
Heeeerlijke warmte. Onze keuken wordt heerlijk verwarmd. Behaaglijke warmte. Heel erg tevreden .
prima geholpen en geqadviseerd
Lekker vlug warm.
Wij hebben gemeten wat deze kachel daadwerkelijk verbruikt. Het gebruik is inderdaad 2.4 kilowatt per uur.bij vol vermogen. wij hebben zonnepanelen die meer opbrengt als dat wij verbruiken. Vandaar onze keuze voor deze kachel. Maar ik geloof niet in die 1 kilo watt per uur.zoals vermeld. Want als deze kachel uitgaat koelt het alweer snel af. Maar al met al best tevreden.
De straalkachel gekocht omdat onze dochter ook nog wat later in het jaar op de veranda wilde blijven werken (blogger, dus zit vrij stil). De warmteafgifte is uitstekend en wat vooral opvalt is de stilte, wat je bij goedkope straalkacheltjes niet hebt. Momenteel staat de kachel binnen en elke avond even aan, gewoon lekker en onze kater vind het heerlijk om ervoor te liggen.
Niets dan positief over dit bedrijf en de door ons gekochte straalkachel
Wij hebben een straalkachel voor in de se re bij jullie gekocht maar valt zwaar tegen de warmte wordt niet verdeeld ,voor de kachel is het warm maar verder is het een tegenvaller, al met al niet tevreden vrgr A lankhaar.
Beste heer Lankhaar, Bedankt voor uw beoordeling. Wat vervelend dat u niet tevreden bent over onze straalkachel. Wij zien dat u een Heat Save bijverwarming voor 70-80m3 heeft gekocht. De Heat Save 2400 is een bijverwarming voor 70-80m3. Met bijverwarming wordt bedoeld dat het minimaal 16C graden moet zijn in de ruimte, vaak is dat al een basistemperatuur die van een centrale verwarming komt. De straalkachel kan het dan snel bijverwarmen naar een 22C graden in een ruimte van maximaal 70-80m3. Mocht u echter geen andere verwarming hebben in de serre en de Heat Save 2400 als hoofdverwarming gebruiken, begrijpen wij dat u niet tevreden bent, omdat u dan te weinig capaciteit heeft om deze ruimte te verwarmen. Graag helpen wij u, om een passend advies te geven voor uw situatie. Neemt u contact met ons op? Met vriendelijke groet, Heat Save
We hebben de Heat Save nu al enige tijd en hij kan een kamer van 85 kubieke meter met gemak verwarmen op 21 gr. Super
We zijn erg tevreden zowel over de voorlichting bij aankoop deze zomer en nu in de winter blijkt het nog te werken ook. Zeer goed alternatief voor gasgevelkachels.
Goede bij verwarming. Mooi model.
Tot heden wel weinig gebruikt Het is een radiater voor de chalet !!!!!!
Goede oplossing voor klein appartement in amsterdam om van de ouderwetse gaskachel af te nemen. Deze oplossing neemt minder ruimte in, is prettiger in gebruik (geen droge lucht meer), en verwarmt voldoende.
Erg tevreden met service en communicatie via mails ivm ben doof jongeman , en service zeer klantvriendelijk tegen mij . Omdat na lezen Mijn Nederland taal slecht schrijven . Batirad is echt erg goede warm , en kost mij maar 2 euro per dag 16 graden in huis omhoog naar 22 graden en ook heerlijk warm alleen woonkamer , veel beter dan gebruiken gas huis en kost mij was alleen woonkamer gas 6 euro per dag . Eigenlijk kost mij niets want heb zonnepannel , dus gratis warm batirad haha , en ook heb getest gedaan en inderdaad een uur stroom dan 2 uren of 3 uren geen stroom en toch warm afgeeft . Echt zeer tevreden met batirad Mvg dedge vergeer
De Straalkachel geeft een heel gerichte warmtestraal af. Hij is vrij nauwkeurig af te stellen en het energieverbruik valt tot nu toe mee
De kachel is wel fijn. Alleen iedere keer als hij aanslaat maakt hij nogal lawaai. Dat vind ik wel storend. Of hij echt zuinig is kan ik nog niet beoordelen.
Weinig verbruik , hoog rendement,makkelijk zelf montage .
In najaar 2015 aangeschaft. Had u adres via mijn dochter. Elke kille dag geniet ik ervan. Had dit jaren eerder moeten hebben. Heerlijke warmte!!!!!
Fantastische service en een prima product
Ik gebruik deze verwarmingstoestellen in mijn blokhut die zelf al zeer goed geisoleerd is. Ik ben zeer tevreden over de kwaliteit/prestatie van deze toestellen. Kost weinig energie om de ruimte behaaglijk warm te krijgen.
wij gebruiken Heat Save minder dan verwacht, maar wel tot tevredenheid
Wij hebben de kachels pas een maand. Wij zijn erg tevreden. Een kachel gebruiken wij in de kamer. In de avond even voor iets extra warmte. Erg gezellig. Die andere kachel gebruik ik voor mijn werk. Ik ben gastouder en in de ochtend als de kids komen zet ik de kachel even aan om de kou van de nacht eraf te halen. Ik heb namelijk een aparte ruimte in de tuin. Heb de kachel wel op een plank van 1,5m hoogte gezet voor de extra veiligheid voor de kids. Het werkt perfect. Dus voor elke gelegenheid een extra aanrader. Groetjes Andrea
Geeft direct warmte door de straling zoals ook tijdens de beurs in Veldhoven was verteld. Door eigen stroomopwekking heb ik goedkope stroom.
2 batirads van elk 2000W voor de huiskamer van circa 64 m3 inhoud. De "nawarmte" na het uitdoen van beide kachels valt tegen. Hoewel Huiskamer goed geïsoleerd is. (Vloer en muurisolatie en HR++ glas ). Toch na een uur alweer fiks kouder. Het verbruik is nog niet berekend
Beste heer Kim, Bedankt voor uw recensie. Na het lezen van uw bericht willen wij u graag helpen bij het gebruik van de Batirad. U beschrijft dat de "nawarmte" tegenvalt. Wellicht dat uw verwachtingen niet helemaal met het gebruik overeenkomen. Als u de Batirad aanzet en door laat verwarmen tot de temperatuur die u wilt, meestal is dat stand 5-6 voor 21C graden, heeft de kachel om deze temperatuur te behouden slechts 15 minuten aan stroom nodig om de steen 45 minuten te laten verwarmen. U kunt door middel van het indicatie lampje aan de zijkant zien of de kachel stroom vraagt. Brandt deze rood, dan vraagt de kachel stroom, is deze uit dan is de steen aan het warmen. Het zou kunnen dat u de kachel aanzet en voordat deze op temperatuur is weer uitzet. Wellicht dat uw ervaring hiermee daarom wat minder is? Hopelijk helpt deze informatie in het gebruik van uw Batirad radiatoren. Met vriendelijke groet, Laura Heat Save
Heerlijk, fijne verwarming vlug warm
Ik had deze kachel tijdelijk nodig. Het heeft zo voldaan! Totale warmte. Werkelijk fantastisch. Mijn vriendin heeft de kachel aanbevolen. Gebeld om te bestellen en meteen de volgende dag in huis! En dat zonder vooruitbetaling! De factuur kon ik met 10 dagen na levering overmaken. Erg tevreden over de snelle service!
• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.