Filters

10

prima

uitstekend !

  • Aanbevelen? Ja
10

Prima ervaringen al 51 jaar!

Top!

  • Aanbevelen? Ja
8

Tevreden

Bij de aanschaf van mijn occassion netjes geholpen door dhr. Van Hensbergen.. Het ophalen van de auto was zelfs een klein feestje: koffie, bloemen, auto mooi gepoetst, auto fraai ingepakt, er werden foto’s gemaakt en de gehele auto werd uitvoerig bekeken en uitgelegd. Alleen jammer dat er geen onderhoudsboekje meer van de auto is en dat ik bij het ophalen moest constateren dat er dingen ontbraken (krik, wielsleutel en sleepoog). Dat werd netje besteld en was er de volgende dag al. Prima dus, alleen jammer dat ik daarvoor wel weer langs moest komen (ritje van 90 km). Bij het ophalen van de spullen weer netjes geholpen door dhr. Van Hensbergen. Hij heeft toen nog teflonspray in de sloten gespoten omdat hij constateerde dat de sleutel moeilijk om te draaien was in de portiersloten (datzelfde geldt voor de benzinetank). Dat had toch eigenlijk al geconstateerd en verholpen moeten worden bij de aflever/onderhoudsbeurt die uitgevoerd was op mijn kosten.

  • Aanbevelen? Ja
10

Tevreden

Ik ben een tevreden klant.

  • Aanbevelen? Ja
9

Zeer goed

Tevreden over de geleverde service.

  • Aanbevelen? Ja
8

Prima geholpen

Kundige mensen, prima service. Kwam er eens voor wat hulp bij bolletje wat stuk was. Ik had een eigen bolletje, en ze zetten hem er zo even in voor me, omdat ik niet wist hoe. Gewoon als service :-)

  • Aanbevelen? Ja
10

behandeling is zeer correct

Zeer correcte behandeling

  • Aanbevelen? Ja
9

zeer goed

ze staan altijd klaar voor mij

  • Aanbevelen? Ja
9

Goede en vriendelijke service

Extra onderdeel (rubber pedaal cover) nabesteld door de garage en ook

  • Aanbevelen? Ja
10

Dit is de beste garage met de beste service.

Hofplein heeft mijn kapotte auto uit Amsterdam zuidoost opgehaald en binnen een dag gerepareerd. Altijd als onze auto is geweest voor een service-beurt of APK-keuring, is hij van binnen en van buiten helemaal schoongemaakt. Ik ben heel blij met deze garage.

  • Aanbevelen? Ja
10

Geweldig gedaan. Top.

Direct professioneel geholpen bij de aankoop van de auto. Dik tevreden.

  • Aanbevelen? Ja
10

Kortom,

dit bedrijf is: one of a kind en dat al vele decennia lang.

  • Aanbevelen? Ja
9

Goede en correcte behandeling

Zijn meedenkend met de klant, geven juiste voorlichting en reparaties c.q. onderhoud tegen een schappelijk tarief.

  • Aanbevelen? Ja
10

Ik ben zeer goed geholpen

Wij zijn gastvrij ontvangen en zijn goed behandeld door de verkoper Mari Hensbergen

  • Aanbevelen? Ja
7

Keurig geholpen

Na afspraak snel geholpen, geen klachten, complimenten voor alle medewerkers

  • Aanbevelen? Ja
10

super garage

snelle service heerlijke koffie klantvriendelijk

  • Aanbevelen? Ja
8

Fantastisch, super, vriendelijk en deskundige garage.

Ontzettend vriendelijk, gemotiveerd en deskundig personeel. Iedereen zou hier een auto moeten kopen, nieuw of gebruikt het maakt niet uit.

  • Aanbevelen? Ja
9

Deskundige medewerk(st)ers die verstand hebben van auto's

Mijn vorige auto was toe aan de jaarlijkse APK. Even daarvoor heb ik op advies van een medewerker de uitlaat moeten laten vervangen omdat deze lek was. Vlak daarna dus de APK-keuring, waardoor eventueel opnieuw een aantal onderdelen noodzakelijkerwijs moesten worden vervangen. Kosten ong. 600,00 euro excl. BTW. Ik besloot te gaan praten over een eventueel nieuwe (gebruikte) auto, welk verzoek prompt werd ingewilligd. Geruime tijd voor deze APK-beurt kwam ik ook al eens langs om te vragen of mijn oude auto niet toe was aan vervanging. Dat werd mij toen (terecht) afgeraden. Samenvattend: Deze garage is niet perse uit op commercieel gewin, maar op klanttevredenheid. En deze houding vind ik te waarderen, waardoor ik bij deze garage wil blijven.

  • Aanbevelen? Ja
10

Hele goede service

Wij zijn bij de aanschaf van onze nieuwe auto heel goed geholpen en bieden voor onze beiden auto's hele goede service

  • Aanbevelen? Ja
8

Prima service gerichte verkoop!

Verkoop en inruil van onze auto's is prima verlopen. Kundig personeel die met je mee wil denken. Na verkoop kun je ook altijd weer terecht voor vragen of service. Tot op heden zeer tevreden of Hofplein

  • Aanbevelen? Ja
10

Super service, geweldig geholpen!

Zoals ik al zei..... super service en geweldig geholpen. En een geweldige auto, rijd super!

  • Aanbevelen? Ja
9

geweldig

staan altijd voor je klaar niets is te veel in een woord geweldig

  • Aanbevelen? Ja
8

Fijne garage

Kan ruim voor 07:30 uur auto afleveren. Leenauto staat gereed. Telefoontje als er bijzonderheden zijn met de auto En natuurlijk valt de rekening altijd tegen ;-) Gewoon een goede garage met een fijne receptionist.

  • Aanbevelen? Ja
8

Ik dacht dat ik moest fietsen maar werd thuis gebracht.

Alles is volgens afspraak verlopen. Prima dus.

  • Aanbevelen? Ja
10

Prima geholpen

Geholpen door een vriendelijke en ervaren monteur.

  • Aanbevelen? Ja

Bedrijfsgegevens

Sportlaan 7

4131NN Vianen

347371 248

[email protected]

Over Autobedrijf Hofplein B.V.

Autobedrijf Hofplein is al 45 jaar een bekend dealer en een begrip in de regio. Sinds 2018 zijn wij als Bosch Car Service dealer met BOVAG label verder gegaan, en kunnen wij elk merk en type auto onderhouden en verkopen. Als specialist in het merk Opel onderhouden en repareren wij niet alleen alle type Opels, maar kunt u ook terecht voor een nieuwe auto! Voor een Opel of een ander merk is Autobedrijf Hofplein uw partner.

Klantenvertellen Reviews

• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.