Niels) zijn fijn in de omgang.
We hadden gedurende het bouwproces goed contact met de Woonconsulent. De mooie momenten werden gevierd. Er waren weinig herstelwerkzaamheden bij de voorschouw en eindschouw. Er was netjes gewerkt. Nu, na de oplevering nog een aantal punten die er liggen die wat minder snel opgepakt worden dan we gewend zijn. Nadeel is dat je verplicht bent bij een bepaalde winkel je badkamer en tegels af te nemen.
Prima bouwer. Bijna geen opleveringen. Blij met ons appartement.
Goed geholpen en tevreden met het resultaat. Fijn dat er snel gehandeld kon worden als er iets was en dat er duidelijkheid was in de communicatie.
Van het begin tot eind goed in het proces meegenomen, met als resultaat ons paleisje. Met dank aan de uitvoerders.
Wij hebben goede ervaringen met Waal. De begeleiding was prima en afspraken zijn nagekomen.
Wij hebben een erg prettige ervaring gehad. Ons contact met Janice was erg fijn. Ook met Kovan. Hij staat altijd voor ons klaar, schakelt snel en is professioneel.
Als koper van een appartement moet je al heel vroeg (2 jaar voor oplevering) veel keuzes maken met opties. Wij hadden daar graag meer begeleiding bij gehad. Kijkdagen werden te kort van te voren gecommuniceerd. Als koper hebben we maar 3 keer ons huis in aanbouw kunnen bekijken gedurende de bouw. Wat ons betreft kan de communicatie wel beter. Het resultaat is wel prachtig!
Heel erg blij met ons nieuwe appartement met prachtig uitzicht! Erg tevreden over de bouw en begeleiding van Waal. Ook de oplevering Heel goed verlopen.
Schiedamsedijk 22
3134KK VLAARDINGEN
Bij de bouw is de enige echte opdrachtgever de eindgebruiker. Koop een nieuw huis en het merendeel van de mogelijkheden is al vooraf bepaald. Waarom eigenlijk? Een gebouw is een thuis, een uiting van identiteit voor een bewoner of gebruiker. Het is het terrein waarop mensen juist invloed zouden moeten hebben. Waal gaat daarom voor klantgedréven bouwen, voor een aanpak waarin de beleving van de eindgebruiker centraal staat. Waal gaat continu voor èchte verandering. Stap één om dichter in de huid van onze eindgebruiker te kruipen: co-creatie. Eindgebruikers inspireren om aan tafel te komen. Om mee te denken, samen te creëren.
Bouwnu.nl is een onafhankelijke en betrouwbare website waarmee de consument op eenvoudige wijze een geschikte aannemer vindt. Dit initiatief wordt gesteund door BouwGarant, Bouwend Nederland, NVB bouw, Woningborg, SWK en Ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties.
• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden en het privacybeleid
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.