
Geen opmerkingen
Geen opmerkingen
Geen opmerkingen
Geen opmerkingen
Geen opmerkingen
Snel en proffesioneel
Prima onderhoud van onze tuin!
Prima werk. Harde werkers. Alles keurig opgeruimd.
Hoveniersbedrijf Faassen is een erg goed bedrijf. Zeer vriendelijk personeel, die de werkzaamheden bekwaam uitvoeren. Vanwege een tekort aan personeel, overigens momenteel in ons land een bekend verschijnsel, was het tijdsbestek waarop de werkzaamheden werden uitgevoerd erg lang.
Prima werk geleverd. De tuinman werkte hard en was een aangenaam mens.
Faassen heeft cfm. afspraak en binnen de daarvoor opgestelde planning de voor- en achtertuin op een uitstekende wijze vorm gegeven en afgewerkt
Er zijn duidelijke afspraken gemaakt en goed gecommuniceerd over wijzigingen. Werknemers arriveerden tijdig, werkten rustig maar gestaag door. Er werd zorgvuldig en deskundig werk geleverd en heldere uitleg gegeven over wat men waarom aan het doen was. Geen vraag was teveel.
Goed werk, alles volgens afspraak.
Prima mensen
Er is goed mee gedacht over onze wensen en hoe die het beste verwerkt konden worden. Wij zijn zeer tevreden over het resultaat.
laat gebeld en heel snel geholpen, geweldig
Vanaf offerte traject tot totale uitvoering goede werk verricht. Uiteindelijk factuur conform offerte, dus geen meerwerk wat je eigenlijk altijd verwacht. Beplantingskeuze is ook naar wens.
In oktober was het zoals gebruikelijk weer tijd om de tuin winterklaar te maken. Onder andere het vakkundig snoeien van de heesters en struiken. Deze keer heel veel werk. Zoals gewoonlijk dacht Karin weer mee en werden dan ook verrast met de komst van Jeroen samen met Huub. Twee zeer ervaren, vakkundige hoveniers. Na 1,5 dag was onze tuin weer een plaatje om te zien. Jeroen en Huub harstikke bedankt voor het mooie werk. Hopelijk zien we jullie tijdens het voorjaar weer verschijnen.
Nogmaals ik ben heel goed geholpen
Elk jaren komt Huub, alleen of met een collega, onze tuin opschonen. Snoeien van de hegjes, struiken en bomen. Alles wordt keurig en netjes gedaan en men neemt het snoeiafval weer mee. Ze vinden het ook fijn als ik meehelp. Zo ontstaat er een band met elkaar en dat is heel prettig.
..
Al jaren klant
De offerte was dubbel zo hoog dan dat ze ons in de eerste afspraak hadden doorgegeven.
Alles prima gedaan, afspraken goed nagekomen met andere woorden onze complimenten.
Op afstand heb ik ze opdracht gegeven om de bloem- en plantenbakken van mijn vaders huis voorjaarsklaar te maken. Ze zijn gaan kijken en hebben een mooi voorstel gedaan. Dat hebben ze vervolgens snel uitgevoerd en mij foto's gemaild van het resultaat. Fijne communicatie en met hart uitgevoerd. Heel erg bedankt!
Heerstraat Zuid 45
6099AE Beegden
• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden en het privacybeleid
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.