
Snel , vakkundig , vriendelijk
Keurige service en behandeling
Klanten worden vriendelijk behandeld en werkzaamheden worden goed uitgevoerd.
Was in dit geval banden wissel, duidelijke afspraken, altijd prettig contact.
Service-check en enkele reparaties/vervangingen aan m'n caravan laten uitvoeren. Ik werd regelmatig op de hoogte gehouden van wat er speelde, met kostenschattingen voor akkoord.
Een gebruikte auto gekocht. Deze is prima afgeleverd en na 3 maanden nog geen problemen gehad.
Dit is al meer dan twintig jaar mijn vertrouwde autogarage. Hier wordt snel hulp geboden en ik heb geen enkele negatieve ervaring gehad. Ik werd altijd uitermate vriendelijk en professioneel geholpen door de hele staf van administratie tot de monteurs zelf.
Ik heb mijn winterbanden laten verwisselen voor zomerbanden. Ik heb anderhalf uur zitten wachten, toen bleek dat de auto al een tijdje klaar buiten stond. Ze waren mij vergeten te informeren, zo bleek. Bij het wegrijden bleek de bandenspanning 'rechts achter' niet goed. Die heb ik zelf nog bijgevuld.
Prettig en deskundig geholpen
Vriendelijk en vakkundig.
Lange tijd was deze garage goed en betrouwbaar. Maar dat is radikaal aan het misgaan. Laatst bracht ik mijn auto en gaf aan dat de verbinving pedaal en koppek=ling iets namkeerde, ook vrieg ik voor de derde keer nu tich mijn claxon te herstellen. Ik kreeg te horen dat er absoluut een nieuwe koppeling in moest, wat ik duidelijk had betwijfeld. Dat hebben ze gedaan, het was duur, maar de verbinding pedaal-koppeling is nog steeds even slecht, de koppeling blijft plakken, zoals te voren. daarnaast hebben ze mij voor de derde keer verklaard "de klaxon werkt!", maar voor de derde keer hebben ze er niets aan verandert. Hij werkt nauwelijks, en nooit wanneer je hem nodig hebt. Ik denk niet dat zij deze flaters zullen herstellen .
Electrische ramen aan beide voorzijden werkte niet. 4 x terug geweest, de auto heeft 2 weken in de garage gestaan. Elke keer werd mij een andere oorzaak voorgehouden; wel betalen voor 'probeersels en mogelijk kapotte/versleten onderdelen', probleem oplossen: ho maar. Zou teruggebeld worden voor een oplossing nadat de auto weer opgehaald was, maar dat moet nog steeds gebeuren. Ze waren blij dat ze van me af waren. Daarnaast werd de binnenverlichting kapot afgeleverd, die het voorheen wel deed. Ook het deurpaneel links niet goed terugbevestigd, evenals de versnellingspookbeschermhoes. Jammer dat het zo geschiedt, het hoort zo niet te gaan.
Vlot en naar tevredenheid geholpen.
Was voor mij de eerste x. Mijn vrouw haar auto is ook bij Hamers in onderhoud. Kom hier zeker weer terug!
Zo fijn om de auto (en inmiddels ook de camper) bij deze garage te brengen. Ze denken met je mee, weten waar ze het over hebben en kunnen alle kosten eerlijk verantwoorden. Nog nooit voor verassingen konen te staan en de werkzaamheden worden perfect uitgevoerd! Ga al een paar jaar naar deze garage en zal voorlopig ook zeker zo blijven!
Ivm melding bandenspanning, direct actie , spijker gevonden,direct reparatie en remmen gereinigd,kon er op wachten
De APK keuring werd professioneel uitgevoerd met keurige toelichting bij de afrekening
Voor apk keuring geweest. Alles verliep netjes volgens planning. Prima wachtplek met internet en koffie. Goede prijs / kwaliteit verhouding. Ik doe mijn volgende apk keuringen ook hier!
Voor de eerste keer bij hun mijn auto voor onderhoud gebracht, er was niet veel aan de hand dus kan niet beoordelen of ze het goed hebben gedaan...
Geen verdere omschrijving
Ik ben heel erg fijn geholpen.
Altijd vriendelijk en betrouwbaar
Erg prettig en sympathiek. Duidelijke communicatie. Er was gelukkig weinig aan de hand. Eerlijk bedrijf.
Snellel communicatie na email, vriendelijke en deskundige hulp via receptie, die navraag doet bij de monteurs als het nodig is. Bij kosten die hoger zijn dan verwacht wordt contact opgenomen. Kleine vragen/antwoorden en even kijken/proberen met de auto is service zonder rekening.
Alles ok
• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden en het privacybeleid
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.