We hebben een enorm leuke week gehad. Leuke en lieve skileraren. Ik liet onze kinderen met een gerust hart achter. Verder de hele week gezellige activiteiten en een ontspannen sfeer. Dank jullie wel!
Het is altijd weer een geweldige ervaring om met jullie zaken te doen.
Alles was goed geregeld, begeleiding ter plaatse (Timo&Sabine) was prima. Begeleiding stond open voor suggesties, begeleidde de leerlingen goed op niveau en vonden aansluiting met de leeftijdsgroep. De begeleiding was een aanvulling op de gezelligheid en sfeer. Buschauffeur Erik, van Kruger reizen, was top!
leuk en gezellig kamp gehad.
Over het algemeen was de ervaring goed. O.a. het skigebied en de begeleiding vanuit Jeroen is ons erg goed bevallen. Verder was ook skiverhuur prima in orde. Er zijn ook een aantal kritiekpunten. Zo hadden we hogere verwachtingen over de bus, deze was abominabel slecht. De bus was niet erg comfortabel om lang in te zitten en te slapen. Verder viel het diner bij een aantal personen tegen en was de ober erg onvriendelijk. Tot slot viel het rodelen tegen. We begonnen naar onze mening op de helft het baan en hebben alleen het onderste gedeelte van het baan afgelegd. Dit betekende dat de meeste al na 5 minuten klaar waren. Toen we dit bij Jeroen in de bus aangaven, gaf hij aan dat het rodelen maximaal 15 euro per persoon zou mogen kosten. Verder zagen wij in een folder in het hotel kosten van 11 euro per persoon staan. In de offerte wordt dit rodelen aangeboden voor 30 euro. Wellicht dat we e.a. even kunnen bespreken via de telefoon in een evaluatiegesprek.
Beste Albert, Bedankt voor jullie beoordeling over de wintersportreis! Fijn om jullie telefonisch gesproken te hebben over het afgelopen weekend. We kunnen stellen dat het een mooi weekend is geweest met veel plezier en waar de beginners een waardige start hebben gemaakt in het skiën. We zullen de opmerkingen en verbeterpunten mee nemen als terugkoppeling naar onze leveranciers en voor de volgende wintersportreis! Bedankt voor de samenwerking en tot een volgende keer! Met vriendelijke groet, Merel van Seeters Snowbreaks
Prima geregeld weekend door snowbreaks Ze regelen alles waardoor je lekker van het snowuitje kan genieten Zeker een aanrader !
Met onze grote groep leerlingen was het prettig om verzekerd te zijn van de ervaring van de mensen van Snow Breaks. Als je met tientallen scholieren gaat skieën kom je toch zaken tegen die je niet dagelijks meemaakt voor de klas... Bovendien was het erg gezellig samen. Hulde! Volgend jaar weer, zou ik zeggen.
Het was heel fijn om mee te gaan. Snowbreaks zorgde ervoor dat wij als docenten meekonden zonder alles te moeten regelen. Dit hebben wij als zeer prettig ervaren. Daarnaast werd er constant meegedacht aan het oplossen van kwesties ter plekke.
Names het O.S.G. Willem Blaeu hebben de leerlingen en docenten genoten van deze reis. Goed georganiseerd, duidelijk, strak en leuke begeleiding vanuit Snowbreaks. Hopelijk volgend jaar weer!! :)
Topervaring! Super genoten! Alles goed geregeld, over aan gedacht, duidelijk te merken dat hier een ervaren team staat en echte ervaringsdeskundigen zijn! Kunnen we nu al boeken voor komend jaar, hebben jullie ook vroegboekkorting? Nogmaals dank voor alle goede zorgen. Groeten Jeroen, Marieke, Isabel en Job
Sanitair erg verouderd. Douchegordijn niet prettig en douchekop die wegzakt door versleten koppeling. Extra bedden voor de kids in looppad en onder de kapstok. 4x friet in 6 maaltijden...
Beste Bram, Hartelijk dank voor uw beoordeling van de gezinsreis! We zijn erg blij om te lezen dat uw totaal oordeel van de reis ruim voldoende is! Verder nemen we uw beoordeling over de accommodatie en de catering mee in onze evaluatie. Met vriendelijke groet, Team Snowbreaks
We hebben een hele leuke en gezellige wintersport vakantie beleefd. De organisatie steekt goed en relaxed in elkaar. Het onderkomen en halfpension is eenvoudig maar meer dan prima, precies de balans die we zochten. Kinderen kunnen lekker ravotten en maakten snel nieuwe vrienden, aan het einde waren ze verdrietig dat het was afgelopen en ze hun nieuwe vrienden moesten gaan missen. Goede skilessen en leuke neven activiteiten! We horen graag wanneer we voor de volgende editie kunnen aanmelden 😀
Prima vakantie. Mooi gebied, vriendelijke organisatie. Erg jammer dat er geen aanbod van skieles voor volwassen was. Was maar mondjesmaat te regelen bij de skieschool ter plaatse. Doordat veel deelnemers elkaar al kenden, was het voor mijn dochter moeilijk sociaal aansluiting te vinden. Ik beveel de reis aan bij anderen met deze kanttekeningen.
Beste mevrouw Lammers, Hartelijk dank voor uw beoordeling van de gezinsreis! We zijn erg blij om te lezen dat uw totaal oordeel van de reis ruim voldoende is! Helaas waren er inderdaad niet voldoende aanmeldingen om de skilessen voor de volwassenen door te laten gaan en liep het tevens ook stroef bij de lokale skischool. Vooralsnog hopen we dat u een mooie vakantie heeft gehad en mogen we u nog eens verwelkomen bij onze gezinsreizen! Met vriendelijke groet, Team Snowbreaks
Top geregeld!
Wij hebben een fantastische reis gehad met een heel divers programma. Er was altijd ruimte voor overleg en wensen van onze kant. Een fijn team!!
Back to basic
Beste Linda, Hartelijk dank voor de beoordeling via klantenvertellen.nl. We stellen jullie reactie zeer op prijs. Naar aanleiding van het bergsportkamp hebben we het eerder telefonisch geëvalueerd en zijn we tot de conclusie gekomen dat de locatie basic is. Voor de volgende keer zullen we op zoek gaan naar een 'luxere' locatie met betere faciliteiten. Bedankt voor het contact en tot een volgende keer! Met vriendelijke groet, Merel van Seeters
Topweek gehad. Goede communicatie en samenwerking tussen reisleiding en docenten. Reisleiding was vakkundig en enthousiast.
Niets meer dan lof! Dankzij het relaxte, ervaren en ontzettend gezellige team van Snowbreaks hebben alle 200 collega’s ontzettend genoten van een weekend in de sneeuw.
Alles was perfect geregeld! Organisatie Snowbreaks was top, project/reisleider Joep is zeer goed en geduldig. Het hotel was netjes en de mensen vriendelijk en behulpzaam. Eigenlijk was er niks aan te merken op de hele reis en organisatie. Snowbreaks is wat ons betreft zeker een aanrader.
Alweer een fantastische wintersportreis gehad met Snowbreaks!
De accommodatie was heel fijn met onze doelgroep! De beginnende snowboardlessen werden dit jaar heel relaxed en goed gegeven, waardoor de leerlingen veel konden en mochten doen. Bedankt voor een topreis!
Super gaaf kamp gehad met Snowbreaks in Zell am See/Kaprun. Ze zijn flexibel en regelen het gehele kamp tot in de puntjes. Wederom bedankt!
Geweldige week gehad vol winteravontuur in Varmlandsgarden. Zeer hartelijk en gastvrij ontvangen door Lienke en Johan. Mooie en complete (pas opgeknapte) stuga's en heerlijk gegeten! Gave en goed georganiseerde activiteiten, goed begeleid door oa Bart en Johan. Kinderen vonden het jammer dat er geen Wifi was, voor ons geen probleem.
Joep was samen met zijn collega's helemaal top. eigenaar van gasthaus gaf zelf ook al aan dat zijn passie niet bij koken licht en dat zijn huis verbouwd wordt zodat hij niet meer hoeft te koken.
Allereerst graag niet mijn naam/emailadres publiceren op internet. Mijn ervaring was uitermate positief. de reis voldeed aan mijn verwachtingen en de aandacht voor het eten overtrof deze zelfs. er werd super rekening gehouden met het glutenvrije dieet van mijn zoontje en dat maakte het voor ons een stuk aangenamer. dikke duim.
• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden en het privacybeleid
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.