In 1987 is de tuin door de Groengroep ontworpen . Dit was een tijdloos en goed ontwerp. Alle jaren zelf het onderhoud gedaan. Nu was het tijd voor een " update". Terug naar de basis was de enige optie voor mij. Tot mijn vreugde bestaat het bedrijf nog. Na het hernieuwde contact is , binnen enkele weken na bespreken van het plan, de tuin vernieuwd maar voor mij toch " mijn " tuin gebleven . Jan de Jong begreep meteen de bedoeling, door oudere bomen te plaatsen is het nu helemaal af. De jongens hebben erg hard gewerkt en waren heel prettig om rond het huis te hebben .Ook de systematische werkwijze zorgt ervoor dat er geen rommel is. Een geoliede machine! Mijn complimenten! Op het bedrijf zag ik dat er ook overal over nagedacht is en er een ruimte is voor het personeel om even samen te komen. Met recht een Tophovenier!
Prijs zou nog wat scherper kunnen
Zeer tevreden, aardige , zorgvuldige medewerkers
zonder meer uitstekend. kwaliteit van geleverde gazon kan ik natuurlijk nog niet beoordelen. zal komende tijd moeten blijken. vandaar nog geen 9 daarvoor
Geweldig ontwerp voor de aanpassing van onze tuin met ruimte voor onze eigen ideeën. De uitvoering van de aanleg van de tuin verliep heel plezierig. Op prettige wijze was er steeds overleg over de details die wij zelf konden uitvoeren.
Zeer tevreden met jullie werk en de betrokkenheid. Enthousiasme straalt ervan af. Voor het uiteindelijke resultaat moeten wij nog even wachten tot de tuin tot leven komt...vandaar dat aantal vragen niet beantwoord is. Zie ernaar uit om in het voorjaar met Robert Kees het resultaat te evaluaren!
Goed
Er zijn een paar kleine dingen die mij opvielen vanuit mijn professie. Als je wilt kan ik die een keer mondeling toelichten.
Ga vooral zo door!
Fijn bedrijf, leren kennen via een presentatie bij vrienden. Wekte meteen vertrouwen, en dat is ook helemaal waar gemaakt toen we al snel de opdracht overeenkwamen om onze tuin te renoveren. Ga zo door!
Geen
ik kan nog geen beoordeling geven over de geleverde beplanting omdat de tuin pas sinds 2 weken is opgeleverd Het lijkt zo op het eerste gezicht goed, maar alle planten zijn nog in winterrust. Het is zeer geruststellend idee dat er herplantingsverplichting is overeengekomen. sympathiek!
geen
Wij zijn tevreden over alles. De opdracht die wij aan jullie gegeven hebben is fantastisch geworden. Wij zien naar de voorjaar uit om te gaan genieten.
een abonnement voor de vaste klant waarmee deze voordeel kan behalen, dus een vaste klanten bonus (hoeft niet perse financieel voordeel te zijn, kan ook iets anders leuks zijn) ik zal nadenken over nog meer tips maar jullie zijn nu al een van de weinige bedrijven die wij hoog achten wat betreft klantvriendelijkheid
Prijs( in vergelijking met) is aanzienlijk hoger.
Wat valt er aan het bovenstaande nog toe te voegen? Wat zeker opvalt is dat wij al vele jaren klant zijn en dat er weinig verloop zit in de personeelsleden en allen immer even vriendelijk en professioneel zijn.
we moeten iets met dat gras dat elk jaar weer ellende geeft; is kunstgras niet wat?
Fijn is de persoonlijke benadering, we hebben altijd met dezelfde persoon (Mark) te maken. Hij denkt zelf na en overlegt met ons over wat er eventueel te verbeteren valt aan onze tuin of wat er de volgende keer onderhanden moet worden genomen buiten de standaard werkzaamheden.
Afhandeling klachten, prijs zit aan de bovenkant, in offerte stadium klant beter begrijpen
• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.