
Twee dagen heen en twee dagen terug maken het bijzonder zwaar. Stops onderweg van verschillend niveau. Neem Segways, altijd goed.Bristol Hotel was prima. La maison op de terugreis was wat het slapen betreft wel goed, maar het eten op het dakterras was echt slecht. De eerste dag van de terugreis was super Simplon en Bernardino pas met mooi zonnig weer, wat wil je nog meer . dat was genieten.Het verplaatsen van Monaco naar dag 3 ivm formule 1 was in ons voordeel, we hebben een rustdag genomen want na die twee zware reisdagen ben je daar wel aan toe. Lekker bij het zwembad gelegen. Wij hebben Monaco al twee maal eerder gezien.Nice heb je wel een keer voor gezien ( bloemenmarkt) Villa Ephrussi niet geweldig daar had ik mij meer van voorgesteld met die tuinen e.d. Daar komt bij ,dat je een heel eind bergop moet lopen,. dit was voor de meeste mensen veel te zwaar. Achteraf heeft de reisleidster voor enkele mensen een golfkarretje geregeld. Dat had ze ook bergopwaarts moeten regelen. Ochtend/gedeelte middagtocht Pieve di Teco was heel erg mooi en een hele gezellige uitstekend lunch gehad in deze trattoria. De chauffeur/reisleider "Peter"was uitstekend, kan niet beter. De bus was redelijk oud maar voor deze reis hadden wij een luxere uitvoering verwacht.Het restaurant in alstatte Wisseng was prima. Het op tijd rijden uitstekend. Het hoofdverblijf Hotel Spaggia in Alassio is geen 4 sterren waard. hooguit 3 sterren. De kamers zijn veel te klein. De douchecabine idem dito. Bij aankomst was er maar een stoel op de kamer..Bij receptie geregeld dat er een stoel bijkwam. Koffers moest je maar ergens op de grond leggen, was geen plaats voor. Terrasje klein en in de wind van zee. Kortom: wij hadden ons van Ter Beek reizen meer voorgesteld, daar wij 2 maal eerder met 10/12 daagse busreizen zijn meegereisd. met een andere busonderneming. Die waren beslist gelijkwaardig, alleen de overnachtingen onderweg waren van een minder kaliber.De kwaliteit prijsverhouding laat te
Vooral onze chauffeur, Peter Hiemstra, verdient een compliment. Rijdt rustig, is buitengewoon vriendelijk en behulpzaam en weet ook mensen die een beetje moeilijk zijn goed op te vangen. De excursies waren fijn en heb veel gezien en genoten. Persoonlijk zou het programma wat minder gevuld hoeven te zijn, zodat je wat meer persoonlijke tijd hebt om tijdens de excursie dagen wat meer ruimte te hebben om zelf wat te bekijken en dan ook nog rustig een terrasje te kunnen pikken. De gids was ook prima, maar moest ook hollen, en wij er achter aan, om de tijd goed in de gaten te kunnen houden. Er zijn ook mensen die graag fotograferen en dan moeten hollen om de gids weer in te halen. Ook jammer dat er geen lijst meer wordt afgegeven van de naam en plaats van de medereizigers. Dat maakt alles was persoonlijker. Maar boven aan staat: niets dan lof!!!
Veel gezien, mooie vakantie.
We hebben heel veel gezien. Alleen jammer dat we niet de bloemen hebben gezien zoals we verwacht hadden. Misschien te vroeg in de tijd van het jaar. De reis was verder heel goed en we hadden een goede chauffeur.
Mooie reis. Prima begeleiding. Peter nog bedankt Goed hotel
.
De algemene ervaring is positief. Helaas waren er in het in Alassio wat minpunten.
* Heel veel bus-uren achter elkaar. Door het omgooien van het programma was er na zeven dagen pas een echte rustdag. * Je zat de hele periode met hetzelfde groepje aan de dinertafel. Door het systeem in het hotel was het niet mogelijk om ook andere tafelgenoten te ontmoeten.
heel goed
De reis beantwoordde aan onze verwachtingen, voor die 5 dagen.. iets bezichtigen, ontspanning.. op 1 plek verblijven...
Lekker dichtbij instappen en de vakantie kan beginnen. Alles goed en volledig, dus geen extra betalingen voor bijv. excursies. Goede hotels en gevarieerde programma’s.
prima hotel met uitstekend eten; reisleiding/chauffeur ruim voldoende. excursies matig; hier had meer van gemaakt kunnen worden. m.i. teveel vrije tijd in plaatsen, waar je snel was uitgekeken.
Dat was geweldig reis met gezellige chauffeur, sfeer in het hotel was uitstekend. De uitstapjes was goed en interssant en vriendelijke deelnemers in de bus.
Voor ons was dit de eerste keer op reis met de bus. We hebben daarom gekozen voor een korte stedentrip. Het verzorgde programma van Ter Beek sprak ons erg aan, en achteraf zeggen wij: dit smaakt naar meer! We hebben in een weekend echt kennis kunnen maken met de stad Berlijn en mede door de plezierige gids ter plaatse kwamen historische gebeurtenissen dichterbij. De begeleiding vooraf, bus, chauffeur en hotel waren prima! Hotel was echt super centraal gelegen, schone kamer met mooi uitzicht en het ontbijt was prima verzorgd. Wij hebben ’s avonds in de stad gegeten, met zoveel keuze aan restaurants was het niet moeilijk iets te vinden. Ik las bij een andere beoordeling iets over de beenruimte in de bus, dit is ons ook opgevallen, daardoor een relaxte en prettige reiservaring. Wij zijn uit naar de volgende stedentrip of andere reis, indien mogelijk ontvangen wij graag uw reisgids.
Half acht vetrekken om rond 16.30 uur aan te komen. Onderweg op de pauzepunten nagenoeg niets te verkrijgen. In hotel was het buffet goed. Verlichte tour, op zaterdagavond, was een aanfluiting. Rondje gereden rondom het centrum. Geen sfeervolle kerstverlichting gezien. De rondrit door Berlijn op zaterdagmorgen niet bijzonder. Er had b.v. een ruime pauze in moeten zitten zodat er fatsoenlijk tijd was om ergens iets te eten of te drinken. Zondagmorgen Potsdam. Op zich interessant. Echter ook hier was nagenoeg alles gesloten zodat van fatsoenlijk lunchen geen sprake was. Op de terugweg bij het wegrestaurant nog een curryworst met patat gehad. Chauffeur deed zijn best en was een aardige man. De ingevallen gids echter zeer matig. Hotel was prima.
Beste Theo, Hartelijk dank dat u de moeite heeft genomen om uw reiservaring van onze 3-daagse reis naar Berlijn met ons te delen. Wij nemen deze punten mee in de evaluatie en zullen waar nodig rekening houden met de planning voor de aankomende reizen. We zijn geschrokken van een onvoldoende beoordeling en hebben dat naderhand ook met u besproken. Aanvullend vinden wij het belangrijk om ook onze kant van het verhaal te delen. U begint met het punt: "om half 8 vertrekken en om half 5 in het hotel aan te komen". Dat is op zich een lange reis, dat realiseren wij ons heel goed. Het hotel ligt midden in het centrale deel van Berlijn, drukte op de binnenwegen in het centrum kosten normaliter het meeste tijd. Vanaf Tubbergen is het zo’n 520km naar het Park Inn Hotel Alexanderplatz. Een touringcar rijdt maximaal 100km per uur, en vanwege de wettelijke rij- en rusttijden moeten er onderweg pauzes ingelast worden. Als een touringcar 100km per uur kan blijven rijden betekent dit dat het 5,5 uur netto rijtijd is. De laatste 20km moeten in het centrum afgelegd worden, dat kost sowieso meer tijd. Met twee pauzes onderweg, 1x half uur en 1x een uur daarbij opgeteld, ben je 7 uur verder. Tel hierbij op de opstaproute in Twente en de kilometers in het centrum van Berlijn, dan is een totaal van 9 uur reistijd ons inziens netjes te noemen. Onze touringcarchauffeur heeft de Raststätte waar de lunch gebruikt kon worden vooraf gebeld met de vraag of ze in Corona tijd geopend zijn. Daar dit het geval bleek te zijn en er niet over sluiting van het warme buffet gesproken is hebben wij besloten onze pauze zoals gewoonlijk bij Marienborn/Helmstedt te houden. De lichttour stond niet beschreven in het reisprogramma. Deze is door onze chauffeur extra aangeboden, zonder meerprijs en op basis van vrijwillige deelname. Doordat er die avond meerdere protesten en dreigingen waren in het centrum waren helaas een aantal belangrijke wegen afgesloten voor (groot)verkeer. Desondanks zijn wij van mening, mede gezien de reacties van andere reizigers, dat u een goed beeld heeft kunnen krijgen van Berlijn in Adventstijd. De rondrit met gids op zaterdagochtend in Berlijn en zondagochtend Potsdam zijn ook iets anders verlopen dan normaal. Dit had uiteraard ook weer te maken met de geldende Corona maatregelen, zodat er niet zomaar onderweg gestopt kon worden om iets te eten. Dat u de gids als ‘matig’ heeft ervaren betreuren wij ten zeerste. Andere gasten laten in reacties juist weten erg tevreden te zijn, en ook het vleugje humor van de gids het geheel plezierig maakten. Op de terugreis hadden wij helaas eenzelfde ervaring met de Raststättes als op de heenreis, echter hier kunnen wij als Ter Beek Reizen niets aan doen. Ondanks de genoemde punten hopen wij dat u ook heeft kunnen genieten van een paar dagen weg. Uiteraard hopen wij u binnenkort weer te mogen begroeten in één van onze touringcars tijdens een mooie dagtocht of goed verzorgde meerdaagse reis.
Vooral de kwaliteit prijsverhouding viel ons tegen. We hadden van ter Beek wel een wat luxere touringcar verwacht . De chauffeur heeft prima gereden is onze mening . Wel was in de voorschriften van ter Beek aangegeven dat er in de bus mondkapjes gedragen moesten worden , en ook de de passagiers moesten dezelfde plaats innemen wat niet gebeurde ,maar de chauffeur gaf aan dat hij geen agent was .? De zogenaamde lichttour dat was knudde daar had beter iets anders voor in de plaats kunnen zijn. Op de dag van vertrek al vroeg in de morgen was er een rondleiding geplant in Potsdam. Veel mensen waren niet geïnteresseerd hierin ,daarbij was het steenkoud en de gids was erg lang van stof . Wat het hotel betreft de kamer was prima en ook het ontbijt was goed. Wellicht is de corona ook wat debet hieraan.?? In het verleden zijn we 2x met ter Beek naar Berlijn geweest (marathon) daar hebben we veel betere herinneringen aan. Daarom staat in de aanhef de kwaliteit prijsverhouding. We wensen jullie toch veel succes voor de toekomst. Ook onze welgemeende condoleances met het overlijden van de geachte heer ter Beek.
Geachte heer Peereboom, Hartelijk dank voor uw review op de 3-daagse reis naar Berlijn. Wij betreuren het ten zeerste dat de reis niet aan uw verwachtingen heeft voldaan. Zoals reeds telefonisch met u besproken willen wij graag enkele kanttekeningen plaatsen bij uw opmerkingen over deze reis. Allereerst uw opmerking over dat u van Ter Beek Reizen wel een wat luxere touringcar had verwacht. We zijn benieuwd wat uw verwachting bij een luxe touringcar is? De touringcar waar u mee naar Berlijn bent geweest is amper vijf jaar oud en ons inziens van alle gemakken en comfort voorzien, zoals royale beenruimte, luxe verstelbare zitplaatsen met armleuningen, enzovoort. Dan de voorschriften voor het dragen van een mondkapje en het hebben van een vaste zitplaats in de touringcar. Dit zijn geen regels welke Ter Beek Reizen heeft opgesteld, maar dit is vanuit de overheid vastgesteld om verspreiding van het Coronavirus tegen te gaan. Zoals u weet zit de touringcarchauffeur voor in de bus en kan tijdens het rijden niet de hele bus in de gaten houden of passagiers zich aan de opgelegde regels houden. Een stukje eigen verantwoordelijkheid en omzien naar elkaar wordt uiteraard gewaardeerd. De lichttour stond niet in het reisprogramma, deze is door de chauffeur op eigen initiatief gegeven zonder meerprijs en op basis van vrijwillige deelname. Dit mede omdat door de Corona maatregelen het bezoek aan de Reichstag niet door kon gaan. Dat er op deze avond in Berlijn verschillende wegafsluitingen waren heeft ertoe geleid dat er meer ‘om het centrum’ heen gereden moest worden dan er dwars doorheen. Toch zijn wij van mening dat wij u een goede indruk hebben kunnen geven van Berlijn in Adventstijd. Op de dag van vertrek stond er een rondleiding met gids door Potsdam op het programma. Dat volgens u veel mensen hierin niet geïnteresseerd waren betreuren wij maar is ons inziens niet het probleem van Ter Beek Reizen. Doordat het een programma onderdeel was was het bij iedere reiziger bij boeking bekend dat dit erbij hoorde. Als u liever zonder programma naar Berlijn gaat kunt u overwegen om een reis te boeken zonder verzorgd excursieprogramma. Dat het de laatste dag volgens uw woorden ‘steenkoud’ was heeft wellicht ook te maken met de periode van deze reis, namelijk de adventsperiode in december. Dat de gids voor uw gevoel langdradig van stof was is naar onze mening een persoonlijke ervaring. Van andere reizigers hebben wij positieve reacties ontvangen over zijn manier van gidsen. Wij zijn blij te horen dat u goede herinneringen heeft aan eerder gemaakte reizen met Ter Beek Reizen en spreken de wens uit dat wij die goede ervaringen ook in de toekomst weer voor u mogen betekenen.
Originele beoordeling
Vooral de kwaliteit prijsverhouding viel ons tegen. We hadden van ter Beek wel een wat luxere touringcar verwacht . De chauffeur heeft prima gereden is onze mening . Wel was in de voorschriften van ter Beek aangegeven dat er in de bus mondkapjes gedragen moesten worden , en ook de de passagiers moesten dezelfde plaats innemen wat niet gebeurde ,maar de chauffeur gaf aan dat hij geen agent was .? De zogenaamde lichttour dat was knudde daar had beter iets anders voor in de plaats kunnen zijn. Op de dag van vertrek al vroeg in de morgen was er een rondleiding geplant in Potsdam. Veel mensen waren niet geïnteresseerd hierin ,daarbij was het steenkoud en de gids was erg lang van stof . Wat het hotel betreft de kamer was prima en ook het ontbijt was goed. Wellicht is de corona ook wat debet hieraan.?? In het verleden zijn we 2x met ter Beek naar Berlijn geweest (marathon) daar hebben we veel betere herinneringen aan. Daarom staat in de aanhef de kwaliteit prijsverhouding. We wensen jullie toch veel succes voor de toekomst. Ook onze welgemeende condoleances met het overlijden van de geachte heer ter Beek.
Martin, was een prettige en rustige chauffeur.Wij hebben genoten en Zijn vast van plan een langer verblijf in de toekomst in te plannen
Een onderneming waar je trots op kunt zijn die de reis bijzonder leuk en interessant maakt , een aanrader om met ter beek reizen de wereld rond te reizen . Met martin als buschauffeur is de trip al geslaagd!
prina°°ma reis jammer dat het bezoek aan de rijksdag niet doorging
Een leuke reis. Alleen jammer dat door corona i.v.m. wegafsluitingen de lichttoer niet optimaal was. Bovendien vind ik persoonlijk het gekozen hotel te massaal. Wel een goede chauffeur trouwens. Verder niks op aan te merken.
Druk progamma miscchien optie 1 dag langer
Geen negatieve dingen gezien. Uitstekende bus met een chauffeur waar je trots op moet zijn. Prima gedaan. Ook de gids in Berlijn was een humoristische en deskundige man (Arno). Hotel en ligging prima.
Allesbepalend soepel..Ruime plaatsen. Ik heb lange benen maar kon ruim zitten. Daar voor zijn we met jullie mee gegaan. Goed georganiseerd gezellig. De plek van ons hotel was 100 procent.
Goed geregeld. Mooi hotel. Leuke excursies. Super mooie stad. En natuurlijk die leuke gids met humor.
Reisje naar Berlijn, prima hotel 3 dagen erg kort mischien 4 dagen er van maken.
Uelserweg 35
7651KT Tubbergen
Bij ter Beek Reizen is uw reis in vertrouwde handen. Met veel enthousiasme organiseren we (geheel verzorgde) dagtochten, meerdaagse busreizen, vliegreizen en muziekreizen, zowel individueel als in groepsverband. Het wagenpark van ter Beek Reizen beschikt over diverse luxe touringcars zoals de Luxury Class Touringcar. Eén van de mooiste touringcars in Nederland. Tevens kunt u kiezen voor andere enkeldeks touringcars voorzien van vele faciliteiten zoals toilet, bar, airconditioning en royale beenruimte. Voor mindervalide gasten beschikken we over rolstoeltouringcars en grotere groepen kunnen vervoerd worden met de luxe dubbeldekker. Voor vertrouwd en veilig touringcarvervoer bent u bij ons aan het goede adres. Voor bedrijven, groepen en verenigingen organiseren wij geheel verzorgde dagtochten of meerdaagse reizen op maat.
• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden en het privacybeleid
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.