
Wij hebben al jaren goede ervaringen met Suijkerbuijk, hebben de ketel geleverd en onderhouden hem ook. Vriendelijke en nette monteurs. komen de afspraken altijd netjes na. Kortom zeker een aanrader.
Wij zijn zeer tevreden over de snelheid waarmee wij geholpen zijn! Ook heeft de monteur technisch goed werk geleverd bij ons defect toilet, bovendien zijn de werknemers erg vriendelijk. Toevallig week later nog een keer dakdekkers aan huis gehad vanwege installatie van airco's in huis. Ook hier zijn wij erg over te spreken. Al met al zeer tevreden klanten!
Excuus voor de late reactie. Dank voor uw review :-)
Monteur met vakkennis.
Dank nog voor het compliment :-)
Vakkundig,goed en net personeel
Dank voor uw positieve review :-)
Monteur werkte erg netjes! Was bijzonder vriendelijk en bedacht oplossingen, als iets niet leek te kunnen. We zijn héél erg tevreden.
Wat fijn na onze vakantie te lezen dat u tevreden was over onze monteur. Dank u wel!
Gebeld met het bedrijf ivm gaslek. Er kwam 1 uur later een monteur langs.lek opgespoord de volgende dag het lek gerepareerd.
Bij gaslekkages doen we ons uiterste best om zo snel mogelijk de monteur te sturen. Indien mogelijk verzetten we daarvoor andere afspraken. Fijn dat het in uw geval ook snel opgelost kon worden. Veiligheid voor alles!
Complimenten voor jullie monteur. Vrolijk, beleefd en een kundige vakman!
Dank voor de complimenten! Ik ga ze doorgeven aan de monteur :-)
Ik werd netjes te woord gestaan, kwamen meteen kijken naar het probleem en dit werd in een super korte tijd verholpen. Monteur die zn vak verstaat. Ik zal jullie bij iedereen aanbevelen.
Dank voor de complimenten :-)
Probleem was: regenpijp verstopt. Dit gemeld en gevraagd ons zsm te helpen; snel reactie ontvangen en afspraak gemaakt; probleem is door kundige medewerker professioneel opgelost. We zijn blij met het resultaat en er waren ook geen verrassingen op de factuur. Zeer bedankt !!
Ik kreeg tweejaarlijks controle en bij laatste in afgelopen januari kreeg ik te horen dat ketel en afvoer niet meer voldoen aan voorwaarden die regering vastgesteld heeft. Monteur heeft niks mogen doen, geen controle, geen uitspraak van veiligheid van ketel, zelf geen water is bijgevuld. Blijkbaar duurde gesprek met mij hierover half uur waarvoor ik factuur van €82 heb gekregen, dus voor praatje die ik niet heb gevraagd moest ik zoveel betalen . De verwachting was dat ik gelijk op offerte voor nieuwe combiketel zou ingaan, terwijl huidige nog werkt en goedgekeurd tot eind van het jaar ( van vorige keer) Heb trouwens ook aangegeven dat ik pas na zomer beslissing wil nemen over de nieuwe ketel gezien ook nieuwe regering eisen. Ik wou me nog beter informeren. In ieder geval bedrijf is rigide, niet meedenkend, onprofessioneel. Ze zetten je tegen muur, je moet nu reageren op wat ze vragen, terwijl nieuwe eisen rondom waterpomp interessant zijn en ik wil eerst meer over weten. Beter en dieper uitzoeken wat beste optie is gezien mijn ketel nog doet. Ze denken hier niet echt mee. Ik verbaas me er dat je komt bij mij, stelt gelijk vast dat je iets niet kan doen. Dan uur blijft je babbelen en dan stuurt factuur voor dat babbelen.
Beste mevrouw Josipovic, zoals al uitgebreid per mail met u besproken was de monteur bij u op 9 januari jl. en heeft hij u uitleg gegeven waarom de cv-ketel niet gekeurd kon worden volgens de nieuwe Gasketelwet. Hij kan zich helaas niet herinneren dat u gevraagd hebt de cv-ketel bij te vullen want dan had hij dat zeker wel kunnen doen. Hij heeft ook nog kort naar een radiatorkraan gekeken die vast zat. Sinds 9 januari waren wij in afwachting van uw bericht of u de aanpassingen, die de Gasketelwet per 1-4-2023 vraagt, uit wilde laten voeren, een offerte wilde voor complete vervanging van de cv-ketel met nieuwe rookgasafvoer/dakdoorvoer of minstens een bericht dat u wat meer tijd nodig had om u te oriënteren. Omdat wij niets meer van u vernamen stuurden wij u de factuur op 8 maart, wat volgens ons niet meer dan vanzelfsprekend is.
Goed vakkundig vooraf duidelijk aangegeven wat er aan gedaan moet worden. Eerlijke vakmensen!
Dank, fijn dat u tevreden bent over onze diensten :-)
Goed en snel geholpen met een nieuwe cv ketel. Super vriendelijk meedenkend en oplossingsgericht personeel. Vanaf het eerste telefoontje tot de daadwerkelijke plaatsing is alles soepel en duidelijk verlopen.
Dank u wel .. u zit er weer warmpjes bij gelukkig
Makkelijk persoonlijk contact bij het inplannen en daarna vakkundig geholpen.
Dank voor uw recensie, fijn dat we u van dienst konden zijn..
Bedrijf reageerde snel, betrouwbaar en professioneel op een lekkage in mijn huis
Dank voor uw beoordeling. Fijn dat u tevreden bent.
Ze zijn bereid mee te denken, houden je super op de hoogte als afspraken verplaatst moeten worden door onvoorziene omstandigheden als bv het weer, en leveren goede kwaliteit.
Fijn dat we u en uw moeder van dienst konden zijn. Dank voor de review :-)
Zowel de plaatsing in 2008 als het periodieke onderhoud daarna zijn steeds snel en vakkundig uitgevoerd. Deze keer is er extra onderhoud geweest om te voldoen aan de nieuwe regels die sinds april 2023 gelden.
Dank voor het compliment!
prima service
Dank u, fijn dat u tevreden bent!
Kundige mensen en erg vriendelijk en netjes. Monteur was op tijd, werkte heel netjes en was erg deskundig
Dank voor de complimenten :-)
Snel nieuwe CV geleverd en geinstalleerd + tegelijkertijd daklekkage gemaakt
Dank voor uw positieve beoordeling ! Fijn dat we u goed van dienst konden zijn.
Onze ervaringen met Suijkerbuijk zijn tot nu toe altijd zeer positief. Vriendelijk, beleefd en deskundig. Ga zo door.
Gerealiseerd naar onze volle tevredenheid wat we voor ogen hadden. De monteurs waren heel aardig en goed in hun werk, ook extra meerwerk was geen enkele moeite. Er werd ook mee gedacht voor een oplossing voor een probleem waarmee hun werk eigenlijk niets te maken had. Wij hebben de hele uitvoering van het werk van begin tot eind als zeer positief ervaren
Dank u wel. Fijn dat we de werkzaamheden uit konden voeren naar uw wens!
Onze ervaring met de firma Suikerbuijk was deze keer slecht in juni 2021 was er ook een monteur geweest voor verstoppingen die man werkte keurig netjes ,daarom belde we in mei 2023 weer Suikerbuijk Dit keer kwamen ze met 2e een eerste monteur en een hulpmonteur de pvc pijp bij de gootsteen ging stuk dat kan natuurlijk gebeuren maar zet er dan een nieuw stuk op er ging een dot lijm op en viel toch aan de achterkant dus stoppen dat zo terug en klaar waren ze Na 2 dagen begon alles te borrelen dus ik gebeld kwamen ze met 2 man luisteren ,ja het borrelde dat koste €65,70 het advies was een cameraonderzoek dat kon de firma Suikerbuijk wel regelen €99,00 voorrijkosten en €158,00 uurtarief ik had zelf de fa RRS gebeld want die rekenen €35,04 excl btw en het uurloon scheelde ook veel Maar hij mocht die pvc pijp repareren die er zo tussen gestopt was door de monteurs van Suikerbuijk
Jammer dat u al zo snel met een negatieve review komt... We hebben uw mail ontvangen afgelopen woensdag 30/8 en die zijn we aan het bespreken met de monteur (die er op woensdag en donderdag niet was deze week) en met RRS. Misschien worden er appels met peren vergeleken want wij hebben bij RRS prijs opgevraagd om de rioleringsbuis te FREZEN EN INSPECTEREN en hebben die prijzen aan u doorgegeven. Uiteraard zit daar wel wat opslag op maar niet in de verhouding die u noemt. Wij zullen na overleg met de betrokken monteurs per mail verder inhoudelijk reageren op uw mail,.
Netjes en heel snel
Dank u! Fijn dat we u snel van dienst konden zijn met de nieuwe cv-ketel en dat onze monteurs hun vakmanschap weer hebben kunnen laten zien :-)
Men werkt zorgvuldig, voorzichtig en netjes. Prijsopgaven komen overeen met de uiteindelijke factuur. Er wordt goed nagedacht over oplossingen die zoveel mogelijk esthetisch verantwoord zijn. Klein puntje van aandacht is dat men soms dingen vergeet door te geven. Maar overall dik tevreden Oh ja niet onbelangrijk goed bereikbaar en open communicatie.
Dank voor uw feedback. Fijn om te weten wat we goed doen en ook wat beter kan.
Snelle service, binnen 1 week een nieuwe cv ketel en afvoer. Vriendelijk personeel. De kwaliteit kan ik nu nog niet beoordelen.
Dank voor uw complimenten. Fijn dat we u van dienst konden zijn met Vaillant EcoTEC cv-ketel inclusief rookgasafvoer waarmee u helemaal voldoet aan de Gasketelwet die inging per 1/4/2023. De kwaliteit van de Vaillant cv-ketel is zo goed dat u onze monteur waarschijnlijk pas na 2 jaar weer zult zien :-)
Rucphensebaan 57
4706 PH Roosendaal
Techniek Nederland is de belangrijkste vereniging voor ondernemers in de installatiebranche, de technische dienstverlening en de elektrotechnische detailhandel. De leden van de vereniging zijn technische experts en dienstverleners op een breed terrein. Ze plaatsen niet alleen technische systemen in uw woning of bedrijf, maar leveren ook advies en voeren de regie over ingewikkelde technische projecten, van ontwerp en plaatsing tot beheer en onderhoud.
• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.