
Hartelijk ontvangen, ze luisteren goed en geven adequaat advies.
De citroen C1 , geërfd van mijn vader, al jaren in onderhoud bij Visser. En elke x weer zeer tevreden
Fijn en probleem met tijd werd fijn opgelost.
Ik wilde weten wat de conditie van mijn oude (1999) trouwe V70 was en liet een 'aankoopkeuring' uitvoeren. De uitkomst was positief en neergelegd in een helder rapport. Overzichtelijk en nauwelijks aanbevelingen. Met een kort en krachtige toelichting vd receptionist. 'Hij doet nog steeds wat ie moet doen, meneer' 98
Een topervaring met dit bedrijf! Afspraak voor APK en onderhoud was op korte termijn gemaakt. Alles is deskundig uitgevoerd met een uitgebreide service. Vriendelijk en deskundig personeel. Daar ga ik de volgende keer weer naar toe! Groet Roy
Voor de eerste keer geweest. Prima service, nette bediening.
Mijn dank is groot.
Heb hier mijn auto gekocht. Fijne mensen die met je meedenken en goede service.
Heb er mijn 2e hands auto gekocht en laat em hier ook onderhouden. Ze zijn terzake kundig en transparant over de mogelijke kosten. Ik hoop nog heel lang met mijn huidige auto door te kunnen rijden maar als ik een nieuwe nodig heb, koop ik die zeker weer hier.
Ik werd prettig geholpen
Ik heb een goede indruk gekregen van Vakgarage Visser na mijn eerste bezoek.
Prima eerlijke garage. Al jaren tevreden klant bij hun.
De auto ging voor een kleine beurt zonder APK keuring want die was geldig tot 22 februari 2025. Op de nota, die wij gelukkig altijd controleren, stond toch € 50,00 voor APK keuring. Toen we hier wat van zeiden was het antwoord nou dan halen we die € 50,00 er toch gewoon af. Hij is ook niet aangemeld. Hoe kan dit? We zouden dit wel verwachten van de ford dealer maar niet van Visser. Het vertrouwen in jullie heeft hierdoor een flinke deuk gekregen.
Jammer dat mijn auto erg stonk van binnen en dat ik hem slechts 24 uur heb geleend maar toch 48 uur berekend heb gekregen. Zou aardig zijn geweest Verder prima hoor.
Zeer goed
Apk professioneel gedaan
Altijd goed geholpen voor betaalbare prijs. Vriendelijk personeel.
Na een afspraak tehebben gemaakt Goed en vlot geholpen
Ging alleen om een apk en deze is volgens afspraak afgehandeld.
Prima service en altijd vriendelijk.
Prima garage, aardig personeel en goede service. Mijn afgelopen APK keuring en onderhoudsbeurt zijn goed verlopen. Wel jammer dat ze mij niet gebeld hebben toen de auto weer klaar was, hier heb ik zelf achteraan gebeld zodat ik nog moest haasten om net voor sluitingstijd mn auto op te halen terwijl hij al een paar uur klaar stond. Dat is mijn enige aandachtspuntje.
Bij Visser al meerdere keren een auto gehuurd. Erg fijn dat ze meedenken over wat er aan mogelijkheden zijn, en dat ze duidelijk zijn in de communicatie.
Vlotte afhandeling van reparaties.
Netjes geholpen en geen verassingen
Eerst aanschaf en sindsdien onderhoed Seat mii
Eemlandweg 12
1271 KS Huizen
• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden en het privacybeleid
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.