
Zeer goed
Ik kom al jaren bij Kock bril shop. Altijd eerder advies en nemen zeker de tijd voor je. Ik raad het echt iedereen aan.
Al jaren een tevreden klant
Bij andere opticiens ben ik herhaaldelijk van een verkeerd aangemeten bril voorzien. Bij Kock heb ik altijd een bril aangemeten gekregen die meteen de juiste sterkte glazen hadden. Vriendelijke mensen en uitstekende service en kwaliteit.
Super service, persoonlijke benadering!
Warm ontvangen en goede expertise.
Met mijn nieuwe glazen zag ik niet goed genoeg. Alles werd zorgvuldig nagemeten en nu bleek dat de staar zich sneller had ontwikkeld.
als zeer prettig en uitstekend
Ze zijn makkelijk, je kunt WhatsAppen, mailen, telefoneren. Wat je ook doet, je krijgt gelijk antwoord. Super! Neem gewoon contact op, je zult er geen spijt van krijgen.
Perfect geholpen.
Voor onze dochter een oogmeting gedaan. De medewerkers hadden zoveel geduld met haar en namen echt de tijd. Heel erg fijn.
zie bovenstaande zin.
Ik kom hier al vanaf kleins af aan. Altijd nette en snelle service. Ze verwijzen zelfs snel door naar het ziekenhuis bij problemen aan de ogen.
Na 30 jaar weer terug in Nijmegen had ik een nieuwe bril nodig. Ooit was ik klant bij Kock, nu na al die jaren weer terug begrijp ik ook waarom. Weer uitstekend geholpen en goed geadviseerd! Mooie bril (len) rijker!
Direct en correct geholpen.
Ze nemen de tijd voor je oogmeting en de bril die bij je past. Geweldige service.
Prima geholpen en uitstekend advies
Serieuze vragen en klachten worden weggewuifd onder het mom “wen er maar aan”. Multifocale glazen worden voor alle lees en kijk problemen aangeraden, terwijl er later bij klachten over lezen wordt gezegd dat dat ook beter gaat met een leesbril.
Al jarenlang klant en 100% tevreden. Persoonlijk, aandachtig, en altijd bereid om kleine en minder kleine probleempjes op te lossen. Werkelijk een uitstekende service. Een integer bedrijf.
Ik kwam bij Kock bril shop voor een second opinion mbt mijn eerste bril. Uiteindelijk toch voor lenzen gekozen en hier in heel goed begeleid. Conclusie was dat lenzen toch niet voor mij zijn en dat ik qua sterkte er tóch nog niet aan toe ben, maar áls ik op later moment een bril ga uitzoeken dan ga ik absoluut terug! Personeel denkt mee, heeft humor en zijn ontzettend kundig.
Zeer kundige opticien, vriendelijke ontvangst, top service.
Hierboven voldoende aangegeven
Prima sfeer betrokkenheid deskundig.
Al meer als 40 jaar klant (ouderlijk bedrijf)
Al bijna 35 jaar zeer tevreden klant bij Kock Brilshop. Eerst bij senior en tegenwoordig al weer jaren bij Robert en zijn team. Zeer deskundig, altijd behulpzaam en meer dan vriendelijk en correct. Tegenwoordig woonachtig in Den Bosch maar als er iets is (bril, lens, oog gerelateerd) dan rijd ik graag die afstand naar Nijmegen.
Augustijnenstraat 36
6511KG Nijmegen
Dit bedrijf voert het NUVO Keurmerk. Bedrijven met dit keurmerk bieden drie belangrijke zekerheden die in samenwerking met de Consumentenbond tot stand zijn gekomen: 1. Gediplomeerde opticiens 2. Veilig aanbetalen 3. Onafhankelijke geschilafhandeling Meer informatie over het NUVO Keurmerk vindt u op www.nuvo-keurmerk.nl
• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.