Mijn kinderen wouden effe lekker zwemmen oké naar een half uurtje wouden ze weer weg in de schoolvakantie verbouwen zeer slecht na dat ik thuis kwam was ik gewoon onderkoeld laatste keer dat we daar heen zijn gegaan
Je kind mag naar zwemles en dan is er nooit plek mijn dochter zwemt een x per drie weken is toch niet normaal en andere vier x per week is net hoe snel je bent met lessen kopen je moet 20 weken vooruit plannen alles is gelijk weg Zou lekker ergens anders zwemlessen nemen
Superslechte zwemlessen voor kinderen die wat meer watervrees hebben. In de massaproductie die het zwembad draait is hier absoluut geen oog voor. Ook niet na diverse gesprekken. Aandacht voor het kind staat niet centraal, zoveel mogelijk lessen aansmeren wel.
Zeer slechte ervaring. Ze kleineren je kind. Luisteren niet. Arrogant !
Mijn zoon van 5 heeft lang last gehad van watervrees. Hier is hij van afgekomen. Hier in het zwembad heeft hij een super leuke juf, doet het heel erg leuk. Badje 1 zit ze .. echter moet hij ook bijna naar t volgende bad, en hou me hart vast .. heb vandaag met volle verbazing naar de medewerker zitten kijken .. wist niet wat ik hoorde en de toon en manier waarop zij les gaf ging echt te ver. Kleintjes van 5 jaar die voor de eerste keer in het hele grote diepe bad moesten proberen, doodsbang waren en zij die aan het snauwen/schreeuwen was dat ze NORMAAL moesten zwemmen zoals ze dat beneden ook doen want zoals ze het nu deden was het net haar hond .. niet troosten geen complimenten maar snauwen omdat ze bang waren.. hou me hart vast voor mijn zoon bij haar, ga zorgen dat hij haar niet krijgt!
Geen goede informatie over voortgang van kind, alleen portal. Geen mogelijkheid om zelf contact te hebben met zwemjuf/meester. Commerciele zwemfabriek, gericht op veel lessen maken en niet op kwaliteit van zwemslagen en echt goed leren
Weinig communicatie tussen ouders en instructeurs. vanwege de krappe tijdsplanning wekt het lichtelijk de indruk van lopende band werk.
Een dag met de hele familie er geweest !.
Super!!
Prima zwembad. Leuk personeel.
Een fijn zwembad, met een leuk zwemgedeelte voor de kleintjes
Heel fijn zwembad met duidelijke rn uitgebreide informatie toen wij voor de eerste keer met onze dochter gingen zwemmen. Super goede faciliteiten voor een baby en ouders.
Echt zonde dat er buiten geen (groter)zwembad is
Wij zijn erg tevreden en rijden voor de lessen vanuit Amsterdam naaf Purmerend!
Wel twee kinderen op zwemles gehad en dat was prima verzorgd. Evenals de communicatie.
Leeghwaterpark 1
1445 RA Purmerend
• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden en het privacybeleid
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.