
Mooie route naar Bloemenriveria en chauffeur appt mij als het nodig is voor hoe laat gaan we eten, aankomst en vertrek en nieuws. Goed behulpzaam van zijn vrouw en goed uitleg over musea enz .
Maar de bus was niet zo geschikt voor 4 dagen in de bus zitten. Te krappe beenruimte en harde armleuningen waar weinig plaats was om je arm op te leggen. Dus toch niet de luxe touringcar als waar hiernaast over wordt geschreven. De service door de Hostess was heel goed maar we hadden bij de opendagen gehoord dat er onderweg veel info zou worden gegeven door een gedreven chauffeur maar helaas was dat niet zo. Heel jammer. T
Prachtige reis gehad , Karel en Anja hadden veel informatie over de omgeving evenals de gids,het was fijn om met hen deze reis te maken. Hotel in Italië was super ,heerlijk eten ,een grote tegenvaller was het overnachtingshotel hier was het eten ronduit slecht. Ik kan deze reis iedereen aanbevelen fijne vacantie gehad.
Wat mij tegen viel was de lange dagen in de bus. Ook al weet je dat dat staat te gebeuren. De plaatsen waar we naar toe zijn geweest zijn prachtig. Al die vele tunnels was voor mij ook een tegenvaller.
Vanaf de start tot het eind boeiednd
wij hebben een geweldige reis gehad met chauffeur Karel en Anja.
Mijn eerste keer naar Italië. De rijstijl van Karel was uitstekend. Anja vertelde over de streken waar we door heen reden. De overnachting in Freiburg was prima. De warme maaltijd was goed maar sober. Het hotel in Alassio was goed, maar de hotelkamer voor mij, was een teleurstelling. De kamer grensde aan de lift. Met het nodige lawaai. De dagtochten begonnen op tijd. Maar waren de moeite waard. De gids vertelde haar verhaal maar was niet boeiend genoeg.
Touringcar was waarschijnlijk net van vorige reis terug ,onvoldoende gereinigd. Tijdens reis door chauffeur Karel en Ada steeds aan het ende van de dag gereinigd. Reisbegeleiding goed voorbereid, Karel en Ada zorgden tijdens de reis voor voorlichting door de streek te omschrijven waar we door reden. Dit alles duidt op uitstekende voorbereiding. Kortom uitstekend geregelde reis.
Alles perfect. Alleen weinig bloemen gezien.
Reis was prima hotel ,lekker eten . Overnachting hotel was het eten slecht ontbijt was prima . Reis goed begeleid door Karel en Anja .
Super verzorgde reis
Een reis die van begin tot eind goed in elkaar zat. Geweldige Hotels met uitgebreide service. Hele mooie dagtochten met goede begeleiding door een plaatselijke gids Die heel veel vertelde en goede uitleg gaf. Goede chauffeur die ook met veel informatie kwam over en tijdens de reis.
Afgelopen weekend de kerstreis naar Andre Rieu meegemaakt. Zeer tevreden over reis, buschauffeur en hotel. We hadden het zelf op prijs gesteld dat we na aankomst een hapje hadden kunnen eten in het hotel en de rit naar Valkenburg niet gemaakt was. Nu geleefd op meegebracht broodje in de bus en grote zak patat in de MECC. De sleuteluitgave in het hotel was chaotisch. De 2e dag in Maastricht was mede door het mooie weer geweldig. En de Voorstelling van Andre Rieu was voor één keer super maar heel massaal. Blij met 1e rang plaats.
De bus vreselijk, zitplaatsen krap, ik dacht dat wij een luxe bus zouden krijgen, dat was dit niet, een schoolreisjes bus, krap. Excursies veel te kort geen tijd om zelf langer te blijven, hotelkamers goed en ontbijt ook goed. Avondeten in het eerste hotel was vreselijk, veel te lang wachten, zeer kleine porties, 4 cm doorsnede voor een stukje vlees, na meerdere keren vragen mocht op kosten van ter Beek saladebar gebruikt worden. 2e hotel was avondeten goedkoop, niet bijzonder, 3e avond niet op ons gerekend, snel iets in elkaar gezet, smaak was goed, maar goedkoop en dat geldt ook voor de laatste avond, ontbijt was goed, laatste hotel was goed, eten matig, eten in bierbar, het buffet was zeer goed en de laatste avond in NL was fantastisch, zo had het eten en de grote van de porties eleke avond moeten zijn. Excursie naar de top van de berg en daar 2 uur wachten zonder dat er wat te doen was, was niet leuk, kerk prima, Rieu zitplaatsen perfect, slot Sissie was ok maar veel te kort, terwijl we de ochtend vrij hadden, het Sissie museum waar wij zelf naar toe zijn gegaan, was fantastisch en veel interessanter dan het slot.
we hebben, onder leiding van Martin, weer een hele mooie reis gehad. Het was in een woord "perfect" . Carel en Hanny Dimmendaal/de Lutte
Het was een mooie reis maar de dagindeling in wenen had onzes inzien wat mooier gekund. De kerstmarkt zou mooi zijn als die na de middag of in de avond zou zijn dan kun je de mooie verlichting zien branden. Andre rieu was prachtig en de bus heeft ons mooi dichtbij afgezet en ook weer op gehaald. Heel knap met al die drukte
We hebben genoten van deze mooie reis. Mooie hotels, goed eten met mooie excursies
Voor het eerst een busreis met Ter Beek gemaakt. Is ons prima bevallen.
Alles goed geregeld Andre Rieu was fantastisch Mooi geluid. Rondleidingen prima. Eten gemiddeld goed. Een tip Het beste te doen Buffet
De reis was perfect. Goede chauffeur ,goede informatie De hotels waren prima Het eerste hotel was ontbijt goed warme maaltijd was niet voldoende,de chauffeur heeft nog salade bijgevraagd,helaas van de karige . Holiday inn was keurig Ontbijt prima warme eten was slecht. In Wenen was buffet eten prima Regensburg was buffet ook goed verzorgd Weerselo Afscheid dinerperfect
Reis naar Wenen prima verlopen. Goede chauffeur, mooie goede hotels, alleen het avondeten in hotel Achat Waldkirchen was weinig, ontbijt prima, chauffeur heeft extra saladebar geregeld, personeel vriendelijk. Holliday Inn Wenen vonden wij ontbijt uitstekend maar het avondeten matig. Best Western novina hotel Regenspurg mooi hotel en goed eten zowel ontbijt als avondeten
Wij hebben er bewust voor gekozen om met een divers reisgezelschap op stap te gaan en ons te laten verrassen....en dit gebeurde ook. Samen met mensen die we nog nooit eerder ontmoet hadden een hele leuke citytrip met concert van Andre Rieu in Wenen beleefd. Na afloop veel verhalen en anekdotes om te vertellen aan iedereen die het leuk vind om te horen. Voor Martin als chauffeur/reisleider ook een groot compliment, tactisch en met goed gevoel voor humor lukte het hem iedereen een goed groepsgevoel te geven, waard om hem als groep met een speciaal voor hem gemaakt liedje te verrassen, top!
Mooie, goed verzorgde reis naar een geweldige stad! Niet voor de eerste, maar zeker ook niet voor e laatste keer met ter Beek op stap geweest!
Hallo, De reis naar Wenen was prachtig, goede Hotels gehad goed eten prima geregeld. Nog een tip we zijn in het Sissi museum geweest echt ern aanrader om een excursie naar te doen. Kerstmarkt heel leuk maar dan later op de middagplannen.
Eerste keer verre reis. Top
Uelserweg 35
7651KT Tubbergen
Bij ter Beek Reizen is uw reis in vertrouwde handen. Met veel enthousiasme organiseren we (geheel verzorgde) dagtochten, meerdaagse busreizen, vliegreizen en muziekreizen, zowel individueel als in groepsverband. Het wagenpark van ter Beek Reizen beschikt over diverse luxe touringcars zoals de Luxury Class Touringcar. Eén van de mooiste touringcars in Nederland. Tevens kunt u kiezen voor andere enkeldeks touringcars voorzien van vele faciliteiten zoals toilet, bar, airconditioning en royale beenruimte. Voor mindervalide gasten beschikken we over rolstoeltouringcars en grotere groepen kunnen vervoerd worden met de luxe dubbeldekker. Voor vertrouwd en veilig touringcarvervoer bent u bij ons aan het goede adres. Voor bedrijven, groepen en verenigingen organiseren wij geheel verzorgde dagtochten of meerdaagse reizen op maat.
• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden en het privacybeleid
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.