Filters

10

top

Goed geholpen ,zeer professioneel

  • Aanbevelen? Ja
5

deurbel vervangen zou zonder kosten zijn maar toch een rekening gekregen.

Er was afgesproken dat mijn deurbel vervangen zou worden zonder kosten en dan wordt er een rekening gestuurd voor een nieuwe deurbel. Dit noem ik geen serivice.

  • Aanbevelen? Nee
1

Zeer slecht in montage en uitleg

Vgu

  • Aanbevelen? Nee
10

Fantastisch

Mijn ervaring is dat ik zeer tevreden ben Goeie organisatie met vriendelijke medewerkers. Nauwkeurig te werk gaan. Fantastisch

  • Aanbevelen? Ja
9

zeer geweldig.

Slaap sinds ik het alarm heb beter en met een gerust hart. Zeer tevreden als er iets gebeurt en er meteen gebeld wordt door de alarmcentrale , laatst een voorval gehad doordat ze bij mijn buren aan het boren waren in de muur dichtbij mijn woning door dat boren ging het schokalarm af op mijn ramen en er dus een melding kwam op mijn telefoon van de alarm centrale. Ik zou eigenlijk nog een schokalarm op een belangrijke kast in mijn woning willen hebben dit omdat zich in die kast mijn wapenkluis heb dit omdat ik lid ben van een schietclub en een speciaal interventie team van defensie.

  • Aanbevelen? Ja
9

Duidelijk systeem en overzichtelijk

Geeft een veilig gevoel

  • Aanbevelen? Ja
9

Alles goed geregeld

Arlo deurbel goed geïnstalleerd

  • Aanbevelen? Ja
10

Zeer behulpzaam

Plezierige behulpzame medewerkers.

  • Aanbevelen? Ja
10

Prima

Wij zijn prima geholpen

  • Aanbevelen? Ja
9

Keurig

Aardige monteur vriendelijk en behulpzaam

  • Aanbevelen? Ja
10

Heel tevreden

Is heel goed

  • Aanbevelen? Ja
9

In orde

De tijdsspanne tussen de start van het bellen en het beantwoorden door een medewerker van Verisure was wederom er een van minuten en minuten.

  • Aanbevelen? Nee
9

Een aanrader voor iedereen

Goede service. Goede begeleiding en duidelijk uitleg. Vanaf het installeren aansluiten tot uitleg over hoe alles werkt. Top geregeld en snel geregeld

  • Aanbevelen? Ja
9

Goed, duidelijk,en snelle service

Goede duidelijke uitleg, strakke prijsafspraak. Snelle installatie. Goede vriendelijke nazorg betreft het bekend raken met dit alarm systeem

  • Aanbevelen? Ja
7

Goede service

Een detector vergeten in te scannen de vorige keer. Is nu verholpen

  • Aanbevelen? Ja
9

Prima service

We hadden last van 2 storingen achter elkaar, gebeld en binnen een uur was de medewerker er en het was zo opgelost

  • Aanbevelen? Ja
10

100%

correct en zeer beleefd

  • Aanbevelen? Ja
8

Zie onderstaande opm.

Uitleg over de nieuwe app moet duidelijker. Bijv.: monteur of wie dan ook van Verisure legt dit op locatie uit.

  • Aanbevelen? Ja
9

Geweldige presentatie

Uitleg was perfect. Montage heel keurig. Uitleg geduldig. Prijs kwaliteit is oké.

  • Aanbevelen? Nee
9

Goed

Soepel en goed en begripvol

  • Aanbevelen? Ja
9

blijft fantastisch bedrijf

zulke goede ervaringen mee. accuraat,helpvaardig.kennis van zaken. snel to the point komend.

  • Aanbevelen? Ja
9

Prima!

Nvt

  • Aanbevelen? Ja
6

Plu en min

10 dagen moeten wachten op een monteur. Vanwege melding brandmelder

  • Aanbevelen? Nee
10

TOP

Top ,snelle reactie

  • Aanbevelen? Ja
9

To the point en goed verholpen - dank je

Vol begrip voor de problem of wat het om ging.

  • Aanbevelen? Ja

Bedrijfsgegevens

Industrieweg 5 A

5262GJ Vught

020-2621920

[email protected]

Klantenvertellen Reviews

• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.