

Inhoudelijk stonden er een paar dingen in de cursus die ik niet vond kloppen (bijvoorbeeld uit mijn hoofd: arbeidsgezondheidskundig onderzoek is verplicht voor werknemer. dat is niet correct). Verder denk ik dat de training goed voorbereid op examen. Het examen zelf (en dus de inhoud) vind ik niet aansluiten bij de praktijk. De 5 vragen in nieuwe opzet gaven me de hoop dat die beter aansluiten. Ik had wat problemen met het programma. De helpdesk heeft me perfect en snel geholpen dit op te lossen. Alle organisatorische zaken waren zeer goed geregeld.
Trainingsmateriaal is slecht verduidelijkt met foto's of videos. eentonig lesmateriaal wat weinig motiveert. Nadruk op onderwerpen die niet van toepassing zijn of relevant. Weinig onderbouwing van de regels/stellingen met achtergrond of voorbeelden, hierdoor geen begripsvorming door snappen of begrijpen alleen "stampen en rijtjesleren". Beter zou zijn om ook in de online modules hier in te voorzien (aannemende dat in de klassikale versie de trainer hierin voorziet). In (proef)examens zijn er interpretatie verschillen mogelijk die afhangen van de importantie van cursist vs lesmateriaal/examen.
Verplichte identificatie bij examen zou voortijdig duidelijker gecommuniceerd moeten worden, en aan welke voorwaarden deze moeten voldoen; 'Rijbewijs is ook goed' bleek niet genoeg informative te zijn, aangezien dit blijkbaar dan een Nederlands rijbewijs behoorde te zijn.
Na even googelen op Internet kwam Plusport in beeld en met sucses.
Top bedrijf met zeer gebruiksvriendelijk aanmeldsysteem.
De vraagstelling bij het examen doet een enorm beroep op de taalvaardigheid van de deelnemer. Hoewel ik de stof mbt VOL VCA goed beheers, had ik moeite om de juiste antwoorden te vinden tussen de angels en voetklemmen die werden opgeworpen door de vraagstelling en het, soms ingewikkelde, taalgebruik. De stof in de lessen waren overzichtelijk en helder. Ik kan me herinneren dat ik enkele vragen niet kon beantwoorden vanuit kennis, omdat ik de stof niet kende vanuit de lesstof. Met die kanttekening beveel ik dit opleidingscentrum aan.
het is zeer onduidelijk te vinden met de auto ik was bijna telaat omdat ik een half uur heb gezocht misschien een idee om op de map de ingang van de vestiging aan te geven
Top lespakket, maar om nu een vrouw in beeld te zien met een mannenstem???? Raar....
Het aangeboden materiaal was goed en overzichtelijk. Oefentoetsen goed en het examen goed geregeld.
goed lesmateriaal via internet, fijne locatie in Zwolle voor het examen, top geregeld allemaal bedankt. Met Vriendelijke Groet. Ap Kiers
Veel lesstof in tegenstelling tot de examenvragen. Hier en daar een schrijffout ontdekt dit werkte verwarrend. Verder goede en voldoende kennis opgedaan en kunnen nakijken of je de stof beheerst.
Prima. Het zou prettiger zijn als de proefexamens qua vraagstelling meer overeen zouden komen met het werkelijke examen.
De afgelopen jaren ben ik bezig geweest met het behalen van het VCA-vol-diploma. Ik heb grote moeite met lezen en schrijven, vandaar dat ik een voorleesexamen heb aangevraagd na twee keer zakken voor het schriftelijk examen VCA-vol. Dat was er jammer genoeg niet. Heel lastig om iets te oefenen, waar uiteindelijk het examen niets met voorlezen te maken heeft. En daarom heb ik dit jaar geoefend voor het VCA-basis-examen, wat wel mondeling afgenomen kon worden. Gelukkig kon ik met mijn partner het e-learningprogramma doorlopen, want er zaten nogal wat stukken tussen, die niet voorgelezen werden. Het viel haar ook op, dat er een aantal typ/taalfouten in zat en mij viel op, dat sommige foto's niet echt klopten met de vragen. Voor mensen met lees- en schrijfmoeilijkheden, zouden de stappen (vooraf bij het bestellen van de cursus) nog duidelijker gemaakt mogen worden. Dus... wanneer het beter geregeld wordt voor mensen zoals ik, zou ik het opleidingscentrum aanbevelen. Gelukkig is het telefonisch contact -uiteindelijk- verhelderend geweest en heb ik het kaartje nu in mijn bezit!
De 14 modules verschillen erg in lengte wat niet prettig is, Beter is om de grote modules op te splitsen in verschillende delen waardoor het prettiger werkt.
het was een leuke ervaring, jammer dat ik na het inschrijven voor de vca examen, nooit een lesboek heb ontvangen, daarentegen heb ik het examen gewoon zonder te leren behaald.
Prima , maar de vragen op het examen waren toch wel aardig anders als wat ik heb geleerd , veel vragen zijn nooit bij mij langs gekomen bij de oefenstof
heb allen maar een examen bestelt dus niet van toepassing
Alles van E-learning is volkomen duidelijk
lesstof in het boek vond ik niet helemaal overeenkomen met het examen , zeker als je de examenstof na elke hoofdstuk goed hebt geleerd
• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.