Bij de verkoop van ons huis heeft de koper WFO als notaris gekozen om de overdracht te regelen. Dat is ons ook goed bevallen, omdat alles keurig geregeld was en de communicatie heel duidelijk was.
Snel en goed geholpen.
vriendelijk, duidelijk en behulpzaam
Ik vond dat we vriendelijk, deskundig, en op een nette manier zijn geholpen.
ben goed geholpen met verkoop huis
Kennis van mijn oude woning
Duidelijke uitleg over de te tekenen papieren
Fijne partij met korte lijnen en heldere uitleg
Zeer betrokken, klantvriendelijk en 'gewoon gewoon' (dit is een compliment!!!! Ook zeer fijn tegen en met kleine kinderen!
Er was niets op aan te merken. Goede en betrokken houding van alle personeel.
Al het relevante is strak, snel en volledig verlopen. Wat ik zeer positief vind, is. dat u bewust naar mijn negatieve ervaring vraagt, ik zal niet schromen.
Levenstestamenten akkoord.
Kees van Duin, warm, menselijk en deskundig.
Alles goed uitgelegd. Nemen de tijd ervoor. Ook tijd voor persoonlijk praatje
Prettige en goede behandeling
alles volgens afspraak gegaan , vlekkeloos
• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden en het privacybeleid
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.