
Na bekijken van het werk was alles binnen 2 dagen geregeld. Groepenkast uitbreiden tbv een inductieplaat en plaatsing 10 L. boiler.
Max Tech is niet alleen technisch goed, hij is ook vriendelijk en legt goed uit wat hij doet
Beste man weet waar hij het over heeft. Dat maakt dat we met gerust hart er op kunnen vertrouwen dat het probleempje duurzaam verholpen is. Reparatie van lekkage (via installatie op dak).
Heeft erg veel aandacht voor randverschijnselen die niets met de ketel te maken hebben. Vergeet dat daar niet om wordt gevraagd. Wij huren het bedrijf in voor onderhoud van ketel. Ook bedreiging dan keur in volgende keer de ketel af heeft ons erg gestoord.
Ik ken Marco nu al een paar jaar en ben er ondertussen wel achter dat hij een grote kennis van zaken heeft en goed op de hoogte is van de wet en regelgeving omtrent CV ketels. kortom erg tevreden over het werk dat hij levert.
Positief.
Snel op afspraak kunnen komen, probleem verholpen en deskundig advies voor op de lange termijn.
Het was een snelle en hoognodige reparatie. Vooraf goed contact hoe laat de monteur ongeveer zou kunnen komen. De reparatie werd met goede zorg en gedreven vakmanschap uitgevoerd. Wij zijn zeer tevreden over deze uitgevoerde reparatie.
meedenken en adequaat werken
Ook na de opdracht kwam hij gratis terug na een lekkage klacht.
Kapotte cv leiding werd snel gerepareerd.
Marco is een allround vakman werkt nauwkeurig netjes en professioneel er zijn heel goed afspraken met hem te maken en hij is prettig en beschaafd in de omgang kortom niets op aan te merken en van vele markten thuis.
Keurig werk geleverd, maar vergat de kraantjes, die op de door hem aangesloten en met door hem met water gevulde aanvoerslangen van de door hem geadviseerde kickspace voor onze nieuw te plaatsen keuken, open te zetten. Hij wilde de kraantjes, die pal tegen de muur onder de vaatwasser zitten (niet bij te komen dus) nog wel komen opendoen, maar alleen tegen betaling. Hij schreef mij o.a.: Het openen en sluiten van kranen valt niet onder de garantie regeling. Wij hebben de kickspace niet afgemonteerd opgeleverd, en de kranen hadden moeten worden geopend door de persoon die dat heeft uitgevoerd. Wij kunnen de kranen voor u openen, hiervoor zal de vaatwasser moeten worden uitgebouwd.
Wij betreuren dat deze mijnheer niet tevreden is over onze dienstverlening. Alleen zijn wij niet aansprakelijk voor werkzaamheden die door derden zijn uitgevoerd, hieronder valt ook de afmontage door mijnheer zelf van door ons geleverde plint heater. Het in bedrijf stellen hiervan kan namelijk alleen plaatsvinden als deze is gemonteerd. Wij hadden de afmontage ook kunnen en willen uitvoeren maar er is zelf gekozen voor om dit zelf te doen om kosten te besparen.
Onvriendelijk behandeling en geen oplossing aangedragen
Dit betreft een afkeuring van een keukengeiser, helaas was er voor de klant geen pasklare oplossing binnen het budget.
Hij wist met zijn vakmanschap alle problemen op te lossen. Alles werd ook goed uitgelegd. Goede service en advies.
Onze Cv-installateur constateerde een lage gasdruk. Na onderzoek door verschillende partijen bleek er een verstopping te zijn in de binnen-gasleiding. Onlogisch maar, waar in een bestaande leiding van 30 jaar oud! MAx-Tech heeft vervolgens voor ons opgelost.
de monteur was op tijd alles ging goed neer 2 uur was hij klaar.
Snel afspraak kunnen maken. Gelijk aan de slag. Duidelijk informeren over de problemen. Vlug doorwerken (wat fijn is want uurtarief). Probleem gelijk aangepakt en opgelost. Gewezen op andere mogelijke problemen in CV ketel en kachel-luchtafvoer zonder te proberen er een verkooppraatje van te maken. Verder erg vriendelijk.
Wij hadden problemen met het zonnesysteem van ons huis en Max-Tech zag binnen de kortste keren dat de installateur die het systeem indertijd installeerde fouten had gemaakt. Dit resulteerde in een meningsverschil tussen Max-Tech en deze installateur. Door een externe expert is Max-Tech toen in het gelijk gesteld.
Goede info. Goed ewerk en goede nazorg
Heb het idee dat mijn ketel goed nagekeken wordt. Nooit problemen gehad sinds de installatie 4 jaar geleden.
Prima werk en zeer klantvriendelijk
Binnen korte tijd was het probleem gesignaleerd en was er een plan van aanpak. Het installeren ging vlot. Aardige man die weet waar hij het over heeft!
Vriendelijke en deskundige installateur die ook nog een aantal tips gaf.
Aardige man, deskundige hulp! Maakte wel flink rommel, maar het probleem is verholpen. Dacht ook nog mee aan het verhelpen van een ander probleem! Indien nodig weet ik hem te vinden!
Techniek Nederland is de belangrijkste vereniging voor ondernemers in de installatiebranche, de technische dienstverlening en de elektrotechnische detailhandel. De leden van de vereniging zijn technische experts en dienstverleners op een breed terrein. Ze plaatsen niet alleen technische systemen in uw woning of bedrijf, maar leveren ook advies en voeren de regie over ingewikkelde technische projecten, van ontwerp en plaatsing tot beheer en onderhoud.
• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden en het privacybeleid
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.