Kwalitatieve Instructeurs. Fijne Leswagens.
Door de goede lessen in 1 keer geslaagd.
Prima rijschool. Goede instructeurs - persoonlijk, betrokken en kundig.
Prettige opleiding
Uitstekende ervaring. Het is reeds mijn derde rijbewijs bij deze rijschool. Bij hun heb ik een 100% slagingspercentage. :)
Cursusdag relaxt Examendag verliep niet soepel
Deze week opleiding gedaan voor vrachtwagen C . In één keer geslaagd mede door de goede begeleiding van de instructeur. En het goede materiaal waar we in gereden hebben.
Goede en leuke rijles. Geduldige uitleg.
Beetje jammer dat bij binnenkomst examen werd gezegd dat we op moesten schieten want meneer wilde naar huis.
Veel kunnen doen genoeg tijd werd overal voor genomen
Gewoon top!
Leuke informatieve dagen die niet zo zwaar zijn om te volgen . Kon mijn aandacht er goed bij houden .
Goede instructies met heel veel geduld
N.v.t.
Goede professionele rijschool
In mijn vrije tijd ben ik lid bij de vrijwilliger bij de brandweer Zuid Holland Zuid. Overdag doe ik heel iets anders. Voor de brandweer had ik een rijbewijs nodig. Daarom werd ik verzocht een dag opleiding te volgen bij Verkeersschool Wierks. Hier heb veel geleerd. Vooral het even opfrissen van wetgeving, wat mag wel wat niet. Dat was wel even nodig. Zo'n 35 jaar geleden de rijbewijzen behaald. Er is veel veranderd. Vriendelijke mensen en vooral een TOP instructeur!
Goede ervaringen met de instructeurs geven rijles op een professionele manier en nemen ook de tijd voor eventuele vragen en of opmerkingen. De rijschool straalt een huiselijke maar ook een professionele sfeer uit.
Een leuke dag met een goede instructeur en lekker bezig geweest ,niet zo nutteloos staan en luisteren als bij sommige andere cursussen
Gewoon goed en mooi materiaal om in te lessen. Het verbouwde pand in Dordrecht is erg mooi geworden . Veder zoals gewent van Wierks een zeer goede rijschool.
Ok
Ik ben zeer tevreden. De snelheid waarmee ik na Corona 2 keer examen kon doen is in 1 woord geweldig. Echt super. Dank
De leraar was top fijne dag mee gehad heeft alles duidelijk gemaakt en goed uitgelegd. Het was alleen jammer dat mijn examen bij het cbr bijna niet door ging omdat het cbr het niet eens is over het bord van Wierks wat op het dak staat. ( dat schijnt te klein te zijn) dus als je daar dan staat na een hele dag en je mag dan met een beetje geluk nog net optijd examen doen na allemaal gebel dan is dat best een beetje jammer om mee te maken ik hoop dat het probleem opgelost wordt en er verder geen andere kandidaten dit op het laatste moment ervaren voor de rest is alles prima geregeld
leerzame dag en goede uitleg wel best Lange dag
En prettige kantine met koffie en zeer goede lunch
Zeer goed ervaren. Heb er mn BE rijbewijs gehaald. Intructeur brengt het op een leuke manier en neemt de tijd om het aan te leren. Mooi voertuig om in te lessen
• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden en het privacybeleid
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.