2-3 jaar met pijn in de knie rondgelopen. Op een moment was joggen niet meer mogelijk. Later deed de pijn zich ook in het dagelijkse leven voelen tijdens lopen, traplopen en fietsen. Via de ervaringen in de kennissenkring ben ik bij Avalon uitgekomen. Na een paar behandelingen en het volgen van het oefenprogramma zeer snel resultaat geboekt.
José luistert goed naar je klachten en pakt deze aan met een fijne behandeling, maar ook met andere tips om je klachten te verbeteren. Ze denkt met je mee en maakt een behandelplan dat bij je past. Ze is vriendelijk, professioneel en effectief.
Erg fijne begeleiding met een oefenprogramma. De combinatie dry needling en chiropractie is fijn. Klachten zijn afgenomen.
De behandelingen die worden gedaan worden eerst besproken in het begin en bij op een volgende behandelingen wordt besproken wat de uitwerking is geweest van de voor gaande behandeling en daar wordt verder naar verbetering en oplossing van klachten en dat is mij goed bevallen.
Transparent in the problem and treatment. Good communication. Good in get the right treatment.
Omdat de fysiotherapeut mij niet verder kon behandelen en ik toch ernstige pijnklachten bleef houden in mijn knie, heb ik op aanbeveling van een kennis contact gezocht met José.
Ik ben bij een ander chiropractor geweest maar ik vind Avalon toch beter.
José is een zeer deskundige en klantvriendelijke therapeut. Ze stelt de juiste vragen en geeft heldere uitleg.
De aanpak gebeurt in zorgvuldige kleine stappen. De klachten namen geleidelijk af na enkele behandelingen.
Na enkele behandeling en tips al veel verbetering.
Door mij te verwijzen naar een orthopeed is een nieuw traject in gang gezet waardoor een hele andere diagnose van de klachten die ik al drie jaar heb is gesteld, zodat gerichte behandeling nu eindelijk van start kan gaan. Rug voelt veel prettiger aan na de behandelingen. Het gebruik van dry needling geeft ook resultaat. De gesprekken over de medische achtergronden en de adviezen die werden gegeven heb ik zeer op prijs gesteld.
Jose is professioneel, duidelijk, vriendelijk en ontspannen. De behandeling was 100% succesvol
Na jaren van tobben met rugklachten, nu eindelijk baat bij de behandelingen. Ben een ander mens.
Professionele behandeling waarbij er goed geluisterd wordt naar je klacht(en) en er altijd toegelicht wordt wat ze gaat doen voordat ze een handeling wordt uitgevoerd.
Er werd goed naar mijn klachten geluisterd en uitgelegd wat de behandeling inhield. De behandeling heeft snel een positief effect gehad.
Fijn om binnen een beperkt aantal doeltreffende behandelingen van mijn hoofdpijn en nekpijn af te zijn! José kijkt breed naar mogelijke oorzaken van de klachten en ondersteunt bij het in kaart brengen hiervan. Tussentijdse oefeningen zijn waardevol.
Voor lage en midden rugklachten kwam ik bij Avalon terecht. Naast de behandeling ben ik ook thuis wat simpele oefeningen gaan doen, waarmee ik nu m.n. de onderrug soepel houd. Ik was snel van mijn klachten af. Ben erg tevreden over de deskundigheid en natuurlijk het resultaat.
Ontzettend tevreden over het snel behaalde resultaat. Ik ben na een paar behandelingen al grotendeels van mijn rugklachten af. Fijne praktijk met een zeer kundige behandelaar.
er werd echt goed geluisterd naar mijn klachten en vragen, daar werd op ingespeeld . de behandeling werd elke keer, waar nodig bijgesteld. ook werd er rekening gehouden met mijn angst voor nek-kraken. de klachten zijn al voor 70% verdwenen en ik heb goede hoop voor de komende weken, voordat ik weer op controle kom
ok
Ik ben enorm geholpen, heb nu een x aantal sessies gevolgd en heb al 50% vermindering van de klachten.
In een korte tijd van 4 weken is er een goede vooruitgang geboekt t.o.v. de eerste afspraak die ik had. De klachten zijn grotendeels afgenomen en tijdens de behandelingen heb ik het gevoel gehad dat er goed werd geluisterd, meegedacht en gehandeld.
Professioneel, vakkundig en resultaat gericht. Ik loop al een half jaar met pijn in mijn schouders en rug met uitstraling naar mijn benen, meerdere therapeuten en artsen bezocht, zonder resultaat van betekenis. Ik kom nu 3 weken bij Avalon en het gaat nu al een heel stuk beter met mij, de pijn is bijna verdwenen.
Je merkt gewoon aan alles dat je bij José in goede professionele handen bent. Na de eerste behandeling was ik, godzijdank, weer pijnvrij. Na de tweede kon ik al weer normaal functioneren zonder pijn. Na de derde heb ik nog maar heel weinig klachten. Ter vergelijking. Ik ben in het verleden vaker hard door mijn rug gegaan en was ik soms 2 weken thuis om te herstellen. Nu kan ik na een paar dagen al weer pijnvrij van onze vakantie genieten.
Het ging allemaal prima, duidelijke uitleg en goeie behandeling.
Wielstraat 22
5664 HP Geldrop
De meeste mensen bezoeken ons voor (een combinatie van) rug-, nek-, hoofdpijn- of schouderklachten. Daarnaast zijn wij gespecialiseerd in sportblessures, echografie en shockwave therapie. Onze chiropractoren zijn universitair opgeleid en geregistreerd in het kwaliteitsregister. Door regelmatig bij- en nascholingen te volgen in binnen- en buitenland zijn zij steeds op de hoogte van de nieuwste behandelmogelijkheden. Bij Chiropractie Avalon staat een persoonlijke en resultaatgerichte aanpak van uw klachten centraal. Daarnaast hebben wij service hoog in het vaandel staan. Chiropractie Avalon Geldrop
• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden en het privacybeleid
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.