
Veel informatie, pittige materie. Verhelderend, goede praktijkvoorbeelden. Duidelijke uitleg. In totaal een flinke dag
Bedrijfsnaam | Mourik Infra BV |
Met voldoende oog voor de praktijk
Bedrijfsnaam | Mourik |
Het opfrissen van de regels aangaande WKA en btw verlegd zou periodiek herhaald dienen te worden zodat dit levendig blijft waardoor de regels ook goed te hanteren zijn.
Bedrijfsnaam | Van Doorn Geldermalsen |
Was een prima cursus. Spreker wist veel en kon alles duidelijk uitleggen.
Bedrijfsnaam | Van Doorn Geldermalsen BV |
Inhoudelijk een goede training, het is wel goed om al een basis te hebben voor dit onderwerp.
Bedrijfsnaam | Van Doorn Geldermalsen |
positief
Bedrijfsnaam | van Doorn Geldermalsen B.V. |
Goede en duidelijke informatie, echter in de middag wat herhaling op programma in de ochtend.
Bedrijfsnaam | Bouwbedrijf Schroen |
Goede trainer, hoop geleerd
Bedrijfsnaam | Jobo de Bouwers |
Mooie combinatie van theorie en toepassing. Laagdrempelig gegeven voor een gevarieerde groep van uitvoerders, projectleiders en calculatoren. Hiermee hebben we een mooie start gemaakt met dit thema.
Bedrijfsnaam | Jobo de Bouwers |
Graag makkelijker toegang tot informatie over de training. (automatisch mailen met het versturen van de uitnodiging) Graag naslagwerk oid.
Bedrijfsnaam | Jobo |
.
Bedrijfsnaam | Goemaat B.V. |
Perfecte uitleg over WKB
Bedrijfsnaam | Van Wijnen Sittard |
ik vond het een leerzame training en werd goed uitgelegd
Bedrijfsnaam | GOEMAAT |
Goede uitleg die aansloot aan de dag dagelijkse praktijk.
Bedrijfsnaam | VINCI Energies Netherlands B.V. |
Leuk, goed, duidelijk.
Bedrijfsnaam | Goois Bouwbedrijf |
Het was goed om e.e.a. weer op te frissen
Bedrijfsnaam | Wijnen Bouw Horst B.V. |
ruimte voor eigen inbreng en ervaring ruimte voor praktische discussies
Trainer was zeer duidelijk in uitleg en voorbeelden.
Bedrijfsnaam | Stam & Co Infratechniek B.V. (15609) |
Iedereen weet meestal wel een beetje hoe de WKA in elkaar zit, maar het is goed om te horen hoe het exact zit. Wat je rechten & plichten zijn, en welke gevaren je evt. boven het hoofd hangen als je zaken niet voor elkaar hebt. Aan de hand van eigen praktijkvoorbeelden maakt het ook altijd interessant ! En aan de hand van een goede cursusleider die de juiste ervaring heeft en alle uithoeken van de bouw kan belichten. Nuttige cursus !!!
Bedrijfsnaam | Stam&Co Infratechniek BV |
Ik weet nu meer wat Wka en G-rekening inhoud en wie verplicht zijn om deze gegevens aan te leveren en waarom.
Bedrijfsnaam | Stam & Co |
Interactieve sessie waar ik veel van op heb gestoken
Bedrijfsnaam | Hoedemakers |
Leuke training mogen volgen, met vele bruikbare tips. Als tip wil ik meegeven om de training iets in te korten!
Bedrijfsnaam | Van den herik |
Vond het een nuttige dag, leuke dingen om over na te denken en eens uit te proberen in de praktijk
Bedrijfsnaam | HSB |
zeer leerzaam
Bedrijfsnaam | Sight landscaping |
Zeer interessante training, enorm veel van opgestoken. Een dergelijke training zou wat mij betreft vaker plaats mogen vinden, bijv. na het afsluiten van een nieuwe CAO (wat zijn de wijzigingen?). Trainer heel kundig.
Bedrijfsnaam | Heijmans Nederland B.V. |
Bouwhuis Zilverstraat 69
2718 RP Zoetermeer
Incompany-trainingen
Bouwend Nederland Academy verzorgt diverse trainingen specifiek gericht op de bouw- en infrasector. Deze trainingen worden verzorgd op verschillende locaties in alle regio’s. Daarnaast kunnen ze op verzoek geheel op maat samengesteld worden én bij jou op locatie plaatsvinden. Zo zorg je ervoor dat jouw bedrijf altijd op de hoogte is van de meest recente ontwikkelingen en onderwerpen binnen de branche.
• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden en het privacybeleid
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.