Goede service, vriendelijk personeel
Enigzins sceptisch moest ik naar de dealer terug met mijn pas drie weken geleden gekochte occasion. Oorzaak was in 1e instantie een foutieve melding over de bandenspanning.
Na controle bleek er toch een miniem klein gaatje in een band te zitten. Dit is naar mijn volle tevredenheid gerepareerd.
Vervolgens merkte ik dat de start and go functie niet werkt, hij blijft aangeven: optimaliseren accu. Navraag bij de dealer leert, dat dit normaal zou zijn!?
Twee dagen later merkte ik dat o.a. de dagteller (die ik na elke tankbeurt op nul zet) automatisch gereset was. Ook miste ik plots twee items op mijn dashboard: de dagteller links boven en het kompas rechts boven. Er is dus, tot mijn grote schrik, inderdaad iets mis met de software.
Aanstaande donderdag staat er dus weer een afspraak gepland bij de dealer om de software te updaten. Ik hoop echt dat dit de oplossing is, want het scepticisme begint toch weer te knagen.
Maar tot nu toe erg tevreden over de service en vriendelijkheid.