
Onze Citroën hebben we 22 jaar geleden bij hen gekocht, en ze kennen onze auto goed en hebben alle onderdelen snel bij de hand.
Goede service en kwaliteit komen afspraken na
vriendelijk ontvangen, goede afspraak, netjes gerepareerd
Alleen maar goede ervaringen. Zeer goede service.
Gastvrij ontvangen en gezellig en goede uitleg
Kwam laat in de midag naar een auto kijken die ik via internet had gezien. We werden vriendelijk welkom geheten. Heb gevraagd of ik mischien nog een proefrirtje mog maken met de auto. Was half 5 en ze zeiden dat nog mocht. Naar proef ritje had ik het gevoel ja dit wordt hem. Nog even besproken en 2 weken latet had ik mijn autotje. Heel vriendelijk en goed geholpen.
Medewerkers proberen hun best te doen om de storing zo snel mogelijk te repareren. Helaas is de wachttijd meer als een maand.
Bij de beurt een vervangende auto geregeld en de auto was halverwege de middag klaar
Ze staan de klanten goed te woord bieden goede service en veel keuzes aan auto's voor de verkoop
Wij komen al vele jaren bij vakgarage Etten-Leur, we zijn zeer tevreden en ze staan altijd voor je klaar, Chapeau
goede service
Positief
Langdurende ervaring (zie boven) is uitermate positief
De jaarlijkse onderhoudsbeurt is keurig uitgevoerd. Ik werd ook gebeld met de zaken die aangepakt werden. Dat was fijn.
Altijd goed.
Is al hierboven beschreven
goed werk geleverd!!
ik word er altijd keurig geholpen. Alles wordt uitgelegd. Als er iets is wat ze meteen kunnen doen, dan doen ze dat ook. Kortom: een super betrouwbare garage.
Zeer kundig personeel goed advies
Wij worden er vakkundig en vriendelijk geholpen als de auto voor onderhoud komt. Ze zijn vakkundig en betrouwbaar.
Goede service.
Gaat zo door.
.
Tweedehands auto gekocht. Goede afspraken gemaakt en deze zijn nagekomen, over de nog te verrichten handelingen voor aflevering. Ruimschoots de tijd voor overleg.
Al bijna 10 jaar klant ,wordt keer op keer netjes en vriendelijk behandeld. Vertrouwen zit ook heel goed in,is niet bij elke garage te vinden.een dikke duim. Ki
Mon Plaisir 100
4879 AT Etten-leur
• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden en het privacybeleid
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.