correcte behandeling en pro-actieve instelling; alleen wel opletten bij voorstellen voor nieuwe onderdelen: de voorgestelde vervanging van de accu was a) nog niet nodig en b) het verkeerde type accu.
Je wordt over keurig van op de hoogte gehouden, alles volgens afspraak en planning. Paar dagen later een schroef in de band, even langs rijden en 15 minuten later gewoon weer op pad, gerepareerd en wel!
Ik ben tevreden over garage Verbree
Vriendelijk Personeel, altijd behulpzaam. Goede Monteurs, al jarenlang een tevreden klant.
Eerste keer bij verbree is zeer goed bevallen
Ik was klant bij Henri & Herman eerst Terberg toen Stam Ik had de gedachte van als er zo vaak gewisseld wordt van eigenaar wat let mij dan om zelf eens te wisselen van garage Nou dat is goed bevallen ,dat wat ik miste was de korting van 10% op geleverde onderdelen vanwege de leeeftijd van de auto ( dat was alles bij elkaar een aardig bedrag) hetwelk ik nu miste.
Prima service
Makkelijk een afspraak in te plannen via hun site, transparant over de kosten stemmen dit van tevoren af, leen fiets of auto geen probleem, kom er graag met fijn personeel en dito service.
Ik ben nieuw bij deze garage en ben niet eerder zo netjes geholpen, werd goed geinformeerd over de mankementen, auto keurig op tijd klaar, gewassen en wel, factuur werd volgende dag gemaild! Nog nooit meegemaakt, echt super!
Werkzaamheden zijn volgens afspraak en vooraf opgegeven prijsopgave uitgevoerd.
Prettige sfeer en duidelijke afspraken zonder verassingen. Afspraak gemaakt voor mijn Mazda voor de 1e APK en onderhoudsbeurt. Na inspectie over evt kosten, keurig geregeld en op tijd gereed. Ze zien mij voor APK en onderhoud zeker terug.
Vakkundig personeel. Duidelijke omschrijving en uitleg van de werkzaamheden.
Prima service,je wordt netjes eerst gebeld wat er moet gebeuren en na akkoord gaan ze aan de slag.
Vanaf het maken van de afspraak tot de afronding met de factuur alles uitstekend geregeld én gecommuniceerd. Klantvriendelijk en service in de mindset. Eerste ervaring met dit bedrijf smaakt naar meer.
Transparant eerlijk verhaal. Snel geholpen, en heerlijk even door de wasstraat!
Goed en professioneel.
Ik heb hier niets op aan te merken!
Duidelijk geïnformeerd over de onderhoudskosten en beurt. Heb wel nu een nieuwe Audi A1 gekocht maar staat hier los van.
Mijn VW Golf een kleine beurt (30.000km) laten geven. In de showroom gewacht, onder de mogelijkheid voor een kop koffie. De menselijke maat in deze garage spreekt mij bizonder aan. Gelijk even gekeken of er iets van mijn gading bijstond, maar helaas niet. Kortom: Deze bevalt mij zo goed, dat ik bij aankoop elders ga vragen of het onderhoud bij Mark en zijn trawanten kan plaatsvinden.
Zeer goed
Vriendelijk en deskundig geholpen.
Prima service en vriendelijk personeel. Onderhoud wordt goed uitgevoerd zo ver ik kan bepalen, maar in verleden zijn zij wel eens bij onderhoud de ruitenwissers, zowel voor als achter vergeten. Moest daarvoor nogmaals tot twee maal toe terugkomen. Voor de rest prima service en afhandeling.
Al jaren mijn auto in onderhoud bij Vakgarage Verbree. Zeer tevreden. Wordt keurig op de hoogte gehouden als er reparaties nodig zijn en krijg vooraf een kosten indicatie. Prijzen zijn naar mijn idee redelijk. Personeel is zeer vriendelijk.
Bij tegenvallers denken ze altijd met je mee en staan voor je klaar om te helpen. Dank weer!
ik ben voor de eerste keer voor een apk bij verbree geweest,communicatie wat er gedaan moest worden dat was goed,ook de betaling kon in gedeeltes,en daar was ik superblij mee,hopelijk doen meer garages dit,kom zeker weer terug,ook dat je vervangend vervoer kan krijgen zoals een fiets of een auto
Panoven 70
3401 RB Ijsselstein
• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden en het privacybeleid
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.