Lysette van Golftime heeft ons op twee manieren enorm geholpen om een perfect vader/zoon vakantie ervaring te realiseren. Ten eerste door het mogelijk te maken de vakantie door omstandigheden twee keer te verplaatsen en ten tweede door alles perfect te hebben geregeld voor ons. De vlucht, het hotel, de golflessen en de baanreserveringen alles was tip top in orde. We hebben een sportieve vakantie gehad met een hoog gastronomisch gehalte. Dat laatste omdat we slechts ontbijt in het hotel hadden en dus 's avonds en twee keer 's middags steeds een leuk nieuw restaurantje konden ervaren. Van het Aziatisch fusion restaurant Samara tot het perfecte visrestaurantje aan het strand Velero, casa Antonio en van Time tot Grand Italia. Overal super gegeten met daarnaast heerlijke wijnen. En the old Course van Solabre is echt een must do als je van golf houdt. En dan nog af en toe aan het eind van de middag een spelletje aan het zwembad in de exotische tuin van Lopesan Baobab en je bent helemaal vergeten dat we in een tijd van een pandemie leven. Thx Lysette
Het was prima georganiseerd. Dit arrangement kwam in de plaats van een eerder arrangement, dat was afgezegd ivm de Corona crisis.
Hotel, verzorging en voorbereiding prima geregeld. Uitdagende schitterende golfbanen (buggy aan te bevelen).
Tevreden over de service van Golftime, minder tevreden over de kwaliteit van de accommodatie in België (Mergelhof), wel tevreden over kwaliteit accommodatie in Duitsland (Landhaus Beckmann).
Het hotel was heel bijzonder, in Neanderthaler stijl! Wel knus en sfeervol, je moet ervan houden! Het eten was echter zeer matig! Daar hadden we meer van verwacht! De golfbaan was spannend, de club steriel en erg zakelijk!
kamers pierpont gedateerd, maar proper bediening vriendelijk, eten lekker en ok van prijs golfbanen: pierpont 7 op 10, falnuée 8, l'empereur en l'americain 9
Omdat ik een week voor vertrek klachten kreeg die wel eens door het Covid19-virus veroorzaakt zou kunnen zijn heb ik mij laten testen. De uitslag zou niet voor de 5 dagen risicoloos boeken binnen zijn. Golftime bood mij aan het hotel toch nog even te reserveren voor ons gezelschap tot 1 dag voor vertrek. Gelukkig bleek de test negatief en konden wij de volgende dag vertrekken. Super en bedankt.
Prima golfbaan en verblijf
Mooie aanbieding, Nadine heeft alles prima verzorgd. Ondanks Corona soepel verlopen korte golf vakantie.
Pro en tijdslots precies passend maken was lastig, maar is gelukt. Top
Diner restaurant niet goed , een dikke onvoldoende ( weinig) en van een niet al te best niveau . Golfbaan leek wel Sahara zo dor , dus ook een dikke onvoldoende . Hotel was verder prima.
Zeer verschillende golfervaring met onze homecourse. Goed onderhouden banen met prachtige vergezichten.
Prima
We hebben met 6 vrienden een lang weekend (17 t/m 19 juli 2020) gelogeerd in Apart Hotel Delden en zijn zeer tevreden over ons verblijf. Prima kamers alles aanwezig. Bediening in het restaurant was zeer correct en toch ontspannen. Ook van het gevarieerde ontbijt en diner hebben wij zeer genoten. We hebben we op de bij het hotel gelegen Golfbaan De Lage Mors gespeeld. Ofschoon het maar een 9 holes baan is vonden we de baan zeer uitdagend. Ook nog een dag gespeeld op het Rijk Van Sybrook geweest. Ook dit is een zeer mooie baan en goed onderhouden met 27 holes Alles bij elkaar was het een zeer geslaagd weekend
Even een short break geregeld met Golftime. Binnen 10 minuten aangevraagd en binnen 1 dag was alles bevestigd. En 5 dagen voor vertrek annuleren mogelijk. Simpel en soepel dus.
In het hotel en op het terras is het dragen van mondbedekking verplicht, evenals het desinfecteren van handen. Zodra je 'aan tafel' gaat, mag de mondbedekking af. Er was geen ontbijtbuffet en geen dinerbuffet. Het ontbijt werd aan tafel geserveerd. Het diner was per dag vastgesteld (er viel dus niets te kiezen). De kwaliteit van het eten was uitstekend, maar het bedienend personeel was in een paar gevallen ongemanierd. De beide 18-holes-banen zijn prachtig. Een goede conditie of een buggy (€40) is wel vereist. We hebben (nog steeds) een voucher, waarmee op een locatie, na hole 9, een lunch kon worden afgehaald. Helaas was op beide dagen deze locatie nog gesloten. De voucher is daarmee helaas onbenut gebleven.
Nvt
Afspraken worden niet nagekomen. Onderhandelen over de prijs. In eerste instantie€ 100,- teveel p.p. Zelf zeker 10 keer gebeld . Steeds een andere medewerker. Hopeloos. Beloofd dat er buggy’s gereserveerd voor ons zouden zijn. Dus niet!!!!!!
golfbanen erg mooi maar dat het restaurant tot 15,00 gesloten was vonden we heel erg vervelend, We hadden slecht weer daar kan niemand iets aan doen maar als je dan halverwege de baan verregend en koud bent en niet eens een kopje koffie kunt krijgen is ergggg vervelend. Als je ernaar vraagt wordt het op corona gegooid.. maar dat is natuurlijk onzin want in het weekend is het restaurant wel eerder open. Ook was de kamer na de 1e golfdag als je terug komt moe en nat niet schoongemaakt (corona).... heel vreemd allemaal personeel restaurant wel erg aardig ... maar goed is wel reden er nooit meer naar toe te gaan... Golftime is verder helemaal prima goede service alles wordt goed geregeld enz wij zijn al vaker met jullie geweest altijd alles prima
Met z'n achten een heel gezellig Weekend gehad op Gut Duneburg. 2 dagen gegolfd, het eten was ook goed en de kamers schoon. Alleen wat weinig personeel vooral met ontbijt.
Voor herhaling vatbaar
Korte Golftrip voor 4 mannen naar Maastricht en 2 banen. Goed en soepel geregeld/verzet ondanks de Corona problemen. Goede service en redelijk snel reageren. Golftime wil duidelijk klantgericht, klantvriendelijk en flexibel reageren. Soms een beetje traag in de reactie, door drukte.
Prima service en communicatie. Ook betreft de planning van de golftijden.
De tweede tee, voor Chateua La Bawette was niet gebeurd! Gelukkig kon het hotel dat nog rechtzetten en was er nog een open slot, zodat we toch ook de tweede keer konden golfen. Voor de rest was alle prima in orde
Banen prima. Hotel, vooral als de horeca van het hotel dicht gaat mag er best wel meer in de minibar zitten (3 flesjes water). zondag waren er geen trolleys meer te huren terwijl wij die wel nodig hadden. Graag advies van de reisorganisatie om vooraf te reserveren.
Arnhemseweg 6
3817 CH Amersfoort
Uw mening vinden wij erg belangrijk. Wij zijn altijd bezig om u zo goed mogelijk van dienst te kunnen zijn. We zijn daarom erg benieuwd naar uw ervaring met ons. Uiteraard willen wij ook graag weten hoe uw golfreis geweest is. Met het delen van uw ervaringen helpt u ook andere golfers met het vinden van die heerlijke golfreis. Als een echte ‘travel caddy’ zijn wij al ruim 21 jaar uw partner in golfreizen. Golftime staat voor deskundig en eerlijk advies op maat. Maak gebruik van onze deskundigheid en samen vinden wij uw ideale golfvakantie. Wij zijn aangesloten bij Stichting Garantiefonds Reisgelden en het Calamiteitenfonds, waardoor u met een gerust hart uw golfreis boekt.
• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden en het privacybeleid
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.