Mooi vakantiepark, ruime kavels om bungalows.
Zoals al enkele jaren is het steeds een heel plezierige manier om te mogen verblijven in een van jullie vakantiehuizen.
Toller Urlaub mit unseren Kindern. Haus sehr gut ausgestattet und großzügig, an einigen Stellen ein wenig renovierungsbedürftig. Lage direkt hinter den Dünen perfekt. Nächstes Jahr kommen wir wieder!
Kissen und Decken im Wohnbereich wurden vermisst. Evtl in der Beschreibung erwähnen, dass diese fehlen.
Prima park nabij het strand en een bungalow met alles erop en eraan. Sinds kort ook een fijn restaurant op het park.
wir kommen gerne wieder
een hele mooie woning, en een prachtige plek heerlijk om te relaxen met zicht op de duinen
We hadden een prachtige 6 persoons bungalow. De Aalscholver. Met veel ruimte er in en er omheen. Waar je op elke plek in de grote tuin van de zon kunt genieten als hij schijnt natuurlijk.
Optimaler Urlaub, kurzer Weg zum Strand, wunderschöne Lage mit umgebendem Wasserkanal, naturnah, sehr gut angelegte Gärten, gepflegt und sauber, Haus geräumig und licht, Küche gut eingerichtet undmodern, einige, wenige Möbelstücke etwas angegriffen, aber zum wohlfühlen!
We zijn nu al voor de 3de keer geweest en niet zonder reden. Prachtig huis, geweldige ligging, rustige omgeving, vlak bij strand (en Westkapelle). En met zomerweer een TOPvakantie!
We hadden geweldig weer en hebben super genoten, net als vorig jaar weer een zeer fijne vakantie gehad!
Ich empfehle nicht weiter, weil sonst zuviele andere dort hinwollen und wir dann keinen Bungalow mehr kriegen 😀
Gerne wieder, besonders der neue EMTE Supermarkt in unmittelbarer Nähe erspart einem die Fahrt nach Vlissingen.
Geweldig huis. Halve dag in november aan de telefoon gehangen om dit te kunnen reserveren. Fijn weer, alles was perfect, behalve 5 en 8 mei. 2 hele dagen bouwherrie en blokkering van onze uitrit door werkzaamheden op Branding 34. Personeel Kustlicht heeft hier goed op gereageerd door contact op te nemen met deze bewoners. Maar ondertussen zijn 2 van de 7 dagen wel bedorven hierdoor.
Topklasse vakantiehuis op perfecte lokatie op loopafstand van strand en dorp.
Ik was volgens u een van de honderd klanten waarbij alles mis is gegaan maar enige vorm van compensatie blijft achterwege. Dat laat een naar negatief gevoel achter. Jammer. Als vaste klant had ik wel een geste verwacht omdat u niet het appartement heeft geleverd waarover gesproken was. Geen bevestiging stuurde en ik dus niet kon zien dat het om een ander appartement ging. U niet de sleutel klaar heeft gelegd in de kluis terwijl we er nog zelfs telefonisch contact over hadden. Uw noodhulp was erg onvriendelijk. We kregen due avond geen sleutel en konden dus het appartement niet uit. Bij telefonisch contact over het inleveren van de sleutel vroeg ik over de borgsom. Omdat ik had gepind maar toen zei uw medewerker dat mijn rekeningnummer bekend was. Toch kreeg ik een mail dat ik moest doorgeven wat mijn rekeningnummer was omdat u die niet had omdat ik gepind had. Al met al komt deze boeking zeer onprofessioneel over. Ik ziu graag een compensatie krijgen.
Fijne en rustige plek vlak achter de duinen. Comfortabele woning met goede voorzieningen.
Heel mooie omgeving,mooi verzorgd park en accommodatie heeft alles wat je nodig hebt. Voor ons een 10
Een geweldige vakantie beleefd in La Dune. Het bij het appartement behorende strandhuisje was voor ons een grote verrassing waar we heerlijk van hebben genoten.
• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden en het privacybeleid
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.