Prettig kopen, goede prijs, prima service achteraf.
Vriendelijk en zeer goed
Prettig geholpen prima fietswinkel tevreden
Goed en snel geholpen
Ik was gecharmeerd van de prijs van mijn fiets, een werkende monteur en de gewone verkoper benadering zonder opdringerij. Mijn electrische fiets(Victoria) voldoet prima en is supersnel geleverd. De fiets moet binnenkort een servicebeurt krijgen en ik denk dat dit goed zal komen.
Al 4 jaar klant van fietsplaza, vanwege de vele gereden kilometers diverse servicebeurten gehad en kleine problemen met onderdelen. Altijd goede service gekregen, afgesproken tijden steeds nagekomen, snel geholpen bij kleine mankementen, reparaties vakkundig uitgevoerd.Garantie op onderdelen probleemloos opgelost en er wordt nooit moeilijk gedaan, bovendien een vriendelijke benadering. Kortom : fantastische service.
Betere informatie over accessoires
Beetje afhankelijk van drukte op tijd en netjes geholpen. Niet al te duur voor kleine reparaties en lekker dichtbij. Prima zaak.
ik werd goed geholpen en had er een goed gevoel bij ik ben zeer tevreden
Deskundig advies.Ben zeer tevreden met de aankoop van mijn e-bike
Ik ben tevreden over fietsplaza. Medewerkers zijn vriendelijk. De service is goed.
Fijne service en scherpe prijzen.
The bike showed assembly problems within a few weeks. The store promised a solution which never came. They are ignoring my contacts and never solved my problem. I have a brand-new bike with an unsafe, damaged pedal crank and the store completely ignores my problem. Do not buy here, the lower price dies not compensate a complete lack of service.
Keurig geholpen nazorg krijgen we nog
goede ervaring in het algemeen
Netjes te woord gestaan. Proefrijden op alle gewenste fietsen, geen probleem. Wordt ook moeite voor gedaan. Afspraken worden nagekomen. Nazorg en garantie: nog geen ervaring mee.
mensen zijn prettig inde omgang
Top zaak vriendelijk personeel en goede service.
De eigenaar/verkoper dringt zijn diensten niet op. Hij komt bescheiden over. Als hij met een klant bezig is, lijkt het erop dat hij niet met een half oog andere klanten in de gaten houdt en probeert ze binnen de winkel te houden. Dat is positief als je zelf aan de beurt bent. Een zaak om zeker terug te komen.
Weet nog niet hoe de nazorg en garantie zijn.Nog niet genoeg kilometers gereden
• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.