
Al jaren klant
Ik ben geweest voor m’n eerste bril. Eerst een oogtest gedaan en vervolgens geholpen met mijn eerste bril. Er is goed de tijd genomen om te kijken naar mijn wensen. Ik heb ruim 20 brillen op gehad (deze moesten hierna allemaal ontsmet worden). Hoewel ik dit vervelend vond voor de eigenaar, was dit voor hem geen probleem. Toen ik mijn bril eenmaal had heb ik zelfs nog een x gebeld om te vragen of ik mijn bril achter mijn laptop kon dragen. Ik heb toen goede uitleg gekregen. Super tevreden dus!
Sinds een aantal jaren ben ik in zeer goede handen bij Stouthart Opticiens, waarbij eigenaar Kees Slob altijd garant staat voor kwaliteit, professionaliteit en service door zijn zichtbare jarenlange ervaring. Kees is een betrouwbaar persoon die doet wat hij belooft en meer. Door zijn kundige visie op zijn vak en zijn altijd enthousiaste persoonlijkheid is het een feestje om een afspraak te maken wanneer dat weer nodig is, klasse!
Er wordt echt nog tijd voor je genomen. Mag alle monturen uitproberen.
Serieuze afhandeling van complexe zaken uitgebreide onderzoeken, indien nodig monturen, voor ieder wat wils erg klantvriendelijke en professionele medewerkers
al diverse brillen hier gekocht snel en goed .
Oogmeting gedaan,conclusie aanpassing van glazen nodig,week later glazen erin,resultaat weer goed kunnen zien!!, no nonsensbedrijf!
Vriendelijke en professionele service
Ben zeer tevreden over de klandizie Zijn vriendelijk naar de klant.
Professionele materialen tevens perfecte service
Vakkennis, klantvriendelijkheid en assortiment super goed
Opticien met kennis en praktijk ervaring en persoonlijke interesse
Mijn ervaring was dat ik goed geholpen ben door een hele aardige meneer. Die mij goede informatie heeft gegeven over de bril. Ondanks de corona heeft het even geduurd maar de service was top!! Een aanrader om hier je bril te checken.
perfect
goed geholpen en fijn personeel en goede service
fijne tent om te komen niks mis mee
Altijd goed, vriendelijk en correct geholpen.
Een belevenis om te ervaren wat een goeie opticien kan betekenen, ging al jaren naar een concern die veel reclame maken maar de bril eigenlijk nooit goed zat of was, en nu vanaf begin zeg ik ja ik zie beter en hij zit lekkerder.
Super geholpen.
Vriendelijk personeel ,Goede oogmeting ,en een prima advies bij keus maken
super,geweldig geholpen,uitstekende en vlugge service,
Goed
Alles is er , sinds ik mijn eerste bril, bij stouthart gekocht heb. Twijfel ik nooit om ergens anders te gaan kijken. Slaag er zo goed en word heel fijn en vriendelijk geholpen. Met veel kennis en vertrouwen.
Wij komen er al jaren, en altijd weer met een aparte bril naar huis,
goed kom er al jaren
Zenostraat 186
3076AZ Rotterdam
Dit bedrijf voert het NUVO Keurmerk. Bedrijven met dit keurmerk bieden drie belangrijke zekerheden die in samenwerking met de Consumentenbond tot stand zijn gekomen: 1. Gediplomeerde opticiens 2. Veilig aanbetalen 3. Onafhankelijke geschilafhandeling Meer informatie over het NUVO Keurmerk vindt u op www.nuvo-keurmerk.nl
• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden en het privacybeleid
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.