
Wij hebben zeer goede ervaring met Keukencentrum Berkers. Tijdens het verkooptraject werd veel aandacht besteedt aan de verschillende mogelijkheden. Daarnaast dacht Ruud goed mee over specifieke wensen en werd er niet geprobeerd, zoals bij veel andere keukenspeciaalzaken, een bepaald merk te pushen. Ook de nazorg was uitstekend. Als gevolg van een miscommunicatie was een andere vaatwasser geleverd dan wij dachten besteld te hebben. Ondanks dat dit voornamelijk onze fout was, heeft men ook hier goed meegedacht en heeft dit zeer netjes opgelost.
Tot nu toe super tevreden over het advies en meedenken om tot een goede keuze te komen. Het verkoopteam is deskundig en je krijgt alle tijd om meerdere keren langs te gaan om je keuze steeds verder af te stemmen. Over de kwaliteit van de keuken, de plaatsing/nazorg kan ik nu nog niets zeggen, maar ook daar heb ik alle vertrouwen in.
De expertise en het enorme enthousiasme van verkoper Ruud Vaes is echt heel onderscheidend! Ruud denkt vanaf het eerste moment mee in onze ideeën om er een topkeuken van te maken! Van materiaalkeuze tot indeling heeft Ruud geholpen om alles tot in perfectie uit te werken! Dit overtreft echt onze verwachtingen!! Dus dat geeft eigenlijk Ruud en het mooie bedrijf waar hij voor werkt een 10 + ! Familie Lamsma ,Rosmalen
We zijn door Keukencentrum Berkers, locatie Den Bosch, heel goed en fijn geholpen. De verkoper informeerde naar onze wensen en dacht echt met ons mee. Levering en plaatsen van de keuken verliepen vlekkeloos. En we genieten van het eindresultaat.
We zijn goed geholpen door Ruud. Geen problemen geweest bij het plaatsen van de keuken. Alles klopte!
Onze zoektocht naar een nieuwe keuken zijn we begonnen bij Berkers. En we zijn er ook niet meer weggegaan. Van begin tot eind meegedacht, alles volgens afspraak met als hoogtepunt de snelle en vakkundige plaatsing. Opvallend was dat ook vanuit de productieketen nog een foutje werd ontdekt en keurig opgelost. Iedereen in het bedrijf, ook achter de schermen, denkt 100%. Ook later nog netjes geholpen met kleine vraagjes over schoonmaakadvies etc. Goed om te weten dat ze werken met vaste prijzen. Meteen duidelijkheid maar voor sommige opties niet per se de meest voordelige keuze. Je betaalt voor kwaliteit.
Kan iedereen een nieuwe keuken aanbevelen. En de manier waarop verkoper Ruud Vaes ons geholpen heeft is top. Na montage blijft de service een after sales van grootte klasse. Wij genieten elke dag van het schitterende ontwerp en keuken
We zijn vanaf het begin op een goede en uiterst correcte wijze geholpen door Ruud Vaes van keukencentrum Berkers in Den Bosch. Er wordt door de medewerkers van Berkers de tijd genomen voor een advies op maat. Hierdoor krijg je alle mogelijkheden die er zijn ook te zien. Daarnaast hebben ze alle tijd en komen ze met een goede tekening van de keuken en een scherpe prijs. Mijn complimenten voor de medewerkers van keuekncentrum Berkers. Dank je wel wij gaan genieten van onze mooie keuken
Na een negatieve review mijnerzijds is er meteen contact opgenomen en de garantie perikelen zijn nu naar alle tevredenheid geregeld Chapeau hiervoor
Zit nu nog te wachten ( 5 maanden )op garantie verdichten voor individuele appartementen
Het kopen van onze keuken bij Berkers was een soepel en plezierige ervaring. De adviseur nam uitgebreid de tijd voor ons. ZBij een bezoek aan de showroom dacht hij mee met onze wensen en had hij ook nieuwe ideeën over de inrichting van onze keuken. Hierdoor kregen wij het gevoel dat we bij Berkers de juiste keuken gingen kopen. Zonder dat we ‘ vandaag een goede deal konden sluiten als we snel beslissen’. De installatie was perfect. Vakmannen die weten hoe je een keuken plaatst. Toen we achteraf nog een verzoek hadden, konden we ook bij Berkers terecht. Net dat extra stapje wordt gezet. Wij kregen eerlijk advies, een goede prijs en een fijne keuken. Zeker aan te raden als je een nieuwe keuken wil.
keuken is snel en vakkundig en precies volgens afspraak geplaatst. Ook het voortraject ging prettig, mede door het engelengeduld van de specialisten. Het is fijn als afspraken nagekomen worden en door het meedenken van de mensen hebben we uiteindelijk onze droomkeuken kunnen samenstellen. Volgende keuken doen we weer hier.
We zijn hier zeer goed begeleid naar de keuken die nu bij ons staat te prijken! Er word goed geluisterd en meegedacht door de keukenadviseur, die ons van begin tot eind begeleid heeft.
Ruud Vaes perfecte verkoper die meedenkt
Het gehele traject vanaf het het eerste advies, de indeling, het uitzoeken materialen tot het daadwerkelijk installeren is naar volle tevredenheid verlopen. Kleine dingetjes zijn meteen verholpen door deskundige vakmensen. We zijn erg blij met onze nieuwe keuken.
Tijdens plaatsing bleken er deurtjes beschadigd, valt mee zou je zeggen . Maar tijdens de eerste avond was er een nogal donkere hoek , goh er zat op tegen advies geen lampje en de oven bleek nogal hoog te zitten ,zeker door de opstaande pinnen in de klep. *Aanpassing meerwerk €€€€€€ Maar ja ,afspraak en ...nee geen kast geleverd , Volgende afspraak en ..goh verkeerde kleur. Nee , zeiden ze nog zo een kast kunnen we alleen in de werkplaats aanpassen. Volgende medewerker zei daarentegen dat de kast ter plaatse moet worden aangepast i.v.m. de greep - lijkt mijn inziens raar ,daar de zaagsnede voor de greep boven de vaatwasser zit en ik geen zin heb dat door vocht de boel gaat uitzetten . Oh , over een paar dagen komen ze het oplossen (hoop ik) maar van de rekening hebben we zelfs al een aanmaning binnen ! Dus ,let op ze zijn goed in e-mails waarin alle gebreken anders geformuleerd worden ,hebben binnen de eigen gelederen geen communicatie (zeggen allen wat anders) Ook kon er in al die tijd nog geen sorry af of na al deze tekortkomingen zelfs geen tegemoetkoming in welke vorm dan ook .
Geachte fam. van Meijl, Wanneer je bovenstaande leest lijkt het bij ons een ongeorganiseerde bende. Er zijn ook wel fouten gemaakt, maar dat is menselijk. We proberen die zo snel mogelijk op te lossen en soms zit dat tegen door externe factoren Wij begrijpen dat u daar geen boodschap aan heeft. Maar zoals altijd heeft elk verhaal 2 kanten. Ik wil me hier niet toe laten verleiden.
Zolang je garantie hebt is de service goed. Maar zodra die verlopen is dan komen ze wel maar schrik niet wat je dan moet betalen . Ik vind het niet normaal dat je voor het schoonmaken van een stopcontact €90, moet betalen. Terwijl de monteur hier in buurt was moet ik toch de volledige reistijd betalen niet normaal. Nee bij deze firma kom ik echt niet meer . Gewoon afzetterij.
Mijn kontakt met Koen Jansen en andere medewerkers is steeds bijzonder goed geweest. En daarbij heb ik geen hele keuken gekocht, maar slechts een enkele keukenkast voor mijn bestaande keuken. Deze heeft mijn broer dan afgehaald, waarbij een medewerker zijn vrije tijd opofferde om de kast met heftruck uit het magazijn te halen! De kast moest zelf afgehaald worden, omdat ik in Duitsland woon. Heb een Schmidt keuken. De kwaliteit ervan is SUPER, en er is geen kleurverschil tussen keuken en kast. De keuken is 5jaar oud. Ik kan iedereen aanbevelen zijn keuken hier te kopen!!!
Goed met ons meegedacht. Alles verlopen volgens plan. Goed afgestemd met ons. Uitstekende service.
Heb een fijne ervaring, er werd naar me geluisterd door Ruud naar wat mijn wensen waren niet aangedrongen wat ik niet wilde of te duur was. Er werd goed meegedacht wat wel of niet mogelijk was en/of praktisch was in mijn keuken. Ik kon altijd bellen of mailen voor vragen en deze werden snel en goed beantwoord, ook tijdens de montage van de keuken die we zelf deden, als iets onduidelijk was of niet klopte, werden mijn vragen opgelost of hun monteur gestuurd om op te lossen. Al met al erg blij met mijn keuken!
Keukencentrum Berkers is altijd goed bereikbaar en heeft ons goed op de hoogte gehouden van apparatuur dat later geleverd werd. De monteurs zijn bovendien ook heel aardig en hulpvaardig. Niet te beroerd om ook even naar andere zaken in de keuken te kijken al staat het niet op de bon.
Onze tweede keuken bij dit bedrijf met name vanwege de uitstekende service gerichtheid en prima prijs-kwaliteit verhouding. Prima meedenken in de uiteindelijke keuze bepaling.
We zijn heel erg tevreden over de keuken die Berkers Keukencentrum uit Den Bosch ons heeft geleverd. Het plaatsen van een keuken is een heel proces. Ruud Vaes heeft ons daar heel goed bij begeleid. Ging er dan helemaal niets mis? Natuurlijk wel! Maar de oplossingsgerichte opstelling van Ruud heeft er voor gezorgd dat we ons geen moment zorgen hoefden te maken. Een heel erg mooi resultaat!
Enig "minpuntje"! De oven/magnetron is geplaatst schuin / achter de kookplaat. Als je bij de kookplaat staat voel je bij een ingeschakelde oven een koude luchtstroom tot deze compleet is afgekoeld.
Geholpen in de showroom door Robbin. Ze wist me heel goed te adviseren en inspireren! En zorgde er ook voor dat alles goed is afgehandeld. Dikke 10
Kopen bij een CBW-erkende winkel biedt voordelen, maar vooral: meer zekerheid. Winkels die CBW-erkend zijn, hanteren algemene voorwaarden die jou als consument extra goed beschermen. Hierin zijn alle regels opgenomen die van belang zijn als je iets koopt, bijvoorbeeld over (aan)betalen, annulering, levertijd, levering, vervoer en garantie. Zie voor de exacte inhoud, voorwaarden en beperkingen de CBW-erkend-voorwaarden voor Woonwinkels of Bruidsmode en Maatwerk.
• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.