
Wij hebben de reis gemaakt Australië incl. Tasmanië echt geweldig een absolute aanrader
WRC heeft met ons tot in alle details samegewerkt om het voor ons ideal reisschema te maken voor een vakantie in Tasmania en Zuid Australie. Over het algemeen prima hotels/verblijf plekken en als het kan, midden in de natuur gelegen.
Een rondreis van 3 weken Zuid Afrika was een super ervaring. Ongeveer 4000 kilometer gereden van Kaapstad naar Pretoria. Niet verwacht dat de omgeving schoon opgeruimd en groen zou zijn. Vriendelijk personeel en alles was door WRC top geregeld. Goede locaties en deze reis is zeker een aanrader.
Wij hebben genoten van 3 weken Costa Rica waarbij WRC hele mooie en verrassende accommodaties had uitgezocht. Ook de geplande route was top. Vooral de afwisseling van bergen, regenwoud en strand is heel leuk.
In december hebben wij de reis van Melbourne naar Sydney gemaakt langs de kust. We hebben enorm genoten van de prachtige natuur zomaar langs de highway. De hotels waren perfect en de auto stond voor ons klaar, alles prima geregeld door Maudy, fantastisch! Volgende keer vast en zeker weer met WRC reizen.
Elke dag anders en elke dag mooi. Dus veel afwisseling. Het was erg fijn dat veel excursies bij de reis inbegrepen zijn. Dat ontzorgd tijdens de reis. Je weet daarnaast ook zeker, dat het kan in de drukke zomertijd. Prachtige landschappen en veel dieren gezien. Mensen heel warm en hulpvaardig. Hulp vanuit Destination Design, ter plekke, heel goed en vlot. Om in Auckland nog familie te bezoeken, Fernz Apartement in Birkenhead bijgeboekt. Zeer goed. Een aanrader. Kortom, het was een onvergetelijke reis.
Onze ervaring met WRC reizen is erg goed. We hebben van te voren alles goed doorgesproken wat betreft wensen. Ze hebben hier een heel mooi reisprogramma voor samen gesteld. Het betrof een reis naar de Nederlandse Antillen. ABC eilanden. Hierbij zaten de vluchten van en naar de ABC eilanden en de vluchten tussen de eilanden. We verbleven in appartementen die ons goed bevallen zijn. Alle reisdocumentatie was goed doorgestuurd en als hier vragen over waren werd er snel op gereageerd. Bij thuiskomst lag er een handgeschreven kaartje wat erg leuk was. We hebben hierna ook nog telefonisch contact gehad om de reis door te spreken. We raden WRC reizen zeker aan en als we nog eens zo’n vakantie zouden doen laten we hun deze weer samen stellen.
Wij zijn een rondreis gaan maken in Australie/Tasmanie wat door Maudie met ons heeft bedacht. De gehele reis was perfect georganiseerd en door in verschillende hotels motels en lodges was het ook nog eens avontuurlijk. Alles was geregeld en liep op een paar dingen na smoothles We hebben gevlogen /binnenlandse vluchten, ferry gevaren en gereden auto huur. alles goed op elkaar afgestemd. Wij hebben dan ook genoten in deze 5,5 weken in Australie en Tasmanie. Wij raden het zeer aan om WRC en met name Maudie in te schakelen voor een vakantie in Australie
Zowel voor als tijdens onze reis naar Nieuw Zeeland zijn we volledig en tijdig geïnformeerd over de reisschema's, wijzigingen etc. Goed bereikbaar, via email en telefoon, afspraken en toezeggingen worden nagekomen. Er wordt meegedacht en geadviseerd over je wensen. Ook tijdens de reis was er een goede communicatie via de lokale reisagent. De reis heeft zeker aan onze verwachtingen voldaan, zowel de accommodaties, excursies, autohuur etc.
Wij zijn zeer tevreden met WRC die onze reis naar New Zealand heeft verzorgd. Er werd bij het samenstellen van onze vakantietrip goed rekening gehouden met onze voorkeuren en wensen. Goede adviezen tijdens het boeken van onze vakantie en ook tijdens onze reis werden wij, bij calamiteiten, ontzorgd.
Beste, Mijn vrouw en ik zijn samen met vrienden, onze buren, voor ruim 4 weken op vakantie gegaan naar Canada. Ik schrijf deze review namens ons 4en. Na een voorlichting over Canada te hebben bijgewoond bij WRC in Maarssen was onze interesse direct gewekt om in zee te gaan met WRC Reizen. Die voorlichting heeft ons vanaf het begin geraakt en dan vooral door de manier en betrokkenheid van de dingen die uitgelegd en gepresenteerd werden. Na opvolgende contacten per mail, in persoon en telefonisch zijn we in juni '24 vertrokken naar West Canada. Met KLM gevlogen naar Vancouver. Een hotelovernachting in Vancouver en van daar een prachtige route per camper gereden. We reisden met 2 campers. Bijna 30 dagen lang op diverse plaatsen mooie dingen gezien én gedaan. We hebben op campings overnacht, we hebben in onze tocht een aantal keren gebruik gemaakt van Ferry's. We hebben ongeveer 2500 km gereden. Hierdoor wat langer kunnen blijven op de verschillende plaatsen en dus de mogelijkheid om mooie dingen te doen. Uiteindelijk de camper in Calgary ingeleverd. Daarna een hotelovernachting aldaar en de volgende dag met KLM weer retour naar Amsterdam. Alles, maar dan ook alles klopte. De vlucht, de hotels, de campers, de campings, en de ferry's. Alles is geregeld door de medewerkers van WRC, voor iedere afzonderlijke camping en ferry, hadden we vouchers. De campings die in samenwerking met lokale Canadese collega's worden uitgezocht waren stuk voor stuk mooi en op erg mooie locaties gelegen. Precies cfm de info. Waar we enorm van genoten hebben is het digitale "Travel Book" Een soort van reis, begeleidings- en informatieboek. Een heel route overzicht met onderweg allerlei dingen om te doen en bekijken. Info over campings en de campingplaatsen, routekaartjes, foto's en wat dies meer zij. Héél prettig. Achteraf zeggen wij:" Als we nog eens naar Canada gaan en dat zit er dik in, dan gaan we zeker weer met WRC Reizen.
Wij zijn voor, tijdens en na onze reis ontzettend goed geholpen door WRC. Door hun ondersteuning optimaal kunnen genieten van onze vakantie naar Canada. Veel gezien en gedaan, dankzij de tips en planning vanuit WRC. Dank Corine, voor de snelle communicatie en al het uitzoekwerk ons uit handen te hebben genomen!
Wij hebben voor de 2e keer een verre reis geboekt bij WRC. Ook deze keer weer tevreden, dit keer over onze reis naar Bali (met hotels op drie verschillende plekken) met tussenstop en drie nachten verblijf in Kuala Lumpur. Wat fijn is, is dat WRC met je meedenkt en komt met voorstellen hoe je je reis het beste kunt doen. Als je zelf dingen anders wilt, is dat vaak ook te regelen. Reacties van WRC op mailtjes volgen meestal binnen een dag en dat is fijn. Met een aantal keren heen en weer mailen of soms bellen als dat praktischer is, helpen ze je goed op weg om tot een mooie reis te komen. Kortom: tevreden en ik zal WRC dan ook zeker aanbevelen.
De reis was heel gevarieerd. Vluchten sloten goed op elkaar aan. Hotels van een goede kwaliteit en de combinatie van de 3 landen was heel verrassend!
We hebben onze geweldige vakantie in USA en Canada net achter de rug. De gehele reis was door WRC met zorgvuldigheid en betrokkenheid uitgewerkt. Van vluchten, hotels tot aan de treinreizen was alles goed georganiseerd. Alles verliep soepel en zorgeloos. Mijn dank in het bijzonder aan Corine die erg betrokken was met haar snelle service en gedegen advies. Wij kijken terug op een onvergetelijke vakantie. Dank nogmaals.
Goeie communicatie via mail. We kregen verschillende opties en tips voorgeschoteld,qua vlucht. Onze reis verliep soepel. KLM was ook top! Het enige wat tegen viel was de hotspot voor in de camper. We hadden daar niks aan.
We hebben een geweldige reis gehad, alles goed geregeld. Prachtige natuur en veel wildlife gezien. Veel mogelijkheid om te wandelen voor diverse niveaus.
Prima georganiseerd, naar volle teveredenheid usa reizen gemaakt
Zeer persoonlijke benadering. Goede adviezen, zeer flexibel, alle afspraken nagekomen. Er is bij WRC zeer veel kennis aanwezig van het land waar de reis naartoe gaat.
Onze langverwachte Canada-reis was een groot succes, mede dankzij de goede en geduldige begeleiding en organisatie door WRC-reizen in combinatie met EnRoute-travel. Van de eerste tot de laatste minuut ontspannen kunnen genieten van het prachtige Canada :)
Onze droomvakantie kon eindelijk doorgaan na 4 jaar van uitstel door o,a corona En het is het wachten meer dan waard geweest 3 weken met de camper door West Canada en door 4 Staten in Amerika (Montana, Idaho, Wyoming , Washington) Alles tot in de puntjes geregeld Elke dag het Travelboek erbij om te kijken waar de reis naartoe zou gaan, op welke camping we gingen overnachten, welke bezienswaardigheden we tegen zouden komen onderweg We hebben zoveel gezien en beleefd onderweg Het leken we 3 maanden ipv 3 weken Samen met onze dochters van 27 en 23 hebben we een onvergetelijke vakantie gehad Waarvoor dank aan Mirja voor het regelen en alle goede zorgen en snelle service bij elke vraag die we stelden Dankjulliewel
Zeer goede ervaring, goede informatie alles op tijd, meteen reactie.
Wij maakten een camperreis van 2 weken door het westen van Canada met onze twee kinderen van 4 en 6. De reis was perfect georganiseerd door WRC. Het was onze 2e reis via hen, eerder boekten we een reis naar Maleisie en Cambodja bij hen. Zouden WRC zonder twijfel opnieuw onze reis laten organiseren.
Voor de tweede keer een fantastische camperreis mogen maken via WRC. Geen standaard reis, maar eerst een paar dagen in een hotel om San Francisco te zien. Daarna de ronde in Californië gemaakt, campings vooraf geboekt en voor de highlights een dag extra. Maudy, heeft alles tot in de puntjes geregeld en al onze vragen beantwoord. We denken alweer na over een volgende maar eerst weer even sparen!
Nu al meerdere keren gereisd mbv WRC, begeleiding en inzet is perfect. Zeer professioneel en rekening houdend met persoonlijke wensen. Heel snel en laagdrempelig contact met medewerkers. Kortom, voor iedereen aan te raden.
Bisonspoor 3002 B508
3605 LT Maarssen
Al 40 jaar biedt WRC Reizen een inspirerend, origineel en afwisselend reisaanbod aan, met als doel uw eigen droomreis samen te stellen. Keuze uit tientallen bestemmingen in Noord- en Midden-Amerika, Zuidelijk Afrika, Azië, Australië & Nieuw-Zeeland en Zuid-Europa. Persoonlijk, creatief, flexibel en voor elk budget. Reizen met dat extra beetje meer. Een verrassend element, die onverwachte ervaring, die bijzondere ontmoeting. Een zeer ervaren team van reisspecialisten stelt in samenspraak met u graag uw ideale reis samen. Een totaalpakket van de beste vluchtmogelijkheden, originele combinatie mogelijkheden van vervoer en bestemming, sfeervolle accommodaties en interessante activiteiten.
Meer weten over hoe de reviews worden verzameld en worden gecontroleerd op echtheid? Ga dan naar onze website en klik onderin de footer op: “hoe worden reviews gecontroleerd op echtheid?”
• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden en het privacybeleid
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.