
Tijdens persoonlijk ervaren moeilijke momenten stond Thijs klaar en werd er zeer professionele steun verleend. Uiteindelijk werd de case gewonnen ondanks zware tegenstand. Ik ben dus uitstekend geholpen en durf de advocaat zeker aan te bevelen.
Originele beoordeling
Tijdens persoonlijk ervaren moeilijke momenten stond Thijs klaar en werd er zeer professionele steun verleend. Uiteindelijk werd de case gewonnen ondanks zware tegenstand. Ik ben dus uitstekend geholpen en durf de advocaat zeker aan te bevelen.
Zeer positieve ervaring. Na ontzettend geschrokken te zijn, zijn deze professionals een rustpunt. Brengen rustig alles in kaart en stonden mij in raad en daad bij.
Our company had a great experience with Jaeger Advocaten , mr. T.J. Droog and his team had prove high profesionalism , we had all the neccesary support during the case , the expertise , comunication and involvment was verry good !
Plezierig contact met Mr.Scheltema waar de deskundigheid van af straalde. Alertheid en kundigheid ter zake zijn kernwaarden van dit kantoor. Bovendien betrokken met cliënt!
Meneer Woody en mevrouw Verweij hebben de zaak zo simpel en vakkundig afgehandeld dat alle beschikking werden vermindert tot nihil , met name dank aan Sarah verweij die de zaak afhandelde zeer professioneel waard voor je geld.
Wij zijn geweldig goed en snel geholpen door Ilse en Vincent. Vanaf het moment dat wij bij hen op kantoor binnen kwamen voelden wij ons direct op ons gemak.
If you’re in need of an outstanding NL Tax Lawyer, then look no further. I highly recommend Mr Nick Van den Hoek, Tax Attorney at Jaeger Advocates. I am in awe of his outstanding tax law expertise, diligence & professionalism. His legal service greatly exceeded my expectations. As I write this review, I am celebrating his success against the Goliath Belastingdienst (Dutch Tax authority)!! Thanks to his professional legal wisdom, courage & a well fought phenomenal battle against Belastingdienst, last week I finally got my refund back from them! Therefore, I am thankfully writing this review from my heart, so that anyone else in a similar predicament can also gain from the same amazing legal service. I commissioned Mr Van den Hoek to fight my tax case on my behalf & he worked tirelessly, with exemplary professionalism, wisdom, compassion & grace, as he bravely faced & challenged Belastingdienst over their inhumane treatment towards me. As expected, they were relentlessly defensive, but Mr Van den Hoek understands NL's tax laws perfectly. He confidently & diligently fought for me & my family, with regular updates on the progress. And to our delight, he eventually won against the injustice of Belastingdienst!! They finally agreed to waive the huge wage garnishments/salary deductions & to refund it all urgently, including some previous payments that I had already made towards their unfair demand! Even after confirming that they would urgently make the refund, they still delayed to transfer it. And true to his commitment, he courageously & persistently followed up with them & ensured the payment was finally transferred last week. Now my family & I thankfully have our lives back on track & its all thanks to his professional brilliance! He totally deserves a Best Lawyer award! I am eternally grateful to Mr Van den Hoek for his relentless & victorious fight for me & my family. Even though remotely, he is our hero & I am honored to have met him and to know him!
Ze hebben top service, zijn staan de hele weg met je en naast je.
Zo’n brief van de belastingsienst is wel even schrikken. Maar na het contacteren van Jaeger hebben we nooit het gevoel gehad dat het op een probleemsituatie zou uitlopen. En terecht natuurlijk. Prima begeleiding. Waarvoor hartelijk dank.
Very good experience, very professional and friendly. Did the required research and was able to provide a very good advice.
Ik ben heel tevreden over de manier waarop ik door dit kantoor ben geadviseerd. Sarah en Thijs hebben mij bijgestaan tijdens dit traject. Het contact verliep voornamelijk via Sarah. Zij heeft me altijd het gevoel gegeven betrokken te zijn bij mijn zaak. Ik ben erg tevreden met het uiteindelijke resultaat. Nogmaals bedankt voor alles.
Ik had mr Langenburg als advocaat.ik had een prettige samenwerking met mr Langenburg.Hij had begrip voor de situatie en kon mij gerust stellen.Hij was altijd bereikbaar voor vragen en kon goed communiceren en uitleggen.mr langenburg is erg professioneel en betrokken in zijn vak.Geef altijd uitstekend advies.ik ben zeer tevreden en zou jaeger advocaten aanbevelen.
Na veel teleurstellingen en irritaties van voorgaande ingehuurde advocaten. Ben ik bij dit kantoor terecht gekomen. Dit was mijn 3e kantoor en zij hebben mijn zaak geweldig behandeld. Vanaf het moment dat zij mijn zaak hebben overgenomen heb ik me nergens meer over bekommerd. Sarah Verweij is een hele fijne advocaat die altijd heel inhoudelijk op je ingaat. Ik heb nog nooit een vraag 2x te hoeven stellen. Ze geeft gehoor aan haar cliënten, zo erg zelfs dat bepaalde mondelinge opmerkingen en informatie van mijn kant (die ik inmiddels al vergeten ben) maanden later alsnog mee zijn genomen in het proces. Dit geeft aan dat ze niet alleen documenteert en noteert maar er ook echt iets mee doet. Nick van den Hoek. Ook een hele fijne advocaat. Doordat ze onderling goed communiceren heb ik vooral met mevrouw Verweij te maken gehad. Maar zonder meer dat van den Hoek (met zijn expertise en ervaring) vooral achter de schermen bezig is geweest en met resultaat. Super bedankt.
Very professional approach and excellent response to questions and requests
Een heel prettige samenwerking. Begrip voor de situatie, kon mij ook geruststellen. Heel toegankelijk en altijd bereikbaar voor vragen.
Goed in het communiceren en uitleggen van de vorderingen.
Op het moment dat er geen uitweg meer mogelijklijk leek voor een redelijke en eerlijke oplossing betreft een aanslag die ik van de belastingdienst heb ontvangen, heb ik naast de bijstand ook de nodige informatie gekregen om zelf beter zicht te krijgen op mijn situatie rondom de case. Dat laatste was zeer welkom aangezien er vanuit de overheid maar verwacht wordt dat iedereen deze kennis zelf bezit en zich daardoor niet of nauwelijks kan verdedigen tegen onrechtmatig gedrag van de 'deskundigen' die daar aan het werk zijn. Daarnaast was het contact prettig, deskundig en is de situatie op een best mogelijke manier opgelost voor mij. Het contact met Sarah Verweij heeft daarnaast voor mij ook een zeer positieve invloed op de situatie gehad.
Carlijn is professioneel maar toch betrokken en is goed in haar vakgebied. Ik zou in principe de volle sterren willen geven maar vind toch dat een uurtarief (waar ze zelf misschien geen eens invloed op heeft) van 450 euro ongeveer echt wel heftig als je kijkt wat een "normaal" uurtarief is. Dat je meer betaald voor meer expertise snap ik, maar dat is het enige minpunt, het is gewoon erg duur.
Een langlopende zaak, met verschillende medewerkers van het kantoor die hun inbreng hebben gehad in mijn case. Geduld en vakkennis hebben ze laten zien.
Wiebe heeft enorm veel kennis en ervaring. Betrekt je intensief in de voorbereidingen en het doornemen van het dossier. Dit om te komen tot een afgewogen en goed doorgronde aanpak. Integere persoonlijkheid die door het vuur wil gaan voor je in de zaak en als mens!
Uitstekend advies; Inhoudelijk sterk; zeer "to the point" en efficiënt. Geen onnodig lange gesprekken. Schoolvoorbeeld van "value for money"!
Het was een complexe zaak maar ik heb altijd het idee gevoel gehad dat alles helder was. Thijs was super scherp en altijd op de hoogte van alle details, wanneer ik dan ook contact opnam. Samen met het team is de zaak tot een einde gebracht wat nog mooier was dan ik had kunnen denken. Ik ben zeer tevreden en zou Jaeger advocaten absoluut aanbevelen!
Ik ben de nick v/d hoek geholpen met mijn belasting problemen op een vakkundige en deskundigen wijzen, ik ben hem eeuwig dankbaar voor
Tijdens het lastige traject was Thijs een baken van rust, zorgvuldigheid en geduld. Deskundig en betrokken heeft hij zich ingezet voor ons en onze belangen.
“Ik kwam in een geschil terecht met de belastingdienst over BOX1 en BOX3. Uiteindelijk is het BOX3 geworden, en toen ontstond er een meningsverschil tussen de belastingdienst en mij over de waarde van het vastgoed in BOX3. Na ca. 5 jaar discussiëren heeft de heer Janssen de Lannoy alles tot in kleinigheden nauwkeurig en uiterst zorgvuldig in kaart gebracht. Alle geschillen met de fiscus zijn vereffend zonder een nog duurdere procedure te beginnen”.
Weteringschans 237
1017XH Amsterdam
Met een advocaat van Jaeger heeft u de beste fiscaal- en strafrecht advocaat aan uw zijde bij problemen met het Openbaar Ministerie of de Belastingdienst. De belastingdienst beschikt over veel instrumenten om belasting te heffen en te incasseren. Maar ook de belastingplichtige heeft rechten. In de praktijk gaat het daar nog wel eens mis. Als belastingbetaler uw recht hebben is iets anders dan uw recht krijgen, maar gelukkig kunnen wij u daarbij helpen. Ook bij problemen met de FIOD (fraudezaken) staan wij u graag bij; wij komen met ons gespecialiseerde team op voor uw recht.
Meer weten over hoe de reviews worden verzameld en worden gecontroleerd op echtheid? Ga dan naar onze website en klik onderin de footer op: “hoe worden reviews gecontroleerd op echtheid?”
• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden en het privacybeleid
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.