
We werden door Bram netjes geholpen en alles was naar wens kleine mankementjes zijn direct verholpen. We wachten nu nog op de mail die ons nog wordt gestuurd voor vervanging voor nieuw plakfolie voor de achterruit en zijraampje van de fiat 500e zoals afgesproken., omdat deze los laat en bubbelt bij de achterruit waardoor het zicht niet optimaal is. De auto zijn we verder erg blij mee en rijd goed. vriendelijke groet, Gerry van dijk
Even wennen aan het digitaal aanvragen voor een afspraak.
grandioos, maar bespaar me dit soort reviews
Prima!!
Zoals gebruikelijk en conform verwachting. Ik ken Guido al tientallen jaren als vakbekwaam monteur.
Occasion gekocht met inruil. Alles verliep soepel & duidelijke communicatie. Helemaal tevreden!
In feite wil ik 5 sterren geven. Maar toch één aandachtspuntje (ik heb dat uit het boek "Zo denkt Steve" (gaat over Steve Jobs van Applle)). Als je als klant binnenkomt en de persoon achter de ontvangstdesk praat met een andere medewerker en gaat vervolens telefoneren, dan is het fijn als er dan toch eerst tegen de klant die binnenkomt iets gezegd wordt. Bijvoorbeeld: "Goede middag, even geduld ik kom zo bij u". Mijn wachten werd beeindigd doordat een monteur binnenliep en het werkbriefje voor onze auto pakte en mij vertelde aan het werk te gaan. De persoon die dit nu niet direct deed is overigens een heel vriendelijk iemand. Bij de verdere afhandeling was het een en al vriendelijkheid. Geen reprimande nodig!!!
Eerste maal contact met Auto Aaltink voor aanschaf Brommobiel en inruil auto, dit is allemaal tot volle tevredenheid gebeurd ,kunnen auto Aaltink zeker aanbevelen door de prettige behandeling
wat gezegd wordt komen ze na een aanrader voor iedereen prijs gunstig
Het is onze eerste keer dat we een auto bij jullie kopen maar van het begin tot het eind geven we jullie een dikke 10. We werden geholpen door Thijmen. Nam de tijd, legde uit wat hij wist en anders vroeg hij het na en direct een nette prijs. Wij zijn heel erg tevreden.
Fijne garage met uitstekende werknemers
Prima geholpen
Goede service, vriendelijk personeel.
Nogmaals een vriendelijk ontvangst. Moest wel even wachten omdat er maar 1 verkoper aanwezig was die al met een klant bezig was maar ze kwamen netjes vragen of ik nog even wilde wachten en er werd mij wat drinken aangeboden. Daarna netjes en vriendeijk geholpen door verkoper Bram. Ook bij de aflevering heeft Bram ons uitgelegd waar het e.a. voor diende hij nam daar rustig de tijd voor. Al met al een fijn en betrouwbaar adres.
Door alle werknemers vriendelijk te woord gestaan, duidelijke uitleg en behulpzaam bij de aanschaf van de auto.
Deskundige en meedenkende personeelsleden, zowel in verkoop als in het onderhoud.
ze hebben mij goed geholpen en het probleem was verholpen. waar ik voor kwam hebben ze gemaakt echt een goeie service heel erg tevreden.
Zeer goed
Mijn ervaring was prima.
als kleind kind vond ik altijf mooi van fiat 500 en nu voor het eerste keer gekocht. ben echt fan van fiat 500. auto Aaltink b.v heeft goed geholpen en nu ben vaste klant bij hun en im de toekomst zal het ook blijven. Echt vertrouwde Dealer!
Je wordt vriendelijk ontvangen en behandeld. Zo snel mogelijk geholpen bij reparaties. Reparaties worden goed uitgevoerd
De onderhoudsbeurt is naar volle tevredenheid uitgevoerd. En wat opviel is de zeer klantvriendelijke benadering van de service adviseur Guido Roelofs. Wat een “visitekaartje”
Top geholpen.
Goed geholpen door Guido, vriendelijke en goede service.
goed ontvangen, op de tijd van afspraak, hoefde niet langer dan de afgesproken tijd te wachten. Mocht wachten met een krant en goede koffie
Marie Curiestraat 6
7442 DP Nijverdal
Bij Bosch Car Service doen we alles voor uw auto. Wij staan niet alleen garant voor deskundig advies en vakkundig onderhoud en reparatiewerk, u kunt bij ons ook andere zaken voor uw auto regelen. Zo kunt u naast de Pechhulp bij ons terecht voor de Autoverzekering, Autofinanciering en betrouwbare tweedehandsauto’s.
• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden en het privacybeleid
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.