

Netjes, klantvriendelijk, heel snel een antwoord op mijn vragen, geen rommel in je huis tijdens de bouw, heel veel overleg over alles, te veel punten om ze allemaal te benoemen, zeer vriendelijke uitvoerder Michael, dames op kantoor antwoorden zeer snel. En natuurlijk zijn er ook punten die niet voorzien waren, maar dan werd er wel naar een oplossing gekeken. Een super tevreden bewoner.
Beste Cock en Emmy, Hartelijk dank voor het invullen van de review. Fijn om te horen dat jullie dat zo hebben ervaren. Wij wensen jullie nog heel veel woonplezier in jullie nieuwe woning. Met vriendelijke groet, Romy, Manon en Sandra
Klantgericht, informatief sterk. Aanbod meer en minder werk prima in balans. Kwaliteit leveren vind men belangrijk. Relatief weinig opleverpunten. Klant staat centraal.
Beste Jaap, Hartelijk dank voor het invullen van de review. Fijn om te horen dat jullie dat zo hebben ervaren. Wij wensen jullie nog heel veel woonplezier in jullie nieuwe woning. Met vriendelijke groet, Romy, Manon en Sandra
Goede service en communicatie tijdens het hele proces. Maar een paar kleine punten bij oplevering, maar dit werd meteen opgelost. Dank jullie wel!
Beste Lida, Hartelijk dank voor het invullen van de review. Fijn om te horen dat u dat zo heeft ervaren. Wij wensen u nog heel veel woonplezier in uw nieuwe woning. Met vriendelijke groet, Romy, Manon en Sandra
Qua proces tijdens de bouw waren we redelijk tevreden. De kopersbegeleiders zijn uiterst vriendelijk en proberen gedegen antwoord te geven op vragen. Het project heeft minimale vertraging opgelopen. Eerst vonden we dat fijn, maar achteraf hadden we gehoopt dat men wat minder haast had gehad. Haastige spoed is ook in dit geval absoluut niet goed. Toen het moment eenmaal daar was, waren wij zeer verheugd met de oplevering van onze woning (al bleek tijdens de vooroplevering dat er 51 punten waren). Bij oplevering bleken hiervan nog 30 open te staan (weliswaar kleine punten). Eenmaal de sleutel ontvangen blijkt K&dK (met name de afdeling service!!) onbetrouwbaar en laten zij kersverse eigenaren aan hun lot over. Zogenaamd reageren binnen vijf werkdagen (ze hebben nog nooit gereageerd sinds november). Onbereikbaar voor spoedmeldingen. Het ondeugdelijk oplossen van punten of gebreken. Onvoldoende monitoren of onderaannemers kwaliteit bieden. Het is letterlijk en figuurlijk dweilen met de kraan open. Vakmanschap is ver te zoeken en de afdeling service weet echt niet wat service betekend. In ons geval betekent dit dat we zullen gaan wonen in woning die eigenlijk onbewoonbaar is (lees: geen warm water voorziening) én momenteel last heeft van lekkage, dit laatste samen met ongeveer 10 andere woningen. Zodra er collectief iets aan de hand is, lijkt er enigszins beweging te komen, maar een oplossing is nog steeds niet gevonden. Zoals eerder vermeld blijven alle andere punten liggen en wordt er niks over gecommuniceerd. Onnodig, zeer frustrerend en eigenlijk beneden alle peil. Oftewel een zeer bittere nasmaak. Dat hadden wij ons echt heel anders voorgesteld.
Goedemorgen Sijmen, Vorige week hebben we uitgebreid telefonisch contact gehad naar aanleiding van je review. Via deze weg wil ik je nogmaals bedanken voor je openheid vorige week. We zijn er intern mee aan de slag en zoals aangegeven hoop ik dat we elkaar over een tijd nog een keer spreken en dat we een ander gesprek hebben omdat alles naar behoren is opgelost. Met vriendelijke groet, Manon van Dongen
Alle nieuwe technieken in de woning zijn alleen op portal te lezen, het zou voor ons prettig geweest zijn als daar meer persoonlijke uitleg gegeven was.
Beste Willem, Hartelijk dank voor het invullen van de review. We hebben geprobeerd u zo goed mogelijk te begeleiden tijdens het koop- en bouwproces. Jammer om te horen dat jullie dat op dat punt niet zo hebben ervaren. Wij nemen uw opmerkingen mee en wensen u heel veel woonplezier! Met vriendelijke groet, Sandra Verhoeven Kopersbegeleider
Goed geholpen in het proces van keuzes maken en alle vragen die daarbij kwamen kijken. De bouwers hebben hard gewerkt en ons geholpen tijdens kijk momenten, en (voor) oplevering. Heel fijn contact. Wat wij wel jammer vonden is dat wij sommige keuzes (bij nader inzien) wilden aanpassen (met redelijk lage impact) maar daar was geen ruimte voor. Dit moest dan via de kopersbegeleider en daarna werd het een soort black box en na enige dagen/weken kwam er dan een terugkoppeling dat het niet mogelijk was.
Beste Yvette, Hartelijk dank voor het invullen van de review. Fijn om te horen dat jullie dat zo hebben ervaren behalve dan van sommige keuzes die jullie wilden aanpassen. Helaas kan dat niet altijd. Wij wensen jullie nog heel veel woonplezier in jullie nieuwe woning. Met vriendelijke groet, Sandra
Minpunten: Dat we geen 3d-model konden krijgen en dat het voor ons een stuk goedkoper was om onze wensen buiten het project om te realiseren, dus casco. Pluspunten: een prachtige woning opgeleverd, duurzaam, en we zijn constant goed op de hoogte gehouden tijdens het project. We zijn er heel blij mee.
Beste Anne Mieke, Hartelijk dank voor het invullen van de review. Fijn om te horen dat jullie dat zo hebben ervaren. Wij wensen jullie nog heel veel woonplezier in jullie nieuwe woning. Met vriendelijke groet, Romy, Manon en Sandra
Kroon & de Koning werken nauwkeurig en zijn flexibel. Duidelijke communicatie.
Kroon & de Koning werken nauwkeurig en zijn flexibel. Duidelijke communicatie.
Wij wilde heel graag een uitbouw en wij hebben info gekregen als onze buren ook een uitbouw kiezen dan krijgen wij €5000 korting maar u kopersbegeleider heeft tegen ons gezegd dat niemand heeft uitbouw gekozen maar bij de eerste kijkdag kwamen wij achter dat toch onze buren hebben uitbouw. Toen vroeg ik aan de kopersbegeleider hoe kan dit zo te zien na het rouwoptie heeft mijn buren toch uitbouw gekozen en waarom hebben jullie niet aan ons gevraagd terwijl wij wel aangevraagd krijg ik als antwoord de koper heeft via de makelaar dat geregeld. Wij vonden het erg jammer dat jullie op twee maten werken! Jullie zijn erg klantvriendelijk maar niet klantgericht! Ik hoop dat jullie in jullie volgende opdracht en klantvriendelijk en klantgericht zijn.
Beste heer en mevrouw Beyhan, Hartelijk dank voor het invullen van de review. We hebben geprobeerd u zo goed mogelijk te begeleiden tijdens het koop- en bouwproces. Jammer om te horen dat jullie dat op dat punt niet zo hebben ervaren. Zoals ik heb begrepen heeft mijn collega reeds contact met u hierover gehad en heeft zij dit toegelicht aan u. Met vriendelijke groet, Manon van Dongen
We hebben goed kunnen communiceren met Manon die vervolgens het contact had met de bouw. We hadden weinig oplever punten de puntjes die we hadden werden direct opgelost. Erg prettige ervaring.
Beste Edwin en Edith, Dankjewel voor jullie mooie review. Fijn om te horen dat jullie dat zo hebben ervaren. Wij wensen jullie nog heel veel woonplezier in jullie nieuwe woning. Met vriendelijke groet, Sandra en Manon
We hebben we prettige samenwerking ervaren met de kroon & koning. Regelmatig op de hoogte gehouden van stand van zaken. Helder in de prognose dus strak en geen loze beloftes. Top.
Beste Kamal, Dankjewel voor jullie mooie review! De inzet vinden we vanzelfsprekend, je koopt tenslotte niet elke dag een nieuw (t)huis. Fijn om te horen dat jullie dat zo hebben ervaren. Wij wensen jullie nog heel veel woonplezier in jullie nieuwe woning. Met vriendelijke groet, Sandra en Manon
Wij hebben Kroon & de Koning als een prettig en deskundig aannemer ervaren. Vooral de kopersbegeleiding waarmee wij voornamelijk contact hadden (Sandra & Manon) zijn we zeer over te spreken. Deze dames deden altijd een stapje extra voor ons als we iets wilden en niets leek te veel. Wat betreft het bouwen hebben we een mooi huis opgeleverd gekregen met een goede nette afwerking.
Beste Renee en Remco, Dankjewel voor jullie hele mooie review! De inzet vinden we vanzelfsprekend, je koopt tenslotte niet elke dag een nieuw (t)huis. Fijn om te horen dat jullie dat zo hebben ervaren. Wij wensen jullie nog heel veel woonplezier in jullie nieuwe woning. Met vriendelijke groet, Sandra en Manon
Niet duidelijke wat hier moet! (behalve dan dat het verplicht is)
Als je op zoek bent naar een betrouwbare partij voor het bouwen van een kwalitatief hoogwaardige nieuwbouwwoning waarbij je tijdens iedere stap in de bouwproces nauwkeurig op de hoogte wordt gehouden is Kroon & de Koning een uitstekende keuze. Vakwerk!
Beste Fabian, Bedankt voor het mooie compliment en we wensen jullie nog veel woonplezier. Met vriendelijke groet, Manon en Sandra
Graag wil ik in het bijzonder Manon en Sandra danken voor het meedenken gedurende het project. Ons huis had een aantal uitdagingen wat betreft het plaatsen van de keuken, Zij hebben ons gedurende het traject bijgestaan en gerichte oplossingen geboden. Ook hebben zij ondanks de coronagolven altijd de beschikbaarheid en de bereikbaarheid als servicedesk getoond. Het verdient een groot compliment en een pluim voor hun werkzaamheden!!
Beste Lennart en Lucinda, Wat een mooi compliment hebben wij gekregen van jullie, bedankt hiervoor. We hebben geprobeerd jullie zo goed mogelijk te begeleiden tijdens het bouwproces ondanks de corona maatregelen. Dat is ook ons werk maar het is toch heel leuk om te horen hoe jullie het hebben beleefd. Wij wensen jullie nog heel veel woonplezier in jullie nieuwe woning. Met vriendelijke groet, Manon en Sandra
Door de webcam die op de bouwplaats is geplaatst, kunnen wij de voortgang van het nieuwbouwproject real time volgen! Kroon & de Koning informeert ook goed via nieuwsbrieven over de voortgang en de planning in de tijd. De bouw gaat gestaag door, zelfs op feest- en weekenddagen!
Positieve ervaring aan over gehouden, dank jullie wel!
Tijdens de bouw goede reactie op vragen. Echter zoals gezegd is het best een moeilijke beslissing om voordat de 1e pap geslagen wordt om de badkamer en keuken uit te zoeken.
Positieve ervaring over de begeleiding van het proces tot en met oplevering van mijn nieuwbouwwoning Ook over de kwaliteit van de woning. Nazorg kan beter.
Woon nu in een geweldig fijn huis. En alle restpunten worden direct op gelost
Wij hebben met spanning uitgekeken naar de bouw van ons nieuwe appartement Het resultaat mag er zijn! Precies zoals we hadden verwacht!
De werkelijkheid is vele malen minder mooi dan de presentatie
Beste heer Yabasun, We betreuren het zeer dat u deels niet tevreden bent over de gang van zaken bij Kroon & de Koning. Zoals we zojuist telefonisch hebben besproken nemen we uw input heel serieus en zijn dit verbeterpunten waar we mee aan de slag gaan. Ik wil u in ieder geval bedanken dat u de moeite heeft genomen om een review achter te laten. Met vriendelijke groet, Kroon & de Koning Manon van Dongen
Jammer dat het meerwerk prijzig is, alles is duur in de bouw tegenwoordig…
Beste heer Arslan, Hartelijk dank voor uw mooie review en wij wensen u heel veel woonplezier! Hartelijke groet, Manon van Dongen Kopersbegeleider
tot de oplevering goed , opleverpunten worden niet snel opgelost . ik wacht al 3 maanden op nieuwe glas en bestrating van de oprit.
Beste heer Mahesh, Hartelijk dank voor uw mooie review en ik ga uw bericht doorsturen naar mijn collega's van de afdeling Service en Nazorg. Wij wensen u heel veel woonplezier! Hartelijke groet, Manon van Dongen Kopersbegeleider
Bouwnu.nl is een onafhankelijke en betrouwbare website waarmee de consument op eenvoudige wijze een geschikte aannemer vindt. Dit initiatief wordt gesteund door BouwGarant, Bouwend Nederland, NVB bouw, Woningborg, SWK en Ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties.
• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden en het privacybeleid
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.