
zie boven
Super service, Kon de auto snel ophalen
Perfect
Hele nette zaak. Komt zijn afspraak super naar. En knappe/nette voorraad gebruikte auto’s staan . Al met al zeker een aanrader om daar wat te kopen .
Wanneer je je auto naar Vakgarage Wolves brengt dan ben je verzekerd van deskundig en eerlijk advies. Mijn Opel Zafira is in goede handen.
Prima service en goed overleg
Afspraken worden keurig nagekomen! Houdt dat zo vol.
Waar er altijd goede service was en een reëele benadering van de klanten is met het vertrek van een aantal mensen ook de betrokkenheid met vaste klanten verdwenen. Van mijn auto moest een uitlaatdeel vervangen worden en ik vond de prijs al heel hoog (ca € 300,- incl BTW excl montage). Nu vind ik op internet de zelfde merk en type uitlaat voor zo'n € 115,- en ik ga er van uit dat ik als particulier meer betaal dan mijn garage. Mijn garage mag best een marge hebben op de onderdelen, daar heb ik begrip voor, maar dit is niet de eerste keer (deze week ook al de remmen van de auto van onze zoon voor de hoofdprijs) en ik denk er daarom serieus over naar een ander te gaan. Ik gun een ieder het zijne maar voel me niet meer serieus genomen. Jammer, daar gaat een jarenlange relatie.
Snel en goed
Prima
Snelle deskundige service en vriendelijk personeel.
Wat tijdens de verkoopgesprekken is afgesproken is opgeleverd. Alles zo als afgesproken maar ook niet meer. Daar had men nog even de vieze vlek uit de stoelbekleding kunnen halen en een kras op de achterbumper wegpoetsen, dan was het perfeckt gewezen. Verder was alles tip-top in orde voor ons.
altijd goed geholpen. team staat klaar voor de klant en denkt mee
Goed
Wij hadden een goede ervaring, alleen de aflevering was minder. Auto was aan de binnenkant niet schoongemaakt,denk aan haren op de hoofdsteunen en rommel op en onder de matten. Auto is afgeleverd met slechte voorbanden,1 tot 1,5mm tot slijtnokjes. Desalniettemin is het een fijne auto.
Uitstekende service, goed geholpen!
Zeer tevreden over de deskundigheid. Auto na de reparatie keurig thuis afgeleverd, dat is service.
We werden op een klantvriendelijke manier geholpen
Leuk ontvangen, fijn geholpen en heel vriendelijk allemaal.
Goed geholpen.
Fijn en goed geholpen door verkoper.Ook goede service want de airco deed het niet. We konden de volgende morgen gelijk komen om het te verhelpen.
Professioneel en snel. Je kan er van op aan.
Wij hebben hier onze auto gekocht en hebben dit als prettig ervaren. Klantvriendelijk personeel, prettige en snelle communicatie en soepel verloop.
Fijne dealer, vriendelijke verkopers, alles snel en goed geregeld. Contact goed. Ik ben heel tevreden!!
Prima service
Reggesingel 95
7462 XA Rijssen
• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden en het privacybeleid
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.