Zaterdag een april was ik op de open dag heb gesproken met Hr. Henk Vos. Wij kwamen uit op de Atag ketel. Deze ketel werd al op 10 april geplaatst door 2 monteurs. Hij werkt voortreffelijk!
Behalve de thermostaat, die zeer onvoldoende qua gebruiksaanwijzing is, is de rest uitstekend.
Makkelijk en snel afspraken maken, betrouwbaar, prima en snelle installatie.
Netjes op tijd volgens afspraak 07.30 en om 11.00 was de ketel incl. thermostaat geinstalleerd. De oude werd mee retour genomen, en alles werd netjes achtergelaten.
heel net personeel, alles uitgevoerdconform afspraak. Wij zijn tot op heden zeer tevreden. Wij hopen (en vertrouwen eerlijk gezegd) dat de service/onderhoud ook prima zal zijn
Beste Ben, Wij hebben u geprobeerd te bellen. Dan informeren wij u graag verder. Met vriendelijke groet, Technisch Bureau van Slooten
Prettig vriendelijk en zeer correct
snel en vakkundig nieuwe CV-ketel geplaatst
Geweldig! Alle medewerking. Kijken naar wat de mogelijkheden zijn. Hele nette werk mensen die de ketel ophangen en alles meenemen. Netjes werken en ruimen alles op. Geven advies als nodig. Ik hoog zwanger had binnen een dag een nieuwe ketel en daardoor weer warm water. Super blij. Dank jullie wel. Beveel jullie bij iedereen aan.
deskundig advies vlotte levering nette en goede plaatsing vriendelijk personeel
Onderhoud, vervanging van ketels en ventilatie keurig en correct
Goed advies via Ingo Meinen. Levering en installatie conform afspraak.
Goed overleg vooraf, deskundig advies, snelle levering/installatie. Vriendelijke en vakkundige medewerkers. Boel netjes achtergelaten. Nazorg niet nodig gehad maar ook niet actief vanuit Van Slooten opgepakt (bv nabellen), vandaar een 7 op dit punt.
Prettige monteurs, prettige ondersteun
Snelle reactie op aanvraag, installatie op de afgesproken dag en binnen no-time in orde. Deskundige en flexibele installatie. Geen een keer het idee gehad dat je iets aangesmeerd wordt. De dakvoer is nog prima in orde dus hoefde deze niet vervangen te worden, dat is eerlijk advies en goede service.
Het cijfer spreekt voor zich!
Binnen 3 dagen afspraak voor nieuwe ketel kunnen maken, keurig even gebeld omdat 1e klus wat uitliep en ze dus iets later kwamen. Netjes werk.
Afspraken worden nagekomen (men belt zelfs als men door omstandigheden een half uurtje later is), installatie van de nieuwe ketel geschiedt deskundig en nauwkeurig, medewerkers zijn vriendelijk en werken heel erg netjes.
We hebben nieuwe ketel laten installeren, goed advies, snelle levering en prima installatie en voorlichting.
Technisch Bureau van Slooten is onze eerste keus bij het installeren en repareren van onze c.v installatie en mechanische ventilatie . Na het constateren van een defect van de oude ketel hadden we de keuze of vervangen of repareren. Onze ketel was al 15 jaar oud en de keuze was gevallen op een nieuwe ketel. Binnen 24 uur hing de nieuwe ketel werkend en wel op z'n plek. Bedankt voor de snelle service!
Netjes geplaatst en goed uitgelegd.
Fijne mensen, binnen- en buitendienst , goede prijzen en afspraken worden nagekomen.
• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden en het privacybeleid
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.