
Goede mondverzorging en goede tandarts Olleke. Ook heel fijn dat ze terug kwam op een vorige behandeling van een collega
Aardige tandarts en assistente nemen ruim de tijd voor je en heel geduldig
goed, zie boven
Uitstekend
Behandeld door Piet Reuzing (zijn naam staat niet in lijst) ik had pijn en zag er tegenop. Door de vriendelijke en kordate behandeling was er direct vertrouwen en heeft hij mij snel en erg goed behandeld. Ik zou deze tandarts zeker aanbevelen.
Zeer goed, ben met zorg behandeld
Goede uitleg en netjes geholpen
Fijne praktijk, deskundig personeel. Alleen jammer dat ik de pech had dat 2 tandartsen in korte tijd vertrokken waren.
zie boven
Je wordt vriendelijk en adequaat behandeld. Altijd is er een goed luisterend oor.
Geen
.
Ik heb het dr. Olleke en haar collega eergisteren ook gezegd: 'Jullie zijn werkelijk fán-tás-tísch! Snel, vakkundig, vriendelijk, aan de patiënt wordt helder uitgelegd wat er gaat gebeuren. Daarnaast merk ik een uitstekende afstemming tussen kaakchirurg, tandarts, tandtechniek, mondhygiëniste en ondersteuners en dat maakt dat je je als patiënt uitstekend geholpen voelt.'
???
Goed
De behandeling was uitstekend.
Alles ging goed en snel
De tandarts - waarvan ik de naam niet weet omdat hij zich niet heeft voorgesteld - is vast heel deskundig, maar weinig empathisch. Onderzoek van de mondhygiëne was snel en pijnlijk maar ik had nauwelijks de tijd om dat aan te geven. Ik was binnen enkele minuten weer de deur uit met een verwijsbrief naar de kaakchirurg en een vervelend gevoel, alsof zo’n ingreep niks voorstelt. Zeer onpersoonlijk, voelde een beetje als massaproductie.
Omdat mijn tandarts ziek was kreeg ik een andere uit hetzelfde praktijk ..ze heeft mijn gebit(eigen tanden) heel erg mooi opgeknapt en nu kan ik weer breed glimlachen zonder dat ik hoef te schamen
Zeer prettig. Ik ga er met een gerust hart naar toe.
Wortelkanaalbehandeling gehad die bestond uit meerdere behandelingen. De aanpak wordt steeds vooraf toegelicht en bij de uitvoering gecheckt hoe het met de patiënt gaat. Alles is volgens plan verlopen.
Mondhygiënist legt zeer goed en helder uit wat het resultaat is van het niet goed poetsen zonder een beschuldigende vinger. Hij vraagt commitment en vraagt door: Hoe ga je dat doen en wat is er voor nodig? Doe jet in stappen, dus zorg eerst voor een verandering in gedrag door meer, vaker en langer te poetsen, een ragger te gebruiken, etc. En hoe beter komt daarna. Er bleek een wortel van een kies gebroken te zijn. De tandarts kon direct meekijken en ik kan volgende week al bij de kaakchirurg terecht.
Als je niets hebt is het altijd goed. Maar ik ben zeer tevreden over mijn tandarts.
Ik ben goed geholpen.
Ik ben al jarenlang cliënt bij de Tandarts. En ben al die jaren met respect behandeld. En geeft mij het gevoel dat ik de enige cliënt bent. Al uitmuntende behandelingen met drs G. REMIJN., zorgden ervoor dat ik, dat ik nooit behoefte had aan n nieuwe tandarts. In t begin was ik enigszins angstig omdat m’n gebit in slechte staat verkeerde. Maar drs G. REMIJN zorgde ervoor dat ik geen zorgen hoefde te maken. Zij zorgde ervoor dat dat nare angstig gevoel gewoon praten verdween. Zij verrichte n aantal nieuwe verandering, waardoor het houden v mijn hand , om m’n tanden te bedekken, niet meer nodig was. Eindelijk durfde ik beetje voor beetje weer te lachen. En dat is. n groot goed.
Groenewoudseweg 315
6524 TX Nijmegen
Bij Samenwerkende Tandartsen Nijmegen - de Tandarts komt u voor een gezonde lach. Wij zijn toegankelijk, gastvrij en gedreven. De praktijk is gevestigd aan de Groenewoudseweg. De tandartspraktijk beschikt over 10 ruim ingerichte behandelkamers en er is voldoende parkeergelegenheid. Naast algemene tandheelkunde kunt u bij ons terecht voor implantologie, behandeling van patienten met angst, endodontie en esthetische tandheelkunde. Wij werken nauw samen met ons eigen tand technisch laboratorium dat in hetzelfde pand gevestigd is. Ons team wordt periodiek bijgeschoold zodat u verzekerd bent van professionele zorg volgens de nieuwste technieken en de hoogste standaarden.
Bij Colosseum Dental Benelux willen we iedereen de mogelijkheid geven op een gezond en gelukkig leven. En daarom focussen we juist op onze langetermijnvisie. Wij willen een partner zijn voor onze patiënten en onze medewerkers; in iedere levensfase met de daarbij behorende behoeftes.
• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.