Goede en fijne service, staan open voor vragen opmerkingen denken met je mee
Ben vanaf het begin af aan zeer tevreden over filiaal Tiel. Neem aan dat het in Ophemert niet minder zal zijn, aan de telefoon tenminste altijd heel vriendelijk.
goed,zakelijk en adecuaat
zoals steeds ben ik weer snel en efficient geholpen, complimenten voor de zorgvuldigheid waarmee wordt omgegaan met mijn vragen
Prima ideeën met betreft oudere auto\'s. Zeer belangrijk. Goede service. Altijd duidelijk wat de prijs betreft.
Fijne ervaring bij de aankoop van een gebruikte auto. Wij zijn fijn geholpen!
2e hands auto gekocht.
Super goede ervaring. Hele snelle service..zeer klantvriendelijk en redelijke tarieven
Grandioze, betrouwbare service.
Prima!!
Prettig en goed
Goed, vriendelijk en professioneel
Al jaaaaaaren goede ervaringen met onderhoud en aankoop.
goede ervaringen ruime openingstijden en goede service, echter vaak na reparatie bandenwissel bijvoorbeeld loopt band leeg door ventiel dat niet is gecontroleerd. Na repartie ook gehad dat het liuchtfilter nog lost zit onder de motorkap of teveel olie in veerpoot. Vaak dus slordige aflevering na reparatie wordt daarna wel weer goed opgelost maar is vervelend. Tevens wordt de gemiddelde prijs wel steeds hoger van de reparaties en bandenwissel dat is wel merkbaar.
de kwaliteit van het bedrijf is goed ,maar dikword nooit gebeld als de auto klaar is
Ik ben erg tevreden over dit bedrijf. Ik ben afgelopen week ook weer super geholpen door snelheid die zij bieden in een noodgeval.
Doen hun werk gewoon goed. Luisteren én lossen het probleem op. Plezierige medewerkers.
• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden en het privacybeleid
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.