Prima uitleg,nemen er ruim de tijd voor.
ik heb een heel prettige ervaring gehad en kan altijd komen als er iets is ,dat geeft een rustig gev0el
Vriendelijk, ter zake kundige vakmensen. Het gegeven advies blijkt in de praktijk fantastisch. Service na de verkoop geweldig, ook zonder dat je een onderhoudscontract moet afsluiten om geholpen te worden zoals bij de ketens. Persoonlijke benadering en altijd tijd voor een praatje en hoor en wederhoor!
Ben zeer tevreden. vr gr Jan Flierman
Beter resultaat lijkt me met mijn oren nauwelijks mogelijk, en de minpuntjes die er zijn liggen niet aan Fonique. U kunt er ook niets aan doen dat het parkeren voor de deur wel eens moeilijk is.
Wordt vriendelijk vakkundig en eerlijk geholpen.
Zeer goede ervaringen
Het is nog te vroeg om te ervaren. ik heb nog geen toestel. Tevreden over het voortraject
Ontzettend goede service, alles word duidelijk uitgelegd. heel erg klantvriendelijk. Het is laagdrempelig en voor gehoorbeschermers raad ik altijd Fonique aan.
betrokken en humor
Met wind geen pretje.
De medewerkers van Fonique staan altijd voor je klaar met raad en daad. Fantastisch!
Prima winkel,geadviseerd door kno arts
Zeer vriendelijk en deskundig personeel die mij prima hebben geholpen bij het maken van de juiste keuze qua hoortoestellen.
Gewoon te goed. Goede service.
Heel tevreden
Ik word altijd heel prettig geholpen. Het enige frustrerende is dat mijn gehoor nooit meer normaal wordt. Ze doen erg hun best en de klantvriendelijkheid is hoog.
Vriendelijke en ervaren medewerkers. Service is prima.
Alhoewel ik uiteindelijk geen toestel heb aangeschaft, ben ik perfect geholpen en heb ik kosteloos eea kunnen uitproberen. Er werd me niks opgedrongen.
Veel geduld en uitstekende vakbekwaamheid.
Kwaliteit voor zo'n duur toestel teleurstellend. Veel ruis bij het fietsen. Afstandsbediening niet gebruikt. Droogdoosje bijna niet gebruikt.
Zeer prettige medewerkers incl Michiel duidelijke uitleg en genoeg tijd vrijmakend.
Ik was zeer tevreden over de service van Fonique. Er wordt net zo lang doorgezocht en afgestemd, totdat het meest optimale resultaat er is. Bij mij werd er in de proeftijd nog een ander toestelletje uitgeprobeerd. Daardoor duurde het afstemmen langer dan de standaard proeftijd, maar daar doen ze niet moeilijk over. De mede werkers van Fonique gaan voor blije klanten, dat is duidelijk. Ze lijken te snappen dat slecht horen veel impact op iemand heeft. Respect voor het geduld en de service hierbij! Toen duidelijk werd dat ik door een operatie uiteindelijk helemaal geen apparaatje nodig zou hebben, maar nog wel een paar weken slecht horen moest zien te overbruggen heb ik van hen een oud apparaatje kosteloos meegekregen, afgestemd en al. Dat noem ik nog eens echte service! Na mijn ooroperatie had ik het niet meer nodig, maar heb ik mijn moeder kennis kunnen laten maken met een gehoorapparaat, waardoor zij nu zelf overtuigd is en de drempel genomen heeft om er een aan te schaffen.
na een jaar tevergeefs proberen te wennen aan andere hoortoestellen, was de ervaring met Widex een verademing:"water klinkt weer als water"
Ik kreeg alle ruimte om verschillende toestellen te proberen. Per bezoek was er alle tijd en aandacht voor het probleem zowel het toestel.
• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden en het privacybeleid
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.