De schoonmaakster moesten beter controleren. Want wij hadden in koffiebekers en de borden het weer in zitten. Dus het was niet goed gedroogd.
Erg rustig op het park, maarja dat gebeurd in het laagseizoen. Wij hebben ondanks de rust heerlijk vakantie gevierd!
Het was jammer dat het zwembad soms gesloten was ivm zwemled. Maargoed op die momenten hebben we gewoon wat anders gedaan. Of juist even helemaal niks. Ook lekker..
De douchepunten waren voor ons een flinke minpunt. We hebben speciaal voor een 5 sterrencamping gekozen voor de luxe, en een goede douchebeurt hoort er wat ons betreft echt bij! Wij hebben aan 4 minuten per persoon per dag helemaal niet voldoende!! Voor ons is dit geen camping waar we nog een keer zouden langskomen.
Heel veel puin rondom het Chalet. Niet kindvriendelijk. We konden niet badmintonnen omdat er allemaal grote stenen lagen. Gevaarlijk! Het chalet is echt super klein. We hadden een 6 persoonschalet maar de eettafel had 4 eetkamer stoelen met nog 2 klapstoelen. En de tafel was te klein voor 6 personen. Er konden 4 stoelen omheen staan. Gelukkig waren we met zijn vieren maar dit was niet wat ik voor ogen had. (dus voor 6 personen is het chalet echt klein) We waren blij dat we vooral buiten konden leven. Matrassen zijn kleiterhard. Je kunt niet om het tweepersoonsbed lopen zo klein dat het er is. De vaatwasser wast niet goed schoon waardoor je alsnog aan de afwas moet. Er was geen programma voor tieners. Er wordt veel reclame gemaakt over de box maar daar was geen tiener te vinden. De ijsjesmakerij stond altijd rijen dik maar hulp kregen ze niet....... Geen tot slechte verlichting in de avond. Voor het wegbrengen van de vuilnis moesten wij een behoorlijk eind lopen want er was maar 1 container. Op de winkel kan je niet bouwen. Boodschappen moet elders gebeuren. Het binnenzwembad is superklein. Slechte klantenservice!! Doen niets voor de klant wanneer je een klacht hebt. De Stoetenslagh doet niets met klantenbinding -> Hoe hou ik de klant tevreden? Wij hebben voor deze vakantie veel geld betaald. Eigenlijk was het gewoon teleurstellend voor wat we hiervoor terug hebben gekregen. Wij komen hier niet meer terug.
Ik heb een heel verhaal geschreven, bij het inleveren van de douche sleutel. Daar had ik echter nog reactie op verwacht. Ik zou echt nog een keer goed na denken als je deze camping wil boeken. Groot, duur, vieze toiletten douches. Zwembad ligt vol steentjes. Waar iedereen mee gooit! WiFi bar slecht. Een grote zandplek hadden wij.ect ect. Het voelt voor mij als een geld machine. ik vind het de camping apaoluut niet waard.
We hadden 2 strandchalets geboekt in verband met ons 40 jarig huwelijk. We zijn erg teleurgesteld over de staat van de accommodaties. Je betaald de hoofdprijs maar wat je daarvoor krijgt is 'n afknapper. Pluspunten : goeie wifi en de activiteiten programma voor de kinderen.
Aanvulling op vorige bericht: een kampwinkel zou erg welkom zijn, nu moesten we om de dag naar Hardenberg rijden om boodschappen te doen. In het aanwezige winkeltje was te weinig te koop. Voor een 5 sterrencamping verwacht ik wel een winkel met basisdingen. ook etenswaren en groente/fruit. Voor aantal dingen moesten we bijbetalen terwijl we toch al voldoende betaalde hadden voor het park: jammer! Horeca mag ' s avonds wel wat langer open. Het mag algeheel net wat meer afgewerkt worden. Schoonmaak in toiletgebouwen liet te wensen over, het was af en toe erg vies! Vond de camping in vergelijking tot andere 5 sterrencampings echt minder.
Er was ons inziens echt veel te weinig te doen voor de tieners. Er werd vanuit gegaan dat ze de hele dag hangen of hangen in de box wel voldoende vonden. Er zaten enorm veel tieners dan ook echt te hangen en op telefoon te kijken. Vaste wifi echt geen goed idee! Verder komen er mensen naar ons idee al jaren op dat park, en staan met name de jongeren niet echt open voor mensen die er nog niet bekend zijn. Vond het lastig om er tussen te komen. Veel opgedirkte tienermeisjes, niet echt leuke gezellige tieners die enthousiast leuke activiteiten deden. We kwamen aan en iedereen zat in dat beachgedeelte op telefoon of Ipad te hangen in die stoelen. de enige activiteit was die box en daar was het een behoorlijke kliek. En dat zeiden meer mensne die we gesproken hebben. Reden voo ons om niet meer terug te komen. Verder was het binnenzwembad echt veel te klein voor een tienercamping. De Kleine Wolf is wat dat betreft echt stukken beter. Daar kon echt gezwommen worden, ook door oudere kinderen. Had echt meer van de camping verwacht, vond het echt tegenvallen. Vond het meer een hangjongerencamping dan tienercamping met leuke activiteiten voor leuke tieners.
Laat de jeugd na sluiting van box niet over de camping trekken ( luidruchtig en vernieling ) Zorg dat er geen glas werk savond in het zand achter blijft in de fun beach in de ochtend is daar joepie met kleine kinderen ( lege flessen , rietjes enz liggen nog in het zand ) Het meer is grandioos maar bij minderde dagen is het binnenbad eigenlijk te klein voor de grote en kleine kinderen dit botst voor de jeugd + ouders.
Winkel te klein, voor boodschappen minimaal 6 km rijden. Overlast oudere jeugd bij toiletgebouw. Geen 5 sterrencamping. Beoordeling alleen gebaseerd op voorzieningen op het water. Horeca s`avonds te vroeg dicht. Geen gezelligheid op het terras
Toch even met een ragebol door de tentlogde. wij hebben nu eerst zelf met de bezem vooral door de slaapkamers geraagd. En persoonlijk mistte ik een afdruiprek.
Enige tip maal thermostaat kranen voor de douche soms staan ze nog op heel heet niet handig voor kids enz
- meer voor tieners 12+ - supermarkt op park - beter eten - betere prijzen/ moet voor alles bij betalen - meer info wat er in de buurt te doen is, markt enz
Gezellige camping,attent personeel.Extra compliment voor de schoonmaak van de toiletten.Superschoon.Veel activiteiten. Eerste week onze dochter,schoonzoon en 2 kinderen,2e week wij(opa en oma)
De vaatwasser instructie was erg lastig. Deed het wel maar bij verkeerde instelling piepte hij erg vaak. Het binnenzwembad was best klein en weet niet of kleine steentjes een goed idee is.
Het is jammer dat er toch mensen zijn welke op ons veld zich in de accommodatie waar geen honden zijn toegestaan deze wel met twee honden hebben betrokken. Wij hebben speciaal geboekt voor een hondenvrije huur caravan door mijn vrouw een allergie heeft voor dieren haren etc. Ik weet dat e.e.a. moeilijk is te controleren maar enig toezicht in deze zou op zijn plaats zijn geweest.
Wij hebben de enquette ingeleverd bij vertrek. Daarin staan wel wat op en aanmerkingen.
Boodschappenpakket op tijd leveren en in de huisjes geen stoffen banken gebruiken ivm kringen in de stof
Cashloospark is toch niet altijd even handig. De opwaardeerkaartjes geef je aan de kinderen mee en ik kreeg deze in 4 stukken terug. Misschien is een hoesje een idee? Het binnen zwembad is erg klein. Weinig entertainment voor volwassenen in de avond.
Hand en Wc desinfectie.
In de tentlodge zou voor ons een (kleer)kast met legplanken ipv 2 gedeelte hang makkelijker zijn. En een kapstok om jassen ed op te hangen. Er hingen nogal wat spinnenwebben en stof in de tent, dit kun je natuurlijk niet helemaal voorkomen, maar viel wel op. Sanitair was netjes op de dikke wesp in de gootsteen na. Van het zwemmeer is het jammer dat het zo steil is. Het water wordt heel vlug ineens een stuk dieper. Als dat wat geleidelijker gaat, heb je meer mogelijkheden om voor in het water te spelen.
De campingwinkel is zeer beperkt en overdreven duur. Dit is echt een zwaar minpunt.
Der einzigste minus Punkt sind die beiden wasserrutschen wo zu wenig Wasser durchläuft und wo man leider nicht vernünftig rutschen kann,weil man immer wieder stecken bleibt.
Auto’s rijen veel te hard, als er een kind uit een veldje komt gaat het mis. Winkel erg beperkt en erg duur. Douchetijd van 4 min erg krap vooral voor meiden met lang haar
• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.