

Positief, kwam hier aan een goede bril en werd vriendelijk geholpen.
Ik kwam erg sceptisch binnen voor een multifocale bril. Ik kreeg zeer goede uitleg en alles werd in het werk gesteld om voor mij een passende bril te vinden wat uiteindelijk ook lukte. Nadat de bril klaar was en ik voor het eerst deze op mijn neus zette was ik teleurgesteld en voelde mij onprettig. Ik werd geadviseerd om het te proberen omdat het een gewenning was indien dit niet lukte zou ik twee brillen krijgen. Gelukkig was dit niet nodig en klopte het wat mij geadviseerd werd. Ik ben dan ook zeer tevreden over de bril die mij werd geadviseerd.
Ik ben altijd goed geholpen. Er is ook goede service verleend wanneer er iets aan de bril kapot was. Dit is minimaal 4 keer voorgekomen in de afgelopen 5 jaar.
Goed advies en oogmeting
Alle punten die hier boven staan. Niets aan toe te voegen!
al meerdere brillen gekocht in de loop der jaren naar volle tevredenheid
n.v.t.
Geen
Geen idee
Goed en vakkundig advies en verstand van zaken 😃
Vriendelijke benadering, meedenkend en goede service
Het prijskaartje. Je krijgt een mooie bril, maar wel voor een hoog bedrag.
Vakbekwaam en klantgericht, Vriendelijk en zeer behulpzaam. TOP!
Geen.
Hou zo vol!
Ik zou het niet weten, alles oke!
Geen
Zo doorgaan
Meer mogelijkheden bij een kleine maat bril.
Geen
Vriesestraat 96
3311NR Dordrecht
Al sinds 1953 zitten wij in de mooie Vriesestraat in Dordrecht Centrum, maar pas sinds 2018 onder de eigen familienaam Van Roosmalen. Jarenlang prijkte de naam Van der Ham op de gevel. Toen Boy van Roosmalen samen met zijn zoon Ton het bedrijf in 1978 overnam, dachten zij er niet over om de naam te veranderen vanwege de goede reputatie die de winkel had. In 2018 werd Jasper (3e generatie) mede eigenaar en besloten zij samen de naam te veranderen naar de eigen familienaam Van Roosmalen Optiek, tenslotte is het gezicht van de winkel altijd een Van Roosmalen geweest. Het onderstreept meteen een van de unieke sterke punten van het familiebedrijf! Dat onze brillenwinkel ruim 70 jaar bestaat komt mede doordat wij niet zomaar een brillenwinkel zijn, maar echte specialisten met ouderwetse vakkennis. Ogen, brillen en contactlenzen, daar weten wij alles van!
Dit bedrijf voert het NUVO Keurmerk. Bedrijven met dit keurmerk bieden drie belangrijke zekerheden die in samenwerking met de Consumentenbond tot stand zijn gekomen: 1. Gediplomeerde opticiens 2. Veilig aanbetalen 3. Onafhankelijke geschilafhandeling Meer informatie over het NUVO Keurmerk vindt u op www.nuvo-keurmerk.nl
• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden en het privacybeleid
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.