Midwife from Geborte atelier are super and absolutely caring about the mumma and baby's health. They are very polite and give you enough confidence to endure this beautiful journey of life. Really satisfied with their genourous nature and care provided.
Fijne, persoonlijke zorg. Ik ben goed begeleid tijdens mijn zwangerschap. Na de bevalling had ik toch behoefte dat er een lactatiedeskundige met mij meekeek om mij te helpen waar nodig en tips en tricks mee te geven. Lactatiedeskundige Rochelle kwam bij mij langs en heeft mij goed geholpen en sindsdien gaat het veel beter!! Na het consult een document meegekregen met alles wat besproken is, erg fijn! Fijne verloskundigenpraktijk, maar ook zeker een aanrader om een afspraak in te plannen bij Rochelle, de lactatiedeskundige/verloskundige! :)
Ik heb een heel fijne ervaring gehad met het geboorte atelier. Alle verloskundige waren super aardig en behulpzaam. Ik kon met al mijn vragen bij hun terecht en niks was gek. Ik vond het ook zeer prettig dat er kraamhulp via het geboorte atelier gegeven kon worden. Daar heb ik ook een super ervaring mee gehad.
Deskundige begeleiding bij beide zwangerschappen en bevallingen. Vriendelijke en toegankelijke verloskundigen. Veel expertise in huis wat ontzorgt (echo’s, kraamzorg, anticonceptie, lactatiekundige, coaching).
My experience with Het Geboorte-Artelier was generally good. Friendly staff that is willing to help, clear communication via email as well as additional tips if asked for. I was most happy and really thankful specifically to Mieke, who gave me despite the surprise of having to deliver at home (unplanned), a really positive birth experience which I never thought I would have like this!
Originele beoordeling
My experience with Het Geboorte-Artelier was generally good. Friendly staff that is willing to help, clear communication via email as well as additional tips if asked for any. Some points that I was unhappy about: - All checkpoint appointments were delayed by at least 15-20min (longest approx 45min). This made me late for other appointments i had planned. Maybe there can be some better time management here? - during the bevalling, the phone of the verloskundige was constantly ringing. I understand that this was bad luck and it was very busy, but there should be a system set-up that if one verloskundige doesnt answer, the call goes directly to a plan b verloskundige. - the partusverslag was written very minimal and missing several information according to the JGZ - during my bevalling it was very busy for the verloskundige. so much so that I forgot to get stitches for my rip which was also one of the reason I lost more blood than needed. It was done later in the hospital ("oh yes, we still need to check that") - the visits after bevalling i kept getting different information on days and who would come by, in the end I had the two visits, but the days were different than communicated to me So it was a pity that it seems the December month was clearly very busy with birth- as otherwise I was generally happy with the service provided. But due to the business in december I felt forgotten which was unfortunate.
Got best advice from them during my pregnancy.
Dit is de tweede keer dat wij voor Het Geboorte-atelier heb gekozen. Met ons eerste kindje waren wij al zeer tevreden maar nu met ons tweede kindje was alles helemaal perfect! De dames van de receptie zijn onwijs lief! De echo's en controles worden goed en rustig uitgevoerd. Ze nemen de tijd ookal heb je 1000 vragen. Ik heb me altijd heel prettig gevoeld als ik weer langs mocht komen voor een echo of controle! Ze hebben zelfs hartjes spreekuur!!! Buiten je afspraken om kan je op bepaalde dagen en tijden even naar het hartje van je kleine wondertje luisteren. Dit gaf mij een veilig gevoel en zo hoefde ik niet steeds te wachten tot de volgende controle afspraak, want hoe fijn is het om het hartje te horen kloppen! Tijdens het bespreken van mijn bevalplan was er voor mij één wens en dat was om thuis te bevallen. Verloskundige Korian is bij mijn bevalling geweest en wat een top meid is dit! Ze is vanaf het begin tot eind bij mij geweest. Ze liet mij hartstikke vrij in mijn eigen huis. Al wilde ik 100x douchen, van boven naar beneden. Het kon allemaal. Ze kwam kijken en vragen of alles oké ging en liet mij daarna weer in mijn eigen wereldje op dat moment. Samen hebben we alles goed besproken en wat op dat moment het beste was om te doen. Ik ben blij & mijn dank is zooooo grooooot dat ik thuis ben bevallen van ons prachtige dochtertje. Bedankt allemaal!! Jullie zijn onwijs lief en hebben echt passie voor jullie werk. Korian, wij bedanken jou in het bijzonder. Zonder jou had ik het een stukje zwaarder gehad! Je hebt ervoor gezorgd dat mijn wens om thuis te bevallen uit is gekomen. Ik had dit op geen andere manier gewild! Nogmaals DANKJEWEL! Wij zijn trotse ouders van Noélie Mae ♡
Zeer fijne begeleiding bij beide zwangerschappen en miskraam. Er word goed naar de wensen geluisterd en advies gegeven. Fijne controles en bevalling gehad met professionele en lieve verloskundigen!
Heel goed begeleiding, makkelijk planning, alle informatie persoonlijk en via de email, heel vriendelijk en professioneel en de bevalling was super goed begeleidt door de verloskundige die met ons thuis is geweest en naar het ziekenhuis bracht. Het begeleiden na de bevalling was ook heel goed en ik mag nog langs voor advies over anticonceptie, super! :) Ik en mijn vriend hebben geen punten te melden, we zijn heel erg tevreden! Mogen we naar een tweede kind gaan weten waar jullie te vinden :) Veel succes verder dames, top team!
Werkelijk een super fijne ervaring gehad bij deze praktijk en kan het iedereen aanraden! Er werd altijd meegedacht en meegeleefd en voelde me altijd erg op mijn gemak. Ga zo door!
Fijne ervaring gehad bij het Geboorte Atelier. Wat het vooral heel bijzonder maakte, was dat ik toevallig bij de 16 weken controle Deborah tegenkwam, zij was een van m'n verloskundigen tijdens mijn eerste zwangerschap (bij een andere praktijk). Dat maakte het heel bijzonder en fijn want ik heb een goede klik met haar en had ook veel controles bij haar. Verder zag ik altijd een ander gezicht, dat vond ik wel jammer. Maar iedereen was heel prettig en fijn in de omgang. De (na) zorg vond ik ook heel goed. In de kraamweek moesten we een paar nachten in het ZH verblijven onverwachts en ik werd elke dag gebeld om te vragen hoe het ging. Een nadeel vond ik dus dat het wel een grotere praktijk is dan ik aanvankelijk dacht en had gehoopt wat vaste gezichten te zien. Nu heb je dus kans dat je tijdens je bevalling een vk krijgt die je nooit eerder hebt gezien. Dit was nieuw voor mij. Een ander minpunt was dat er tijdens mijn intake een aantal zaken over het hoofd zijn gezien waardoor ik pas heel laat in mijn zwangerschap te horen kreeg (rond 34 weken) dat ik medisch was. Niet geheel de fout van het Geboorte Atelier, omdat dit vanuit het Flevoziekenhuis ook niet duidelijk was gecommuniceerd naar ons. Ik kijk verder zeer positief terug op mijn ervaringen bij het Geboorte Atelier en kan het ook zeker aanraden.
Ik kan iedereen het Geboorte Atelier aanraden. Hele fijne begeleiding gehad tijdens en na mijn zwangerschap. Alle zorgen nemen ze serieus en ze zijn altijd bereikbaar. Ik kijk met een fijn gevoel terug op deze periode.
Wij hebben ons ontzettend welkom, geholpen en gesteund gevoeld bij Het Geboorteatelier. Het is een zeer warme en huiselijke praktijk, niet alleen letterlijk door de uitstraling van de fysieke praktijk en behandelkamers, maar ook door de empatische en vriendelijke medewerksters, ieder met een zeer hoge deskundigheid. Ze nemen stuk voor stuk ruim de tijd voor vragen, geven passende adviezen en denken goed mee. Zowel tijdens de zwangerschap als daarna in de kraamtijd heb ik dit zo ervaren. Ik heb me altijd zeer welkom en gehoore gevoeld. In deze praktijk wordt duidelijk maatwerk toegepast en wordt goed naar de cliënt en haar behoeften gekeken: geruststelling waar nodig, goed passende adviezen voor elke situatie. Ik zou deze verloskundigenpraktijk altijd aanraden.
Mijn zwangerschap en bevalling is begeleid door de geboorte atelier. Vanaf begin tot het eind was top. Jenny heeft mijn bevalling begeleid en dit was zo perfect. Ik ben haar zo dankbaar voor alles.
De beste zorg die je je kan wensen, in mijn ervaring, tijdens je zwangerschap, maar ook daarna. Alle verloskundige zijn heel lief en ontvangen je met een warm hart. Precies zoals het hoort. Altijd moeilijk om zo een ontzettend mooie periode af te sluiten. Dank allemaal voor de goede zorgen tijdens de zwangerschap en na de bevalling.
Ik heb mij gedurende de hele zwangerschap heel fijn gevoeld bij het geboorte atelier. Met name tijdens de bevalling werd er veel rekening met mijn wensen gehouden en werd er zo goed gehandeld door de verloskundige (Rochelle). Ondanks dat niet alles ging zoals verwacht kijk ik positief terug op mijn bevalling.
Verloskundige waar iedere zwangere vrouw over droomt, dank jullie wel
Onze tweede zoontje mogen verwelkomen met begeleiding gedurende de zwangerschap van het geboorte atelier. Enkel fijne ervaringen aan overgehouden.
Vanaf het eerste contact hadden wij een goed gevoel. Tijdens de zwangerschap zijn we goed begeleid, er werd echt naar ons geluisterd, ook de periode dat ons kindje in stuit lag wat bij mij wat angsten op riep gezien ons eerste kindje in stuit geboren is voelde wij ons begrepen en werd er goed mee gedacht met voor ons een vroegere liggingsecho in te plannen. (Gelukkig bleek toen ons kind gedraaid naar hoofd :-) ) Ook kijken wij heel mooi terug op de bevalling met de verloskundige. Rochelle hielp mij enorm in alle fases en voelde haar fijn aan wat nodig had. Bedankt!! Ook heb ik een korte periode (trauma) coaching gehad bij Angelique. (Wat zij ook voor niet zwangere of kinderwens etc. geeft iedereen is welkom) Dit heb ik vanwege oud zeer uit mijn verleden wat door kwetsbaarheid van zwanger zijn en hormonen omhoog kwam willen onderzoeken en behandelen. Hierin heb ik mij enorm begrepen gevoeld en voelde ze haar fijn aan in de intake wat ik nodig had om te doen qua begeleiding / coaching-vorm. Het heeft mij gegeven wat nodig had om dingetje een plek te geven en in NU te zijn met mij zelf en indirect mijn gezin. Kortom wij raden Het Geboorte-Atelier absoluut aan als je een warm, persoonlijk en fijne begeleiding wil in je zwangerschap! Maar ook de tijd na de bevalling, huisbezoeken en als wat was het gevoel dat we gewoon mogen bellen! Nogmaals allen dank voor deze mooie periode met jullie!!! Groetjes, Marije en Maarten
Het atelier team was always available to answer any questions we had, the entire journey was very well supported and all the mid wifes were very well trained and added personal touch in all our appointments. We thank the entire team once more.
Ook met mijn 2e zwangerschap weer bij het geboorte atelier. Lieve en fijne dames! Allemaal even leuk en aardig. Altijd welkom, en denken met je mee. Afspraak is ook echt afspraak, en plannen fijn vooruit. In een woord SUPER! Ik weet niet of er ooit nog een kindje bij komt, bij ons. Maar anders kom ik graag weer bij jullie terug!
De huiselijke sfeer in de wachtkamer toont al aan dat de zwangerschap en bevalling in deze praktijk nog als vanzelfsprekend persoonlijk benaderd worden. In het ziekenhuis voelde ik mij een 'nummer' maar de dames van Het Geboorte-atelier bleven ontzettend betrokken bij ons gezin.
İk ben maar kort bij het geboorte atelier geweest ondat ik medisch was en doorgestuurd werd naar het ziekenhuis. Er word meegedacht bij het maken van een afspraak. En ik heb een intake gehad wat ik prettig heb ervaren.
Ik heb een hele fijne ervaring gehad bij het geboorte atelier. Alle verloskundige waren erg vriendelijk en hebben mij de juiste info gegeven
My experience was quite nice with Geborte Atalier. They organized everything in an order and let me know when I needed to know anything about my pregnancy process. Midwives were always welcoming with my questions and I really trusted them about the advices. The only thing is that I was expecting more ultrasound checks after the 20th of the pregnancy. However, perhaps there is no need to do it. When the next ultrasound is performed in 35th of week, midwife send us directly to the hospital because of the breech position. So, in general I was advised and taken care of carefully and the process went well. Moreover after the birth Atelier followed up me and my baby very well and I was able to ask easily my questions and concerns, even I didn't need to call them since they were calling and coming to my home to check us. Thanks to all midwifes and other Atelier employees who supports the process end to end.
Edvard Munchweg 33
1328MB Almere
Verwondering, vreugde, hoop, twijfel, vertrouwen? Je kunt van alles voelen, alles is mogelijk. Je zoekt in elk geval een verloskundige om je verder te helpen. Je bent bij ons aan het goede adres! Het Geboorte-atelier is een vrijgevestigde verloskundigenpraktijk op het grensgebied tussen Almere Stad en Almere Buiten. Hier kun je terecht voor verloskundige zorg, echo's, anticonceptie (spiralen), lactatiekunde en coaching. Van harte welkom!
• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden en het privacybeleid
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.