Uitstekende ervaring. Alles wordt goed uitgelegd en je krijgt stapje voor stapje nieuwe dingen geleerd. Het gaat op tempo van de leerling en dat is ideaal. Voelde me tijdens de lessen prima op me gemak
Goed bedrijf met goede instructeurs die je goed helpen
het is een rijschool waar je zeker bent, dat je goed geholpen word met het rijden. je leert in alles rust de juiste vaardigheden van het (auto) rijden.
Goed en aardige instucteurs
Ik heb een hele goede ervaring met rijschool UNA.Ik voel me ontzettend op mijn gemak met de manier van lesgeven. Het word heel professioneel aangepakt.
Het is echt een goede rijschool! Ik heb twee instructeurs gehad Edwin en Simon. Ik ben begonnen bij Simon hier heb ik goede lessen gehad halverwege mijn rijopleiding ben ik overgestapt naar Edwin omdat ik het beter kon vinden met hem. Ik heb door de tekeningetjes die Edwin maakte van de situaties heel veel geleerd. Heel goed opgeleid voor het examen en het resultaat is te zien. Echt een aanrader om bij hem te lessen. Ik kan met recht zeggen Edwin is een goede :)
Ontzettend fijne rijschool!
Goede sfeer
Tot nu toe uitstekend
helemaal super!!!
Goede ervaringen!
Fijne lessen gehad! En vooral een hoop geleerd, waren altijd duidelijk en eerlijk! Ik raad UNA iedereen aan :)
Ik heb bij jullie mijn scooterrijbewijs gehaald
Helemaal top, je wordt goed geholpen en ze nemen alle tijd voor je.
Goede rijschool, duidelijk instructies, geweldige rij-instructeurs. Zou het zeker aanraden bij andere.
Het is echt een goede rijschool! Ik heb als instructeur Edwin gehad. Die heeft alles goed uitgelegd, vaak aan de hand van zijn tablet. Hierop maakte die goede tekeningetjes van de verkeerssituaties. En maakte Edwin het mij door middel van die tekengingetjes duidelijk. Ik kan tegen iedereen zeggen, Edwin is een goeie:)
Warmoeziershof 35
3342XM Hendrik-ido-ambacht
• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden en het privacybeleid
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.